TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    eylül hüzün Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engelli bir trans kadınım. Otizm benzeri bir hastalığım var. Ne zaman toplum içine çıksam herkes bana bakıyor. Sebebini anlamakta zorluk çekiyorum. Kabustan farksız. Kendi durumumdaki insanlar bile bana hayret ediyor, sanırım onlara da çok farklı görünüyorum. Neden herkes bana bakıyor sizce? Kız, erkek, çocuk ve yaşlı demeden herkes bakıyor, benden ne istiyor insanlar? Evet benden ne istiyorsunuz? Söylemeye çalıştığınız birşey mi var? Dilerim bu bir kabustur.

Üye
    baybarsyuzbasioglu Avatarı

Son Giriş
    11.09-2019
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    Amsterdam
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    bu insanların çoğu görgüsüz, kültürsüz, okumamış, cahil, hayata at gözlüğü ile bakan, herkesin kendisi gibi olmasını isteyen insanlar. bence kafana çok takma. benim de cilt rahatsızlığım var. eskiden kafama çok takıyordum. insanlarla tokalaşmak bile istemiyordum ama artık takmıyorum. klişe olacak ama bu ülkede bazı şeyleri görmezden, bilmezden, duymazdan gelip kendi hayatını yaşamaya bakmalısın. unutma bu hayatta en değerli şey sensin. gerisinin ne düşündüğü, nasıl baktığının hiç bir önemi yok. eğer çok problem ediyorsan uzman birisinden psikolojik destek almayı denemelisin.

Üye
    eylül hüzün Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    O kadar iyi dediniz ki. Aynen öyle, herkesin kendisi gibi olmasını isteyen kişilerdir bunlar. Örnek vereyim; Hayatını kahvede geçirmiş, düşünmeyen, üretmeyen, sorgulamayan, gidiyor da bir B partisinin C partisinin başındaki kişiye yumruk atıyor. Sen onun seviyesine gel de önce!.. evet yaşadığım tecrübe böyle özetlenebilir. Siz kimsiniz arkadaşım sokakta yolda yürüyen tanımadığınız insana sırf trans diye travesti diye rahatsızlık veriyorsunuz! Nasa'ya şikayet edecekler neredeyse, 'uzaylı gördüm' diye.