TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    2.618
    Verilen Beğeniler
    2.421

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bakınız ben anlatıyorum.. insanların özgürlüğüne secimlerine yaşam tarzına dini ve siyasi qoruslerine qenetik durumdan dolayı olan bu tip cinsiyet durumlarina mejnun ve mejnun zihniyetindekiler baskı yapıp boquyorlar...hanımefendi beni neredeyse nasa ya şikayet edicekler uzaylı qörmusler qibi diye yazmış ...asıl mejnun ve mejnun zihniyetindekileri karakola bildirmek qerek ordan da savciliqa falan çıkmaları qerek....🤣🤣🤣

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    2.618
    Verilen Beğeniler
    2.421

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    durumu bir de ampirik olarak incelemek qerek...şimdi toplumda insanlara bu kadar baskı yapan kişiler o baskı yaptıkları kişilere muhtaclar bence varolabilmeleri için...çünkü kendi hayatları yok sanıyorum o nedenle başkalarının hayatlarına mudahele edecek vakitleri var ...bu da durumun ampirik incelemesi....🤣🤣🤣mejnun ve mejnun zihniyetindekiler piton yılanı qibi açıkça boquyor insanları....🤣🤣🤣toplumda insanlara baski yapan ozeline varana kadar qirip rahatsiz eden dinine karışan qay mi trans mi buna baskı yapan kişiler üzerinde yapilan ampirik de hepsinin de mutsuz olduqu sonucu cıkmış ortaya...🤣🤣🤣yapılan ampirik de kişilerin sayisi ise astronomik bir rakam...içinde mejnun da var ....🤣🤣🤣
    Konu doğaevrim tarafından değiştirilmiştir (20.01-2021 Saat 06:55 ).

Üye
    Hopsin Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    156
    Verilen Beğeniler
    217

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Siz onlara bakmazsanız, onların da size baktığını görmezsiniz. Ve zamanla alışıp gidersiniz. Yolunuza bakın kimseyi de takmayın.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12