TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    TungaTunga Avatarı

Gerçek Adı
    Alper Tunga
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    81

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Şimdi konudaki diğer mesajlarını okudum senin içim şu tavsiyede bulunacağım,
    Aşağıya yazacaklarımdan hangisi sana daha kolay gelecekse hangisi sana daha az acı verecekse onu yapabilirsin.

1- İsyanı şikayeti terk edip tamamıyla çözüme odaklanmak.
    2-Halini kabul edip , sabretmek
    3-Halini kabul edip sabrederek çözüm yolu aramak
    4-İsyan etmek
    5-İsyan ederek çözüm yolu aramak

Üye
    mahmut56 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    0

@yorgunzihin

Etrafımda zihinsel engelli olup özel ve kamu da çalışan çok kişi var...
    Ayrıca engelli maaşı alabilirsiniz tabi onunda koşulları var. ( Ailesinin durumu iyi olan alamıyor diye biliyorum )

İşkur, valilik, bulunduğun ilçenin kaymakamı ile görüşebiliriz. Yada sosyal yardımlaşma başvurabilirsiniz...
    Evden bile CİMER gibi kurumlara. Başvurabilirsiniz... Allah yardımcınız olsun

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    2.225
    Verilen Beğeniler
    2.869

Lütfen pes etmeyin geçmişe ve insanlara takılmayın bu kan bağınız olsa bile önce siz kendinize şans verin olumsuz düşünmek yorgun zihni iyice yorar kendinizi dinlemeyin bn hastayım işte bu sebeb böyle derseniz insanlar sizi daha çok ezer önce kendinize inanın.

Üye
    Kevser er Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    2

üzülme aynı durum bizlerdede oluyor iş bulsak bile hatta bazen en sevdiklerin bile oradan vuruyor ama genede çabalamaktan hiç vazgeçme sen var Oldukça dünya var unutma bide mümkünse kedi falan al hayvanlar onlar insanı karşılıksız sorgusuz çıkar gözetmeden seven tek canlı türleri benim kedilerim var bütün stresimi alıyor eskiden korkardım ama 1. Kedimi aldıktan sonra sokaktan o benle pek iyi anlaşamaz ona rağmen öyle yumuşak huyudur hele 3. Kedim ve 2. Kedimin dışarı kaçması sonucu olan bebeklerinden birini veremedik bize kaldı onlar beni daha bir sever az evel geldi gırıldadı canım sıkkındı hiç bir sıkıntım kalmadı sanki terapi gibi bu dünyada bir Allah sevgisi birde hayvan sevgisi gerisi boş benden söylemesi o yüzden hiç canını üzme sen Yoluna bak senin yaşadığın zorluğu çevren yaşasa bizzat emin ol dayanamadı sen onlardan çok daha güçlüsün onlarda fatketmeden kırıyorda olabilirler her ne olursa olsun istediğinde paylaş burada sıkıntını bizi en iyi bizler anlarız benim kardeşimde polis ben daha uğraşıyorum ama emin ol hayat bireylerden sonra meyvesini veriyor benim bedensel engellim var fizik tedaviye gidiyordum psndemiden dolayı aksattım oradaki hocam hep der ki bir hareket canını yaktığı anda bırakırsan fayda etmez esas o zaman devam et ki meyvesini al ufak ufak meyvesini alırız hayatta böyle işte okumaya çalışıyorum falan inşallah bitirebilirimde öyle işte herkesin var zorluğu varlığımız yeter ya Allah yaratmış bizi sorgulamak kullara kalmamış yaratılan her insan güzel bir amaç için yaratıldı bunu unutma

Üye
    bunyaminozdemir Avatarı

Gerçek Adı
    Kullanıcı adım
    Son Giriş
    19.09-2021
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    5

Hayat bu değil mi zaten sürekli bir mücadele söz konusu o yıldırmaya çalışıyor biz ise yılmamaya çünkü başka şansımız yok

Üye
    karapanter Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    22.09-2021
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yazdıklarını okudum hayata kendinizce bir sınıf yenik başladığınızı düşünüyorsunuz ancak bilmeniz gereken siz mi hayatı yaşıyorsunuz yoksa hayatmı sizi yani bakış açınızı değiştirmeniz çok önemli hayatla barışık olun bizler dünyaya bakarken hep kendimizden bir üst konuma baktığımız için hayattan hiç memnun olamadık bu memnuniyet tüm insanlardan mevcuttur. Ancak siz diyeceksiniz ki ben engelliyim ben de diyorum ki kime ve neye göre engellisiniz ben de diyorum ki siz grip olmuşsunuz ve iyileşeceksiniz ancak buna önce sizin inanmanız lazım önce kendinizle bir savaş başlatın ve bu savaşı zaferle bitireceğinize inanın ancak bu sadece teoride kalırsa bilinki bu savaşı kaybetmişsiniz hayatta başarılı insanların hayatlarındaki temelin hayatı ciddiye almadıkları olduğunu göreceksin hayatı sevin demiyorum hayatla dalga geçin ciddiye almayın ve en önemlisi nedir biliyor musunuz kendinizle dalga geçin çünkü bunu yaptığınızda hayatın sizden alacağı bir şey kalmayacağı için artık hayat bir şeyler vermeye başlayacaktır.Çünkü hayat bir oyundur veya inişli çıkışlı bir yoldur eğer çıkışı sorun etmezseniz hayatın sizden alacağı kalmaz ve artık bizlere hayat o zaman bir şeyler verdiğini görecek ve o zaman hayatı yaşamış olacağız lütfen hayatı biz yaşayalım hayat bizi yaşayıp bitirmesin ve işi bitirdiğinde işe yaramaz bir teneke gibi bir köşeye atmasın saygılarımla

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12