TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 7891011
Toplam 164 mesajın 151-164 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dreamfail Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    Dünya Hayatı
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    18

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @tapasya illaki programlama olmak zorunda değil ama programlama öğrenecekseniz udemy.com dan eğitim satın alabilirsiniz. Eğitimleri satın aldıktan sonra ömür buyu erişim sağlayacaksınız. Eğitim ücreti 35tl civarı. Eğer öğrenmek istiyorum diyorsanız "python" dilini öğrenmenizi tavsiye ederim.
    Bahsettiğim eğitim: https://www.udemy.com/course/sifirda...viyeye-python/

Daha sonra yapay zeka, görüntü işleme, web programlama, oyun programlama vb. pek çok alanda yönelme yapabilirsiniz. Onlarında eğitimleri mevcut.

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    29.06-2021
    Saat
    10:40
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    5

öyle bir duruma gelindi ki şuan eskiden engellilere horgözle bakarlardı dalga geçerlerdi şuan herkes birer engelli adayı ve yarına yaşayacağımızın garantisi yok corona bunu en güzel şekilde gösterdi

Üye
    tapasya Avatarı

Gerçek Adı
    Tapasya
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    💓💓
    Alınan Beğeniler
    2.193
    Verilen Beğeniler
    2.833

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @dremfail çok teşekkür ederim gerçekten 🙏

Üye
    çirkin Avatarı

Gerçek Adı
    Çirkin
    Son Giriş
    03.06-2021
    Saat
    13:23
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    262
    Verilen Beğeniler
    233
    Blog Mesajları
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: GÜNEY_666 Mesajı Gör
    valla kimsenin engelliolduğu alnında yazmıyor o yüzden ben çok gerekmedikçe söylemiyorum...
    Kimse deme bence
    Bazılarının de. Daha iyi
    Çünkü bazılarının alnına yazmakla kalmıyor bas bas bağırıyor

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    58

Üstünde oturduğumuz kocaman bir tekerlekli sandalye var bunu nasıl saklarız acaba ) Eskiden insanların bakışı gerçekten rahatsız ediyordu. Hala aynı şekilde bakıyorlar. Ben onların itici bakışlarına alıştım ama onlar benim görünüşüme (Ne kadar hayret vericiyse artık) doyamadılar hala aynı iştahla bakıyorlar.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    28.07-2021
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    134
    Verilen Beğeniler
    12
    Blog Mesajları
    1

@mutineer901

Çok haklısınız,bize bakmaktan bıkmadılar

Üye
    GRAHAM BELL Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1.780
    Verilen Beğeniler
    2.396

@Sehribanu
    insanlara bakis acinizi yansitir. aklimizda bu varsa oyle dusunebiliriz.iyi,
    iyi bakarsak iyiyi, kotu bakarsak kotuyu goruruz.
    kimene kimin engelinden. insanlarinkendi derdi kendine yetiyordur bu pahalilikta, koronali, haksizliklarin ayyuka ciktigi zamanda...

Üye
    feelings Avatarı

Son Giriş
    27.08-2020
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

22 yaşındayım ve 19 yıldır böbrek hastasıyım, 10 yıldır da hemodiyalize giriyorum. Dışarıdan bakınca biraz minyon tipli olmam dışında engelim anlaşılmıyor sanırım. İnsanlara hastalığımı söylemiyorum çünkü bir kez söyledikten sonra bakışları değişiyor, artık acınarak bakılan bir kişi oluyorsun. Bunu pek çok kez yaşadım ve her seferinde pişman oldum. Yaklaşık 2-3 yıldır yeni tanıştığım hiç kimseye hastalığımı söylemiyorum.

Üye
    furkan916 Avatarı

Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    24.09-2020
    Saat
    18:31
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

işitme engelliyim. ergen iken saklama girişimlerim olmuştu ama şimdi hiç öyle bir gayem yok, ben buyum. şükürler olsun ki işitme cihazı ile duyuyorum.

Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    307
    Verilen Beğeniler
    42

Koskoca tekerlekli sandalyeyi nereye saklayabilirim ki
    Sanırım bunu engelli dışardan bakınca belli olmayanlar için sormuş bulunuyorsunuz. Fiziksel engelimin yanı sıra ruhsal olarak da tedavi görmekteyim (depresyon tedavisi) ama eğer fiziksel engelim olmasa sadece ruhsal açıdan tedavi görüyor olsam bunu saklayabilirdim. İnsanlar psikiyatriye gidiyorum deyince bi tuhaf bakıyorlar çünkü

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    435
    Verilen Beğeniler
    205

Psikiatri ye gidenler en azından hasta olduklarının farkında tedavisini oluyor ilacını kullanıyor asıl hastalığının farkında bile olmadan aramızda dolaşanlar daha tehlikeli bu toplumun tamamı muayeneden geçirilse en az %30 una herhangi bir teşhis konur gibi geliyor bana.

Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    307
    Verilen Beğeniler
    42

Haklısınız ama işte psikiyatri dediniz mi herkes bi "deli" gözüyle bakıyor size. Ben çalıştığım yerde psikiyatriye gittiğimi saklıyorum. İlaçları gizli içiyorum yada yalan söylemek zorunda kalıyorum vitamin falan bunlar diye. Benim yaptığım da yanlış belki ama insanların tuhaf davranışlarına maruz kalmak istemiyorum. Tekerlekli sandalyede olduğum için yeterince garip bakıyorlar zaten

Üye
    true blue Avatarı

Gerçek Adı
    Musab
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:58
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    245
    Verilen Beğeniler
    430
    Blog Mesajları
    9

Zannedersem en çok saklanması gerekecek hastalıklardan biri var, akrabalardan samimi olduğum bir kaç kuzenim biliyor, onun dışında hiçbiri bilmiyor, tarih öğretmenliği mezunuyum, üniversite mezunu olduğum için kolayca 74 ekpss puanı ile memur oldum, bazen soruyorlar sen Ankara'da kaç puan ile memur oldun diye, onlara da doğruyu söylemiyorum, aslında doğruyu söylesem de hiç kimse beni asmaz, hani bir söz var ya yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye hatta bir ara öğretmen olmayı düşünüyordum, ama sağlık durumum iyiye gitmediği için vazgeçtim. Özellikle engelli statüsünden öğretmen olmak istemedim, çünkü lise öğrencileri bunu bilirse iyi olmaz.

31 yaşındayım, ailem beni evlendirmek istiyor, ama ben sağlığım iyi olmadığı için her defasında reddediyorum, ileriki yıllarda zaten evlenirsem dengim olan biri ile evlenirim, geçenlerde annem geldi, dediki hafif bir ortopedik engeli olan biri var, evlenir misin dedi, ben de şu an sağlığım iyi değil dedim, ama 5-10 yıl sonra ne olur bilemem, evlenirsem kendim gibi bir engeli olan biri ile evleneceğim. Şimdi hastalığımı saklıyorum, ama evlenirsem eşime izin vereceğim istediğini söylesin diye, bu konuda hiç kimseden çekincem yok, belki de bana sen bize şu puan ile memur oldum dedin ama eşin farklı konuşuyor diyen biri bile çıkar, ama bunlar basit şeyler.

Üye
    shndns Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dışarıdan belli olanlarımız saklama yoluna elbette gidemez. Zaten saklamak ya da ön plana çıkarmak için ekstra bir çabaya gerek kalmadığı an toplum ve bireyler normalleşmiş olacak...

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 7891011