Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Arzuum Avatarı

Son Giriş
    22.02-2006
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    :mrgreen: GERO ve REKUR sizlerin düşüncelerini keşke o an bende düşünmüş olsaydım.Ama herşey için çok geç sayılmaz.Şimdi halen o kuaförün önünden geçiyorum.Ama bu sefer geçerken sırf o görüyor diye daha bir başım dik ve yere daha bi sıkı adım atıyorum.Şuan bana öyle boş gözlerle bakıyorki !! Çünkü bu sefer ben ona kararlı gözlerle bakıyorum.İyi ki düşmüşüm.Düşmeseydim o kadının gerçek yüzünü göremezdim.Düşmez kalkmaz bir tek ALLAH var.Dilerim bunu o kuaför gibi insanlar acı şekilde öğrenmez. :mrgreen:

Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iki yil once buna benzer bir olayida ben yasamistim... malum kas hastasi oldugumuz icin sik sik dusuyoruz birde becker olunca disaridan bakan bunda birsey yoktur filan oyun yapiyor diyen .... insanciklar var benim gibi kas hastalari yere yigildiginda tek basina asla kalkamazlar ayaga ve moralimiz sifir olur bu esnada insan olmayan insanlar... kendince eglencelik birsey buluyorlar...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12