Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 127 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kurt1976 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    29.04-2015
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba kıymet hanım o annenizin ellerinden öpüyorum.boşuna dememişler ana gibi yar olmaz diye.ama lütfen başlık atın yazınız başına kalbalık ortamda okumayın diye şu an herkes bana bakıyo göz yaşlarımı tutamıyorum.Allah gülmeyi yüzünüzden eksik etmesin.

Üye
    ezgili dünyam Avatarı

Gerçek Adı
    Kızımın adı Ezgi
    Son Giriş
    11.08-2015
    Saat
    00:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok duygulandım, anneni tebrik ediyorum. Çok şanslı bir anne, çünkü senin gibi bir evladı var.

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

kurt1976;
    sizi ağlattığım için özür dilerim.başlığı ne yazık ki değiştiremiyoruz artık evet ana gibi yar olmaz.bu yazımı okuyan herkes anneme sevgi ve saygılarını sunuyor doğal olarak bende anneme iletiyorum.annemde çok seviniyor her söylediğimde selamlar söylüyor, sizlere teşekkür ediyor teşekkür ederim yazımı okuduğunuz için

ezgili dünyam;
    Teşşekkür ediyorum bende size okuduğunuz için aslında ben çok şanslıyım böyle bir anneye sahip olduğum için

Üye
    AYCAGOZLU Avatarı

Gerçek Adı
    aslı
    Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    15:25
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Gözyaşlarıma hakim olamadan okudum bu anılarını allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin geçmiş olsun arkadaşım...

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

çok teşekkür ederim okuduğunuz için ağlattığım içinde özür dilerim Amin Rabbim kimseyi anasından mahrum etmesin inşallah

Üye
    Aysnar Avatarı

Son Giriş
    14.06-2012
    Saat
    11:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Elleri öpülesi bir annen varmış çok şanslısın böyle bi annen olduğu için hayat sana bir yerden sırt çevirmiş ama bir yerdende çok değerli bi anne hediye etmiş

Üye
    sadık Bayram Avatarı

Gerçek Adı
    sadık
    Son Giriş
    30.05-2010
    Saat
    10:42
    Yaşadığı Yer
    Rize/ fındıklı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kıymet hanım anneler öyledir svginiz ve muhabbetiniz daim olsun inşallah,boşuna
    dememişlerki cennet annelerin ayagının altındadır.tüm anneler hepinizi seviyorum.....

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

evet ayşenur kader bi yerden sırtını çevirmiş ama bi yerden dünyanın herşeyinden daha değerli birşeyi canım annemi vermiş bana ben onsuz bi kıymet düşünemiyorum bugün buralardaysam annemin çok emeği var Allah beni bu günlere getirdiği için sonsuza dek ondan razı olsun inşallah

sadık Bayram;
    teşekkürler evet kimi anneler var ki cennet sanki onlar için oluşturulmuş yaptıkları ile öyle hakediyorlarki orayı bizde sizi seviyoruz

Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    11.01-2017
    Saat
    01:28
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Anne olmak ve evladı için olmaz denen fedakarlıkları yapmak, heralde bunu ancak anne olanlar anlayabilir. Hele bir engelli annesi olmak daha farklı birşey. 2002'de ameliyat olduğumda gözlerime yarım saatte bir damla yapılması gerekiyordu, annemin 3 günü hiç uyumadığını, uyuduğu zamanlar bile saatin alarmını kurup gece sabaha kadar hiç aksatmadan yarım saatte bir kalkıp damlalarımı yaptığını hatırlıyorum. Anneler hep kıymetli varlıklar ama sadece çocuk yetiştirdikleri için değil gerçekten en fedakar insanlar onlar oldukları için.. Hayat mücadelene gösterdiğin gayrete hayran kaldım. Bu azmin gayretin ve yeteneğinle ilerde çok daha yüksek mevkilere geleceğine inanıyorum. Seni yetiştiren bugünlere getiren o annenin ellerinden öpmek gerek. Hayatında başarılar dilerim.

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Kıymet'cim,
    şimdi okudum mektubunu, gözyaşlarıma hakim olamadım ben de. Hem senin yaşadıklarını yaşadım hem de kendi yaşantım geldi gözümün önüne. Benim ilk ameliyatım ben 1,5 yaşındayken olmuş ve 4 yaşından itibaren devamı geldi. Benim için de ölecek demişler ama annem babam hiç bir zaman pes etmediler. Onların desteği ile bugünlere geldim. Annem her zaman senin diğerlerinden hiç bir farkın yok hatta üstünsün diyerek yetiştirdi beni. 33 yaşındayım şimdi, 2 üniversite bitirdim ve 3 yabancı dil konuşuyorum. Şu an uluslararası yabancı bir şirkette çalışıyorum.
    Evet, insan azimli olduktan sonra engelleri aşıyor. Ama tabii ki ailem bana bu kadar destek olmasaydı hiçbirini yapamazdım.

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

ogretmen_20;

çok teşekkür ederim uğur öğretmen okuduğun için yazımı ve yaptığın güzel yorum içinde binlerce kez teşekkürler sana evet anne olmak hele birde engelli annesi olmak çok daha zor ve emek isteyen bişey Rabbim bize gösterdikleri ilgi ve sevgiye karşılık sorgusuz sualsiz CENNETİNE kabul etsin inşallah onları

Landish;

teşekkür ederim okudğuğun için vede ağlattığım için özür dilerim bende seni tebrik ediyorum süper kariyer yapmışsın bende çok istedim yabancı dili ama olmadı başlangıç seviyesinde ingilizcem ve almancam var çok isterdim ilerletmeyi ama olmadı inşallah ilerde düşünüyorum bu konularda atılımlar yapmayı

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    11

Kıymet'im daha cok gençsin ben, sen istedikten sonra yapabileceğine eminim. Başlangıç seviyesinde ingilizce biliyorsan bunu kendi kendine geliştirebilirsin. Bilgisayarına kurabileceğin programlar var, internet siteleri var (livemocha ), biraz ilerlettikten sonra da bikaç yabancı sanal arkadaş bulursun nette. İşte o zaman çok güzel geliştiriyorsun.
    Ben mesela rusçayı kendi kendime öğrendim.

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Landish;

eee mühim olan istemek yoksa hiçbirşey engel olamaz bana önerebilicen programlar varsa sen bana özel mesajla at abla bende pc me yüklim yardımcı olursan sevinirm şimdiden çok teşekkür ederim yabancı dil engelimi kaldırmama yardımcı olduğun için

Üye
    zaleyna Avatarı

Son Giriş
    18.07-2016
    Saat
    00:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok güzel mektup kıymet yüregine saglık...
    biz engellilerin kaderi hep aynı ALLAHa şükürki annelerim yanımızda ya en acısı annesi tarafından sokaga atılmak daha acısı
    bu, ben bunu gördüm yardıma muhtactı

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kgokce;
    teşekkürler tatlım yazsam hayatım roman olur derler ya burda okudukların daha yarısı azı var çoğu yok faydalı olmak konusunda burda içine kapanmış arkadaşlara örnek olabiliyorsam eğer ne mutlu bana

zaleyna;
    teşekkürler canım,haklısın şükür ki bizi canından çok seven annelerimiz var.hiç bencil olmadılar hep bizi düşündüler kendileri sağlıklarını hep ikinci plana attılar.ALLAH onlardan razı olsun binlerce kez...

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon