Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MERCANN Avatarı

Son Giriş
    10.02-2009
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet sanırım biz hiç bir zaman cocuk olmadık olamadık gercekten cabuk olgunlastık dediğin gibi ÖZLEM cünki biz farklıydık bunun cocukta olsa farkındaydık zaten yanımızda cocukluk yapacak kişler azdı veya hut hiç yoktu cocuk arkadasın bile yoktu. veya cocuktuk ama bize cogu insan engelimizden dolayı cocuk gibi davranmadı bizi sanıyorum yalnızlık olgunlaştırdı. biz cocukca sorular soramadık sorduk kendimiz cevapladık elimizde olanlarla mutlu olmayı basardık evet zaman zaman bulundgumuz halden şikayetci olsakda dahi durumu bizden iyi olmyanlara bakarak halimize şükretttik

NEFES ALABİLİYORSAK şükretmeliyizde. biz elimizde olanların yahut sahipolduklarımızın kiymetini biliriz ve bundan mutlu oluruz. çünki bizler kazandıklarımızı azimle,sevinçle,özlemle,sevgiyle en onemli sabırla kazanırız. bilirizki bunlara sahip olmayanlarda vardır ve biz bunların ne ifade ettğini bildiğimizden elimizde bulunan paylaşilabilen her şeyi de paylasmayı seven kişileriz.

Peki bunlar bizi niye mutllu eder bilirmisiniz? o yasayamadığmız cocuklumuz varya aslında nekadar olgunlassakda o içimizdeki cocuk hiç büyümemiştir. işte o cocuk sevgiyi bilir.paylasmayı cok küçük şeylerden mutlu olmayı bilir. olgunluk denen olay bizim maskemizdir ve bu maskeyide cok iyi tasırız fakat maskemizin ardında hiç ama hiç büyümeyen cocuklugumuz vardır içimizdeki bu çocuğu hiç ama hiç buyutmeyelim güzel olan herseydende hiç vazgeçmeyelim.

Üye
    izmirli35 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2007
    Saat
    23:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm özlem hayata herzaman sıkı sıkıya bağlı kalman dileyiyle bende distrofi kas hastasıyım izmirdr oturuyorum sana bişey sorcam ankarada bir rehabilitasyon merkezi hakkında yazmışsın bende böle bir rehabilitasyon merkezinde yatılı tedavi görmek istiyorum kilo problemimde var bana bu konuda bilgi verirsen sevinirim kendine ii bak msn yorgun35xx@hotmail.com sevgiyle kal umutla kal.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12