Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    son_sun;
    zannedersem aynen düşünüyoruz.

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mac sende terziye git ve tekerlekli sandalye ölçülerini ver,peçe diktir.O zaman saklamış olursun.Kimin ne dediği ,baktığı hiç umrumda değil.Onlar beni umursasın.Benim 2 kolumda kısa ,sağ soldan daha kısa.Kısa kollu giyiyorum zaten bana ancak oluyor,bazen daha kısa geliyor.Tabi daha kısa giyince milletin daha çok ilgisini çekiyorum.Ne ypaayım oturupta millete anatomi dersi verecek halim yok.Zaten bizim halkımız bu meraklarını bilim ve ilim faaliyetlerinde kullansalar ne Einstein'lar çıkar anlatamam.Sağ kolum diğerinden tombul aynı fok balığı gibi,bizim fiziki görünüşüde o canlıya benzetiyorlar .Olsun suyu çok seviyorum,bu mübareklere benzemem komplex yapmama neden olmuyor.Miko kardeşim bu sıcakta uzun kollu giydiğini gördüm Ankara organizasyonunda,şaşırmadım zaten.Benim gibi olupta Türkiye dışında olan arkadaşlarım rahat rahat dolaşıyorlar,yok kolum görünecek,budum görünecek ilgilenen yok.Yaşasın özgürlük!Aşmak gerek bazı önyargıları ama bunun içinde zaman ve gayret gerek.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:17
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Bu konu bana İngiliz spikerin çocuklar için hazlrladığı programa çıkmasını engelleyen kişilerin zihniyeti gibi geldi...Kişi rahatsız olmuyorsa kolunu ya da ampüte olmuş bir organını göstermekten,kapatmasını istemek çok acımasızca bir şey...Bunun sorgulamasını yapmak anlamsız...Kolu,bacağı olmayanları,gözü görmeyenleri,yüzünde yara izi olanları sokağa çıkarmayalım,olmadı fırında yakalım...
    İnsanların göz estetiği bozulacak diye kendimi sıkıntıya sokamam,kimse kusura bakmasın.Rahatsız olan sokağa çıkmaz olur biter...

Üye
    Ahmet_20 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    11.12-2016
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm,

bende kisa kollu uzun kollu ne istersem onu giyiyorum, saklamiyorum.

Tabiki bakan oluyor ama hic rahatsiz olmuyorum, ben böyleyim okadar.

Baskalarini düsünmem kendimi düsünürüm.

Saygilar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12