Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    naimsav Avatarı

Gerçek Adı
    Naim
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    Susurluk, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engelli önüne çıkan engelleri aşmaya çaba sarfetmeli.
    Kolay mı? Çok zor, ama başarmalı!
    Çevresine yük değil, kendi imkanları ile diğer engellilere örnek olmalı/ destek olmalı. Ve ben öyle yapmaya çalışıyorum; düşe kalka engelleri aşıyorum, 30 yıldır böyle yaşıyorum,
    Hiç bir engel yıldıramadı beni, yıldıramazda Allahın izniyle...
    Engelli diğer engellilere destek olmalı diyorum, çünkü bu gune gelmemde bana destek olanlara içten ettiğim duaya benim de çok ihtiyacım var. Ayni içten duayı almak için benim gibilere yapabileceğim bir iyilik vardır muhakkak.
    Kendi işlerimi yapabilecek duzenleri yaptırdığım kişiye o gunku çalışma ücretini verirken ona verdiğim paraya değil, ona ettiğim duaya özeniyordum. Çunkü önumdeki engeller kalkmış oluyor.

Sevgi ve Saygılarımla
    30 yıllık tam parapleji

Üye
    Arzuum Avatarı

Son Giriş
    22.02-2006
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    :mrgreen: Yaşama bakış açınız ne kadar pozitif böyle!! Keşke her insan sizin kadar pozitif düşünerek baksa hayata.Bu sizin anlattığınız bende hayata 4 elle sarılmak ifadesini uyandırdı.Engelimle ilgili hala aşamadığım konular olduğu için sizin yazdıklarınızı imrenerek okudum.Kimbilir belki bende zamanla her engeli aşabilirim.Pozitif düşünce gücü ile. :mrgreen: