Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789
Toplam 127 mesajın 121-127 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Canım imrenerek okudum çok güzel olmuş. Yüreğine sağlık. Eminim daha iyi yerlere geleceksin... Başarılar.

Üye
    HEXE06 Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    AYDIN -Kuşadası
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

herkesin yorumuu bir yerde odaklanıyor bu yazıda "kendini bulmak ve annelerimizin hep bizimle acıları paylaşması, vefakarlıkları" bu yüzdendir ki hepimiz duygulanarak yada gözyaşlarıyla okuduk yazdığını kıymetcim yüreğine saglık hepimize tercüman olmuşsun azminden dolayı tebrık edıyorum daha iyi yerlere gelecegine inanıyorum... bende üniversiteyi dışarı bi ilde kazanınca herkes tepki verdi hastasın okuyamazsın dışarda, diye ama ben azmettim bitirdim okulu şimdide gelecek nesilleri yetiştirecem inşallah
    allah hepimizin gönlüne göre versin

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

teşekkür ederim okuduğunuz ve güzel yorumlarınızı benimle paylaştığınız için ben bu mektubu yazarken kursa gidiyordum mayıs ayıydı geçen yıl ve ardından kursu 1.likle bitirdim.Denizli'nin en büyük reklam ajansı iş teklifi etti fakat uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldım.1 yıldırda Denizli Belediyesinde engelli koordinasyon merkezinde engelliler çalışıyor projesinin sorumlusu olrak çalışıyorum

Üye
    prewses Avatarı

Gerçek Adı
    Fatoş
    Son Giriş
    30.10-2011
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Annen mükemmel bir kadınmış. İleri görüşlü ve zeki. Sende çok kıymet bilen bir evlatmışsın. Farkındasın.. "Farkındalık" bu kelime oldukça önemli işte. Farkındaysan eğer mutlusundur Farkındaysan hayatı seviyosundur Farkındaysan senin için hiç bir şey ENGEL değildir. Farkındaysan şükretmeyi yetinmeyide bilirsin Hastane günlerini çok güzel anltmışsın. Benimde gözümün önünden geçti o günler bir an. Bu güzel mektubu bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Annenin ellerinden öperim. Hayatında başarılar dilerim... Saygılarımla..

Üye
    figen33 Avatarı

Gerçek Adı
    FİGEN
    Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kıymet mektubun çok güzel.allah anne ve sana uzun ömürler versin.allah sizi hiç ayırmasın.çok duygulandım anne sevgısını bılmiyorum annemi ben 2 yasındayken kaybetmısım ve çok guzel bır duygudur emınım bırbırınızın kıymetını bılın

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    289
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

çok güzel yazmışsın.okurken sanki kendimi okudumyaşadıklarımız çok benzermiş.bende hastanenin kar beyazıydım.doktor amcalarım o ismi takmışlar ) nerdeeen nereye.eski günlere gittim,duygulandım

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Prewses ,figen33, eğitimci06 çok teşekkür ederim hepinize, yazımda kendinizi bulmanızın nedeni yaşadıklarımızın hemen hemen aynı olmasından kaynaklanıyor.Rabbim hepimize şifa versin inşallah

Sayfa 9 / 9 İlkİlk ... 56789