Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kader69 Avatarı

Son Giriş
    05.05-2007
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben hep dertlerimi anlatmak istemişşimdir anneme ama anlatamadım çünkü üzülsün istemedigim içindir ama şunu biliyorumki insanın en yakın dostu arkadaşı her şeyi ailedir üzülselerde bence onlarla paylaşın onlar sizi korur eller korumaz unutmayın

Üye
    ahmet18 Avatarı

Son Giriş
    11.02-2010
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

günler gelip geçiyor, zaman akıp gidiyor. hayata barışık bir kişiyimdir ama nedense bazı durumlarda söyleyeceklerimi söyleyemiyorum bunu içime atıyorum nedenmi belki ailemi düşünüyorum belki zarar gelmesinden korkuyorum aslındaamacım dürüstçe yaşamak kimseye zararım dokunmasın istiyorum bir vatandaş olarak sorumluluklarımı bilerek hareket etmek istiyorum borçlu isem borcumu zamanında ödemek kimseye maddi manevi zarar vermeden mutlu huzurlu sağlıklı bir şekilde yaşayabilmek istiyorum.

Üye
    Fırtına Avatarı

Gerçek Adı
    nuran
    Son Giriş
    29.10-2014
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    27

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    3 gün önce gittiğim dr beni çok üzdü orda bişey demedim ama dışarı çıktım hüngür hüngür ağladım...rahatsızlığımdan dolayı fikir almak için gittik bana hep böyle kalcaksın uzatma işlemi olmaz kalça protezide çok ileriki yaşlarda ağrıların sızıların çekilemez hale gelirse o zaman yapılır kalça protezi dedi....ki uzatma işlemi yapılıyo önceden gittiğim dr lar kemiklerin büyümesi durunca protez takılır demişti...bu dr niye böyle dedi bilmiyorum çoooooooook üzüldüm...ki ben rabbimin izniyle büyümemin durmasını ve iyileşeceğim günü bekliyorum sabırla....ben iyileşmiyecekmiyim diye hastane bahçesinde ağlamamı unutamıyorum....allahım ne olur bana ve arkadaşlarıma şifa ver

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12