Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    camino Avatarı

Son Giriş
    13.06-2010
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/altınoluk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili şirin yüzlü,babalar ve anneler çocuklarına iyiyi ve doğruyu öğretmeye çalışırlar ve evlatları için hiç bir fedakarlıktanda kaçınmazlar ve özverilidirler çocuklarını koşulsuz severler buna inan, bence baban da seni seviyor ve senin daha iyi bir konuma gelebilmeni ve başarını görmek istiyor sence çok şeymi istiyor ,fakat tokat atarak bir an için kızgınlığına yenilmiş olarak farzedersen babanı ve sonra attığı tokattan onunda ne kadar üzülebileceğini düşünürsen ki mutlaka üzülmüştür o zaman daha sağlıklı düşünebilirsin çünki bende bir anne olarak tokatla değil de konuşarak onlarında kendilerini savunmalarına fırsat tanıyarak sebeplerini dinleyerek yetiştirilmeleri taraftarıyım bir anlık öfkesini bu kadar büyütme ve babam beni sevmiyor düşüncesini aklından çıkar ve daha başarılı olmak içinde çalış bunu önce kendin için yap ve babanında takdirini kazan.sevgilerimle...

Üye
    nuran Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    09:40
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

AYKAN a hak verdim galiba biraz babann seni sevdiğini tokat atarak göstermiş!
    benim babam engelime bile bakmadan;
    teşekkür almamı isterdi alırdım...
    niye taktir almadın...
    alırdım...niye sınıf birincisi olmadın...
    olurdum....niye okul birincisi olmadın....
    olurdum....eh işte hafif bi tebessüm ama benim için o kadar değerli ki...
    şimdi düşünüyorumda babam öyle davranarak beni daha çok çalışmaya motive ettiğini düşünüyordu....
    belki seninkide öyle düşünmüştür
    sıkma canını baban seni seviyor....

Üye
    blue_sail Avatarı

Son Giriş
    22.02-2012
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    BURSA/inegöl
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

babam seni dövmekle az bile yapmış bu konu silinebilir mi ?.....

Forum Moderatörü
    BARBiEBARBiE Avatarı

Gerçek Adı
    NehiR
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Şirinyüzlü;

Canımm...

Gülnihal in satırlarına ekleyecek kelime bulamıyorum...Ne kadar da güzel anlatmış...

Sen Sen Ol....Sakın Anne ve Babanın karşısında gurur yapma şekercim.... :wink:

Vuran BABAN olsun...Canım benimmm...Üzülme .....

______Sağlıklı Mutlu Günler Dilerimmm.................

Üye
    hamzaa Avatarı

Son Giriş
    12.12-2007
    Saat
    01:08
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ooo şirinyüzlü o tokatı çoktan unuttu bile
    ama ben başka bir şeyler eklemek istiyorum
    bir şeyler başarmak bir yerlere gelmek istiyorsan derslerine çalış..
    bir daha da kırık not almamaya bak
    yoksa babanın attığı tokatı değil ama hayatın sana atacağı tokatı ömrün boyunca unutamazsın ...
    hadi bakim biraz daha gayret

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.248

Şiddet, uygulayanın sorun çözmekteki beceriksizliği ve acizliği sonucu (en kolay yöntem olarak) ortaya çıkar.
    Dersten zayıf not almak çözülmesi gereken bir sorundur evet, ama dayak o notu yükseltir mi?!

1) Çok çok çok çalış ve sana kötü davranılmasına bahane yaratma, 2) İyi bir eğitim al ve ekonomik bağımsızlığına kavuş, 3) Gördüğün şiddetin manevi acısını sakın unutma, ve 4) Sana şiddet uygulayan kişi için üzül. O, büyük ihtimalle sorunu çözecek başka bir yol bilmediği/öğretilmediği için o aczin içine düşüyordur. Sevgisinde bir sorun olduğunu düşünmüyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Selina Avatarı

Gerçek Adı
    Selina
    Son Giriş
    28.06-2012
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

GALİBA ASIL BENİM BABAM BENİ SEVMİYOOOOOOOOO :P :P :P

ÇÜNKÜ BENİM BABAM BANA HİÇ TOKAT ATMADIIIII :P :P

ŞAKA BİR YANA BEN HİÇ BABAMDAN TOKAT YEMEDİM AMA BU BABAMIN BENİ ÇOK SEVDİĞİ VE YA TOKAT YİYENLERİN BABALARININ KENDİLERİNİ SEVMEDİĞİ ANLAMINA GELMEZ. BİZLERİ ANNE VE BABAMIZDAN DAHA ÇOK SEVEN HİÇ KİMSE BULUNMAZ. ANNE VE BABA OLMAK HEM KOLAY HEM ZORDUR. HER ANNE VE BABA EVLADI İÇİN HERŞEYİN EN GÜZELİNİ, EN İYİSİNİ İSTER VE EVLATLARI İÇİN MADDİ MANEVİ TÜM GÜÇLERİNİ ORTAYA KOYARLAR. KARŞILIĞINDA DA EVLATLARINDAN SADECE OKUYUP ADAM OLMALARINI, KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURABİLEN KİMSEYE MUHTAÇ OLMADAN HAYATINI İDAME ETTİREBİLEN BİREYLER OLMALARINI İSTERLER. BÖYLE BİR İSTEĞİ OLAN ANNE VE BABALAR ÇOCUKLARI ZAYIF NOT ALDIĞINDA İSTER İSTEMEZ BÖYLE HOŞ OLMAYAN TEPKİLER SERGİLEYEBİLİYORLAR. O TOKATI ATMASAYDI DAHA İYİ OLURDU KABUL EDİYORUM AMA EVLATLARI İÇİN HER TÜRLÜĞÜ FEDAKARLIĞI YAPAN EBEVEYNLERİN BU KADARINA DA HAKKI OLSUN DİYORUM.

ŞİRİNYÜZLÜ EĞER SENİ SEVMESEYDİ BABAN KIRIK NOT ALMANI UMURSAMAZDI BİLE..........

Üye
    sevic Avatarı

Gerçek Adı
    sevinc
    Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ailen saygı duy büyükler herşeyi bilirlar
    ama bizler onlara kızar sonrada hak veririz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12