Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozlem57 Avatarı

Son Giriş
    05.03-2007
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    SİNOP
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm ben bu siteye yeni üye oldum ama cok hosuma gitti cok güsel bi yer!! ben 18 yasındayım ve 18 yıldır bedensel özürlüyüm.. Hayatın güzel olduğunu 7 yasımdan sonra anladım bi olay geçmişti başımdan onu sizinle paylaşmak istedim.
    7 yasımda düzgün oturabilmem için doktorum bana korse yapılmasını önermişti ve korse yaptırmak için Ankarada özel bi rehabilitasyon merkezine gitmiştim.Ben sadece yürüyemediğim için ne kadar kendim kendime farklı gelsemde oraya gittiğimde daha cok etkilenmiştim cunku orda engelli adı altında o kadar cok insan wardı ki ve ben sadece sasırmıştım.belki bu şaşkınlığında werdiği heyecanla dewamlı konusuyodum hiç susmadan oturduğum masanın üstünde
    o anda arkamdan bana bi kadının daha doğrusu hıçkırarak ağlayan bi kadının bana sarıdığını farkettim..evet bi kadın bana sarılmış ve ağlıyodu hemde hıçkırırcasına cocuk heyecanıyla ağlıyordu.işte o zman ona yüzümü döndüm ve şaşırarak yüzüne baktım ve bana böle olduğun için üzülüyomusun ? dedi.
    çok şaşırmıştım hiç bişe diyemedim o sırada dewam etti sözlerine we sakın üzülme dedi ve elini arkada sedyede yatan oğluna uzattı.
    Çocuk kalbim onu görünce burkulmuştu ona acımıştım bi engelli olarak ilk kez o gün kendimde nefret ettim başka birine acımıştım...
    daha sonra kadın tekrar bana döndü ve hayatta hiçbişeye üzülme çünkü dua et sen konuşabiliyosun ...
    ben oğlumu 2 snee önce giydiridm okuluna yolladım ve geri ewe bu halde geldi dedi oğlu trafik kazası gecirmiş ve felçli kalmıştı..konuşamıyor,göremiyor,duyamıyor ve hiç ama hiç hareket edemiyordu...Sadece kalbi atıyo ve tuvalet ihtaycını yardımcı oldukları sürece karşılayabiliodu
    kadın ; oğlum koşmasın yürümesin hareket etmesin yalnız bana ' anne bana bi bardak su werir misin?' diyebilsin istiyorum..
    o anne ne kadar üzgünde ve perişandı kim cocuğunu o halde olmasını isterki ama kadın sadece bu kadar küçük şeylerle sadece konuşabilmesiyle mutlu olmayı beklıodu
    şu an 18 yasındayım ve o günden sonra engelli olduğum için hiç bi zaman isyan etmedim yada baska birilerini suclamadım sanırm ben erken yasta buyudum bunun farkına şimdi cok iyi varabiliorum yasıtlarımdan cok olgun dusunebiliorum buda benim farklı olduuğumu gösteriyoo efet ben herkesten farklıyımm her konuda .... hayatı sewıorum cunku yasama asi değilim , mutluyum aile ve arkadas cewrem var .... 2 bacağım olmaması bu kadar güsel seylere engel olmadı bundan sonrada hiç olmayacak...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Erken yaşta büyümek sanırım sakat olmanın en güzel kazancı. Hep gül Özlemcim...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Askıda Üyelik
    LaiLa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kalbimin attığı yerdeyim..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

merhaba özlem durumunu bundan daha güzel bir olgunlukla başkası sanırım anlatamazdı.sen gerçekten yüreğinden öpülecek insansın kutluyorum .

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaşanan olay güzel olmasada yaşanmış olayda anlatılanlar öğüt verici ve yaşama bu şeklimizle bile bağlanmamızı çok güzel anlatmış
    yanı kendimizi bir şeylerle kıyasladığımız zaman önümüzden gidenlere değil arkamızdan gelenlere bakmalıyız.

Yaşamın hep seinçlı güzel mutluluklarla dolu olsun,
    bu azım ve yaşam şefkını hiç bir zaman kaybetmemen dileğimle;

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Özlem ne güzel yazmıssın.. Evet hayat bizleri biraz erken olgunlastırıyor.. Hep böyle hayata tutunman dileğiyle..

Üye
    Ayşe Urana Avatarı

Gerçek Adı
    Ayse Urana
    Son Giriş
    19.09-2014
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili Özlem umarım hep gülersin hayatın seni üzmesine hiç izin verme hep hayatı sev...

Üye
    pelin1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    28.03-2014
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Özlem bende 19 yaşındayım ben 11 yaşındayken hastalığım çıktı ortalığı ve 2 senedir yürüyemiyorum özlem sonradan engelli olmak daha zor canım ben buöyle yaşama daha adapte olamadım mesela
    Özlemcim şu herzaman bir gerçek acı insanı olgunlaştırır sende bunu çok güzel açıklamışsın...
    Bize acı bakanlar için biz kızıyoruz ama şuda bir gerçek kimse kötü niyetle acımıyo bize...
    Mesela ben allaha şükür yürüyemiyorum ama aklım yerimde zeka özürlüleri yada benden kötüleri veya benim durumumdakileri görünce üzülüyorum :cry:
    Ama şu bir gerçek bu bir sınav dünyası ve allah bizi bu şartlarda sınava sokmuş bunu uygun görmüş herşeyde bir hayır vardır :wink:

Üye
    zazaca Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    1

merhaba özlem bende bu siteye yeni üye olduğumda aynısını hissetmiştim bu siteyi yapanlardan allah bin kere razı olsun çok şey hakkında bilgi sahibi oldum bende önceden kendime çok üzülürdüm birde baktımki benden daha fazla olanlar varmış hemde benden daha mutlular örnekteki sengibi hayatı banada sevmeyi öğrettiğiniz için sizlere teşekkür ederim ama bu teşekkürü canı gönüldden ederim sağolun çok karamsarım galiba sizlerden allah razı olsun daima gülebilmeniz :lol: dileğiyle noktalıyorum bu arada btün arkadaşlara geçmiş olsun

Üye
    rivacaprio Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    11:03
    Yaşadığı Yer
    meçhul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SEVGİLİ ÖZLEM VE PELİN BEN İKİNİZİNDE İKİ KATI YAŞTAYIM SAYILIR SİZLERİN BU KADAR OLGUN DÜŞÜNCENİZ VE KARARLILIĞINIZ HAYATTAN ZEVK ALMA ÖZELLİĞİNİZ VERDİĞİ VE VERMEDİĞİ HERŞEY İÇİN YARADANA ŞÜKRETMENİZ BENİ AYRICA ÇOK SEVİNDİRDİ
    UMARIM BUNDAN SONRAKİ HAYTLARINIZDA ÜZÜNTÜ KEDER OLMASIN
    YÜZÜNÜZDEN GÜLÜCÜKLER GÖZÜNÜZDEN IŞIK EKSİK OLMAMASI DİLEĞİYLE

Üye
    yener_01 Avatarı

Son Giriş
    29.12-2008
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ama şu bir gerçek bu bir sınav dünyası ve allah bizi bu şartlarda sınava sokmuş bunu uygun görmüş herşeyde bir hayır vardır

BİZEDE HEP KAZIK SORULAR ÇIKMIŞ YAWWWW

Üye
    gülnihal Avatarı

Gerçek Adı
    nilgün kalır
    Son Giriş
    15.11-2015
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Buna benzer birseyde bende geçen hafta içinde yasadım...

İsyeri ve kendi hayatımla ile ilgili sıkıntılarımın olduğu bir günki.. Hatta isi bırakmaya kadar ilerlemisken sıkıntılar...

Sirketimizin bir müsterisi geldi sair.. 80 yasını asmıs bir sair...Son birkaç aydır rahatsız...

Ve geçenlerde kanser olduğunu tesadüfen öğrenmis...Çocukları sakladığı için kendi tesadüfen öğrenmis...

Dr'lar ne dedi hocam dedim geçenlerde onlar dedi iyi de kötü de dese ben yinede Yasayacağım.. deyince hayıflandım böyle küçük seyleri dert ettiğime...

Gerçekten küçük seyler mutlu ettigi kadardamutsuz ediyor bu bir gerçek ama...yinede allahım herseyin beterinden saklasın...

Sevgili Özlem; senin gibi bir çok arkadaşımızın bu sonuca varması dilegiyle mutlu yarınlar...

Üye
    silivrili Avatarı

Son Giriş
    11.07-2008
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

özlem çok güzel yazmışsın ALLAH seni her daim mutlu etsin.bu site gerçekten çok güzel çok güzel insanlar var.

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

öslemmmm çok cici hayat dolu bi arkadaşımızsın. gülümsemen hiç eksik olmasın canımm

Üye
    paolamaldini Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yasadığın sıkıntılara ragmen hayata olumlu bakmayı kendine misyon edinmişsin.seni kutlarım Allah herseyi gönlüne göre versin.

bulenters0506
    Misafir Üye
    bulenters0506 Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ÖZLEM HEP MUTLU VE POZİTİF OLMAN DİLEĞİ İLE.YÜREĞİNE PARMAKLARINA SAĞLIK ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN

Sayfa 1 / 2 12 SonSon