Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 27 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pelin1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    28.03-2014
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ailem benim herşeyimdir ne kadar sorun yaşasakta onlar için canım fedadır.
    Bende şu sorun var arkadaşlar sizdede var mı bilemem.ÇOK yanlış farkındayım ama çözüm bulamıyorum.Ben kimseyle kolay kolay kavga edemem çevremde bulunan zaten az insan var onları kırmaktan korkarım.Ama öfke içimde birikir birikir en ufak bir olayda aileme patlarım.
    Benim bu huyumdan onlarda çok şikayetçi ama napıyım ya,bana darılmayan küsmeyen tek onlar. Onlara karşı çok hırçın tahammülsüzüm, minnettarım onlara ama bunu hiçbir zaman gösteremiyorum,onlar benim herşeyim ama bunu gösteremiyorum.Biliyorum ki beni gerçekten hiçbir çıkarları olmadan seven tek onlar.
    Ama kahretsin ki onları çok kırıyorum.
    BU YÜZDEN KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM!!!

Sizce bunu nasıl aşabilirim?Bu olayı yaşayan tek ben miyim hep merak etmişimdir?Değerli görüşlerinizi bekliyorum bu konuda arkadaşlarım...SAYGILAR pelin

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

HIMMM BİRİKİP BİTİRK AİLENE BİRİKMESİ ÇOK YANLIŞ :cry: :cry: HEM ONLARI HEMDE KENDİNİ ÜZMÜŞ OLUYOSUN :cry: BİRAZ DAHA ILIMLI OLMAYA HOŞGÖRÜLÜ OLMAYA ÇALIŞ....KENDİNE HAKİM OL TATLIM...
    HINÇINI AİLENDEN ALMA.....

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

pelin, hoş birşey değil belki ama sanırım birçoğumuz yapıyoruz bunu bu da ailenin hoşgörüsüne sığınmaktan ileri geliyor sanırım :?

Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kızlaaaar naparsanız yapın bunu aşın nasıl aşarsınız bilmiyorum bulun bi yolunu,unutmayın karşınızdakide insan duyguları var inciniyoruz kırılıyoruz ama evlat olunca karşı taraf susuyoruz anneme bende bişi yaptığımda "anne olda gör sende "derdi bende şimdi kızıma aynı şeyi diyorum ısırmayın bizleriiiiiiiiiiii ANNE OLUNDA GÖRÜN HEPİNİZ :lol:

Üye
    pelin1988 Avatarı

Gerçek Adı
    Pelin
    Son Giriş
    28.03-2014
    Saat
    10:13
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ewett çok haklısınız ama hatalı olduğumun bende bilincindeyim zaten ama
    bunu nasıl aşabilirim bende size soruyorum :cry:
    Bulabilsem iş gidip çalışacam hem hayatı ve insanları tanırım hem sıkıntımı atarım biraz olsun yanlız kalırım
    Ama yok yok yok :cry:
    Kimseye ne derdimi anlata biliyorum?Ne saygı görüyorum 12 yaşında kardeşim bile hiç saymıyor beni ondan dayak yiyorum annemden babamdan değil bide lafı gene ben işitiyom :cry:
    Eskiden ben hepsini içime atar dururdum oda bana çok zarar veriyor
    Anti depresan kullanıyorum şuan :cry:
    Ne yapsam bende şaşırdım bana yol gösterin allahınız aşkına ne yapıyım ben :?: :?: :cry: :cry:

Üye
    lady1260 Avatarı

Son Giriş
    07.03-2016
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    G.antep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaman zaman hepimizde anlaşılamamaktan kaynaklanan kırgınlıklar olabilir.Ama patlamak değil de uzaklaşmak en doğru yol gibime geliyor.Bir müddet sonra her iki tarafta sakinleşir,hatalarını daha iyi anlar.
    Öfke gelir,baş kızartır
    Öfke gider,yüz kızartır.

Üye
    Pegasus Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    40
    Verilen Beğeniler
    19

Ailemize hırlarız. Çünkü onların sevgisi garantidir. Onları yitirmeyeceğimizi bildiğimizden istediğimiz gibi içimizi boşaltırız. ama bir yabancıya yapamayız bunu. Çünkü defterden silineceğimizi biliriz. Bu yüzdendir sevgililerimizin karşısında o denli sabırlı olmalarımız. Çünkü hırlasak gidecekler. Oysa anne sevgisi sevgilerin en sağlam olanıdır. Ne desek kuvvetinden bişey kaybetmez. Çünkü o sevgi bizim davranışlarımızdan bağımsızdır. Kendisiyle alakalıdır. Bu yüzden umursamayız çok fazla. Ve aslında bu yüzden hepimiz nankörüzdür biraz. Bu, üzerinde çok fazla durulmayan ortak nankörlüğümüzdür.

Not: bu mesajımla artık 1000 mesajı doldurmuş ve ermiş rütbesini kazanmış oluyorum. Hayırlı olsun vatana millete kuşlara ağaçlara börtü böceğe...

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

ßendede aynı sorun var...
    DışarısıyLa hemen hemen hiç aLakam kaLmadıqı için en ufak ßişeyde aiLemem patLıyorum...

Üye
    hakanarslan Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Denizli/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SLM..
    arkadaslar bır zamanlar bende boyle sorunlar yasamıstım... cocuk velcı gecırdım 1.5 yasında ıken ve bu rahatsızlıgımdan dolayı 15 lı yaslarda amelıyat oldum.. 3 sene kadar hep evde kapalı kaldım ayaklarımda alçı vardı.. bu yuzden yalnızlıktan dolayı psıkolojık olarak hep saldırgan durumundaydım.. annemın bana karsıdan yan bakması bıle benım ıcın bır ofke sebebı ıdı kadıncagız ıyı nıyetle baksa dahıl.. en ufak sebeplerden oturu arkadaslarıma bır araba dolusu laf soylerdım... ama butun bunları kendıme ugrası alanları edınerek yıktım..hastayken mesella kıtap okumaya merak saldım.. gece gunduz kıtap okurdum o yetmeyınce kendıme resım fobısı edındım.. ve bır suru hobım oldu hatta evde kıbrıtten evler yapıp bayagı rahatlıyordum.. ensonde puzzle cozmeye basladım.bazen bu pazıllar hafta ve aylarımı alıyordu... bu hobılerım sayesınde benım ılgı alanlarıma da ılgı duyan arkadaslarla tanıstım.. hatTa komsulardan bırıde evde cok guzel sus cıceklerı yapıyormus.. onlada cok ııyı arkadaslıklarımız oldu.. suan en buyuk hobımde akvaryum o sayEde stresımden ve ınsanlara ters olmaktan kurtuluyorum kendıme kurdugum dev akvaryum butun sıkıntımı alıyor... sanada SENI EGLENDIRECEK BIR HOBI ALANI tavsıye ederım..HERKEZE SELAMLAR

Üye
    semra çetindağ Avatarı

Gerçek Adı
    Semra
    Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakana katılıyorum bende hep kitaplara gömülmüşümdür yaşamımın en sıkıntılı anlarında kitaplar ve filimler alıp dünyayı gezdiriyorlar bana hala zevk aldığım en sevdiğim iki şeydir bir şeyler bulmak zorundayız yoksa ya ruhen ya bedenen rahatsızlıklar başlar ...Söylemek kolay yapa bilmek kişiye göre değişir ,ama bir yol bulmalısın arkadaşım hep bir çıkış yolu vardır aramaktan bıkma yeterki ...

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

hakan arkadaşımıza bende katılıyorum hobi alanlarımızı genişletmek biriken negatif enerjilerimizi olumlu bir şekilde aktarabileceğimiz en güzel alan bencede kendimden örnek vermek gerekirse kitap okumak sevdiğim film veya dizileri izlemek müzik dinlemek resim yapmak yemek yapmak hatta bazen temizlik yapmak evet evde yapabileceğimiz uğraşı alanları bunlar olabilir herkes kendine göre genişletebilir bu alanlarııııııııııı

Üye
    hasret_özlem_ Avatarı

Son Giriş
    31.05-2007
    Saat
    22:28
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

PELİNCİM O SORUNU BENDE ÇOK YAŞADIM HEP ONLARA PATLADIM AMA ONLAR HEP SAKİN KARŞILADILAR ENGELİME YORDULAR NE BİLEYİM YANİ KIRMADILAR HİÇ
    ZAMANLA BUNLARDA AŞILIR YETERKİ HAYATTA DİĞER ENGELSİZ İNSANLAR GİBİ YAŞAMAYA BAŞLADIĞIN ZAMAN PATLAMALAR KAYBOLUR
    ARA SIRA EŞİME PATLASAMDA ESKİSİ KADAR OLMUYOR))

Üye
    aslanbey Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    01:18
    Yaşadığı Yer
    evim
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vallahi pelin dediyini bende yapıyorum ama yapmamak daha iyi ben bu durum bir çözüm için bulamadım ama zamanla sinirim geçiyor başka şeylele uraşıp sinirimi geçirmeye çalışıyorum..........

mozenalp
    Misafir Üye
    mozenalp Avatarı

Arkadaşlar eminim onlar bizi anlayacaklardır. Çünkü bizim hayat yükümüz çok ağır ve bazen tahammül edemeyişimiz çok normal. Bence normal olanı bu. Bu bizim normal bir insan olduğumuzun göstergesidir. Aksi bir durum olsaydı anormal olurdu. Yani hiç birşey olmamış gibi davranıp herşeyi sineye çekseydik.
    Maalesef bizim işimiz çok zor arkadaşlar yaa...
    Ben bazen çevreme bakıyorum, arkadaşlarıma bakıyorum, etrafımdaki kızmış insanlara bakıyorum. O kadar eften püften şeylere kafayı takıyorlar ki... Diyorum bazen acaba iki günlüğüne onlar benim yerime geçebilselerdi naaparlardı? Bence kafayı yerlerdi...
    Son olarak şunu söyleyebilirim. İnancım olmasaydı çoktan yeryüzünden silinmiştim. Yüreğimden sevgisini eksik etmeyene şükürler olsun... Mucizelerinin gözümden kaçmasına izin vermeyene şükürler olsun...

Üye
    aymesel Avatarı

Son Giriş
    11.05-2009
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    Bursa Osmangazi Setbaşı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba Arkadaşlar

Aynı sorun bende de vardı arkadaşlar ama zamanla gitgide azaldı , çok şükür hamdolsun.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon