Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende benzer durumları yaşamıştım.ya iyileşebilmek için gerekli araştırmayı zamanı ve en önemlisi bu noktaya odaklanacaktım yada bir an önce okul yada iş konusunda bir atılımda bulunmam gerekecekti.ama şunu farkettim sonucta maddi desteği ailem sağlıyor her seferinde aldığım her kararda bir de onları ikna ve onayı gerekiyor ve bu bana zor geliyor.ben de hemen çalışma hayatına atıldım memur oldum. şu an 3 aylık memurum üzerimden bir yük atmış gibiyim.üzerimdeki o yükü attıktan sonra hem aldığım manevi huzurla hemde maddi huzurla kendim için daha fazla şeyler yapmaya başladım.bu konuda benim sana tavsiyem eğer kısa vadede çalışma imkanın varsa öncelikle buna ağırlık vermen tabi bu sağlığını bir köşeye atman anlamına gelmiyor.kendi durumunu daha iyi biliyorsun kafandaki bu çelişkileri atıp bir karar aldığında da zaten kendini biraz daha mutlu hissedeceksindir.ALLAH kolaylık versin

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

haklısınız Anlıyorum ayrıca tebrık ederım...
    Bence durumlar nasıl kı vakadan vakaya degısıyorsa..gelısmeler vs..
    bu gun bız bıze dusenı yapmasak eger dıyorum.yarın dıyemeyız kı dun bunu yapmam gerektı yapıym.
    olmuş ile ölmuşe care olamaz sımdı ceresı elımızde ıken degerlendırmekten yanayım.
    fakat sızın bahs ettıgınız gıbı bır aılem olmadıgından durum degısrı bıraz..
    ama bu kadar sure ıle bu durumu yasadım dıyorum bıraz daha dayanırım ıns.
    ama ya fırsatları kacırdıysam dıyorum.

Üye
    cresentdark Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayatında her zaman karşılaşacağın fırsatlar olacaktır emin ol kaçırdığın fırsatlara takılırsan önündeki fırsatları göremezsin.seninle iş ve sağlık konusunda benzer durumlar yaşamışsakta diğer yönlerden biraz farklılıklarımız var tabiki.drlar benim durumum için hem fikir değiller bunun neticesinde ailemle ben de aynı konuda hem fikir olamadık.örneğin ben ameliyat olmayı düşünüyordum ailem buna sıcak bakmıyordu.hem ameliyat olup olmamayı, hem şu sınava mı girsem yok yok bu sınava mı girsem önce hangisi olsa şeklinde çelişkilerden yapmam gereken hiçbir şeyi yapamıyordum.şu kafamdaki çelişkilerin sadece birini aştım ama bu diğer sorunlar için bana biraz şevk verdi galiba..umut ediyorumki sende başardığın ilk şeyden güç alıp daha sonrakilerini de başaracaksın

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence tedavine bakmalısın kardeşim tedavini ertelediğin zaman geri dönüşü olmayan şeyler olabilir sağlık sorunları ertelenmeye gelmez ben bunu yaşadım ertelediğim sağlık sorunlarımı geri kazanamadım ama 6 ay içinde hep diplomamı hem ehliyetimi hem arabamı aldım hemde işimi buldum ders çalış ama önceik tedavin olsun polio sekeliyim yıllarca ertelendim tedavi yönünden şimdi benim gibi çok arkadaşım ayakda ama ben t sandalyedeyim demek istediğim her şey bulunur sağlık bulunmaz.....

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Bencede bende onu hep dusundugum ıcın dıyorum.bu gun bıze dusenı yapmassak dıyorum gerı donup telafısını yapamayız oyle bır sansımız bır daha olamaz olmaycak..
    BENCEDE SAGLIK..

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    SINAVI kazanacam ama saglıgımı salı vermemek sartıyla tabı kı.butun dusuncem saglıgım olacak ınş... ve kazanıp gıtmıycem yıne..sadece beklıyorum o gunu hayırlısı ne olacaksa o olur ınsallah..teşekurederım ılgınız ıcın arkadaslar..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12