TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Çileli gül Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:45
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bence bunları düşünmek yerine annenle kaliteli zaman geçir ve onu üzecek hiçbirşey söyleme..Hiçbir zaman onu ihmal etme. Kızkardeşim şu an yoğun bakımda. Onunla geçiremediğim zamanlara, yarım kalmışlıklara yanıyorum...

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    209
    Verilen Beğeniler
    627
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Aynen.. Ben de aynı arkadaşlara ve annesini kaybeden herkese Allah'tan dayanma gücü diliyorum. Şarkıda diyor ya """Eller kadir kıymet bilmiyor anne... Senin kadar kimse sevmiyor anne...""" Onun yokluğunu ne doldurabilir ? Bence hiçbir şey...

Üye
    kar&yağmur Avatarı

Son Giriş
    10.05-2021
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    3

arkadaslar o kadar zarif ve geçerli şeyler yazmışsınız ne yazayım diye derin derin düşündüm, @gökhan_ ın yazdıklarını okurken nerdeyse ağlamaklı oldum.

heralde her istediğini yapmamız gerekli annemizin, benim annem evlenmemi istiyor, ama yapabilir miyim bilmiyorum aradığım kişide yok gibi henüz. Ayrıca annem'e gerçekten faydalı olacak mı bundan da emin olamıyorum.

Üye
    Edacano Avatarı

Gerçek Adı
    Eda
    Son Giriş
    26.12-2020
    Saat
    03:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    143
    Verilen Beğeniler
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Ben 2016 yilinda annemi kaybettim.ilk zamanlar sakinlestiricye rağmen ağliyordum.sonra zaman gecti.. Değisen bisey var mi desen dolmusta arkamda oturan kizin anne bugün ne yemek var sorusunu duyunca burnumda sizlama oluyor.Birlikte gecirdiğiniz zamanlarin kiymetini bilin.

Üye
    Çileli gül Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:45
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tabiki evlilik öyle kolay karar verilebilecek birşey değil. Ancak karşına uygun biri çıktığı zaman erteleme bence. Annen istiyor diye değil, ileride annem de bu mutlu günümü gördü dersin. İçin rahat olur. Şu an kızkardeşim yoğun bakımda. İçimde bin türlü pişmanlıklar var. Onunla ilgili ertelediğim yaşama dair bir pişmanlık bu. 1 yıldır kendisini görmüyordum COVİD-19 yüzünden.. Bu yüzden sevginizi ve şefkatinizi göstermede, zamanınızı sevdiklerinizle paylaşma konusunda ertelemeyin sakın.. Bazı şeylerin telafisi olmuyor malesef.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12