Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ZEYNO_CAN Avatarı

Gerçek Adı
    Zeynepp (zeyno)
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Nur senin yaşadıgın gerçekten çok yıpratıcı bir olay canım ama atlattıgına sevindim. Belki o sıralar şöyle düşünsen o kadar da kötü olmazdın. Düşünsene öyle yapıda bir insanla evlenseydin mutsuzlugun o evlilik boyunca sürecekti çünkü o tür aileden herşey beklenir. Geçmiş olsun ki öyle bir aileden kurtulmuşsun

Bu arada sevdigin insanın bu olaylar karşısında sessiz kalmasıda seni yıpratmıştır eminim canım

O aile herkesin bir engelli adayı oldugunu çoktan unutmuş. Birgün onlarında engelli olayacagının garantisini kimse veremez

Üye
    abidinn Avatarı

Son Giriş
    25.11-2012
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz karamsar düşünmesekte beyin odaklamış kendini depresyondan kurtulmk çok zor ilaçlar kişilği değiştiriyo gerçek dost bulmak kadar zor bişey yok gerçek dostta zaten yok

Üye
    ZEYNO_CAN Avatarı

Gerçek Adı
    Zeynepp (zeyno)
    Son Giriş
    10.12-2012
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zeycan sevindim atlatmış olduguna zaten bu dünyada kimse üzülmeye degmez. Hayat da en önemli şey saglıktır. Şuan bir tas suyu alamayan insanlar var ve bir tarafta da yüzünde bir sivilce çıktı diye günlerce aglayan sızlayan insanlar var.

Yasaklı Üye
    ŞAHİN35 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT
    Son Giriş
    22.01-2011
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar burada beni bir tek kalem arkadaşımız olmuş nasıl içimi okudu anlamadım ama beni çok duygulandırdı ve şu an ağlıyorum.teşekkürler sizlere

Yasaklı Üye
    ŞAHİN35 Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT
    Son Giriş
    22.01-2011
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar.. herkes beni dışardan gördüğünde sağlıklı zannediyor oysaki ben tam uçurumdayım düştü düşecek konumdayım. lütfen beni içinize çekiniz. allahım bana güç ve taşıyamacağım yükü verme

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

birkaçtane piskoloji tanıdıklarım var onları buraya dave edeyimmii istermisnizzz belkii onlar nette yardımcı olur bazılarınızaa?

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Sosyal fobi yüzünden 17 seneden beri işkencelerle dolu psikolojik bir geçmişim var benimde.Eskidsen nerdeyse evden sokağa çıkamayacak kadar ağır olan durumumu şu an çok daha düzelmiş hissetsemde yinede devam ediyor sosyal fobim.tabi bu yüzden şiddetli anksiyete atakları ve depresyon nöbetleri geçirdiğim çok oldu. En son grup terapileri için gittiğim doktorda beni ilaçlara mahkum etti her zaman olduğu gibi....Ve benim bünyeme ilaçlar çok ağır geldiği için kullanmayı bıraktım.Çünkü bir ayda iki kere hastanelik oldum ve tam üç adet ilaç değiştirildi.. Doktorum bunu bildiği halde halen ilaç kullanmam konusunda ısrarcı nedense...
    kısa süre önce hayatımda yaşadığım en kötü an olan panik atak nöbetinde hissettiğim şiddetli ölüm korkusu sonradan bende aslında hayatın ne kadar boş ve anlamsız olduğu ve sadece mutlu olmak için mücadele etmemiz gerektiği konusunda bir uyarı oldu...Ve bu tecrübe benim zihnimde olumluya doğru yönelmem için yeni bir sayfa daha açtı...

Üye
    ceyrantirikçi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    25.06-2017
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

serap vuu arkadaşım ben senin gibi düşünemiyorum.gerçekte çok zor günler yaşadım beni duyan anlayan kimse olmadı acımaktan başka hiç birşey duymadım.yaşadığımız yörede bizlere yardımcı olacak çok az sayıda insan var. umarım bizleri anlayan birileri çıkar

----------

şeker kız
    bu yaşıma kadar ne bir psikolog nede gurp terapisi alma imkanım oldu.sadece odamda bol bol ağladım beni duyan kimse olmadı.çünkü doktora gitme imkanım olmadı.
    allah yardımcımız olsun

----------

beyaz geceler
    keşke diyorum çünkü bizim gibi insanların psikologlarla sık sık sohbet etmesi gerek tanıdığın varsa tanışmak isterim

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Beyazgeceler böyle birşeyi sormana bile gerek yok. Elbette davet edebilirsin.Bizi anlayan birilerinin sitemizde olması moral açısından bile çok iyi olurdu tabiki.

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu konuda en yaralı ruhsal bozuklugu olanlar ben ankisiyeteyim hemcalışmana engel hemda piskiyatri hastasısın herişte calışamazsın raporun kısmendüzelen olursa yüzde 25 alırsın ne emekliolursun nedecalışırsın calıştın diyelim işyerinde hemen fark edilir alay konusu olmaihtimali cok cok neyse arkadaşlar aranıza yeni girdim düşüncelerimamabu sizietkilerse cok etkilerse bu yazıminanın cok pişman olurumlütfen üzülmeyin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri