TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 36 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    filozof86 Avatarı

Son Giriş
    26.07-2020
    Saat
    13:32
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben de aynı durumdayım lise mezunu işsizim ve doğduğum yerde yaşamaktan bunaldım. Başka yerlerde yaşamak istediğimi söylesem de ailem umursamıyor. Babam zaten sürekli geziyor ve aynı ilçede 3 günden fazla durmaz. Maalesef sadece geziyor yani kendini düşünen bir insan. Annem de memleketine aşırı bağlı. Benim ise ne param var ne bağımsız yaşayabilecek fiziksel durumum. Psikolojim de çökmüş durumda artık inanç zayıflıyor bir yerden sonra. Aşırı sinirli ve krizler geçirerek yaşıyorum. Çevreme zarar vermek istiyorum. Korkum ölümden değil ama ondan sonrasını da kaybetmemek için yaşıyorum. Ama artık inançtan huzur bulmuyorum çok uzun zamandır. Aynı durumdayız kardeşim.

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK MAKBER mi YaRAB
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    96
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    İmanımızı gevretenler kahrolsun; kimi zaman bir arkadaş oluyor imanımızı gevreten, bazen patronumuz, bazen sevdiğimiz bile olabiliyor; yok oğlu yok derler ya işte böyle bir şey; forumda bir yerlerde yazmıştım, bir daha yazma gereği duyuyorum: Üniversiteyi bitirince, işsizlik bir taraftan, yalnızlık bir taraftan, kötü arkadaş ve kötü akrabalar yüzünden, gelecekten de ümidi kaybedince intiharı bile düşünmüştüm. Böyle bir zamanda Sultan Ahmet Camii'ne Cuma namazına gitmeye niyetlendim, kapıdan girerken bir görevli: "Buyurun beyefendi gül suyu." dedi; vay be benide adamdan sayıp "beyefendi" dediler diye düşünüp camide ağlamıştım. Üniversite sınavlarında % 1 'e girmeyi başar, parmaklarım yazı yazmaktan yara olmuştu da yara bandı yapıştırmıştım; bu kadar ders çalış... vs. vs. Sonra ezil, rezil ol, hasta ol; Psikoza gir; gel de yaşa... Neyse daha fazla ajitasyon yapmadan sona geldim; hiç kazanacağımı ummadan girdiğim bir kurumun engelli memur sınavını nasılsa kazandım; iş orada da bitmedi; neredeyse 10 yıl oldu; param oldu ama; yalnızlık; sigara külü kadar yalnızlık peşimi bırakmadı... Malülen emekli olayım diyorum; emekli maaşları çok düşük; al bir dert daha; imtihanların ağırları bana nasip oldu... Küçük bir kasabada yaşamak nasıl bir şey bilmiyorum ama İstanbul'da da yaşasanız, en azından sokağınız ve çocukluk arkadaşlarınız, kötü akrabalar öyle dedikodular yaparlar ki...vs. vs.

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK MAKBER mi YaRAB
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    96
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Zor durumda olan forumdaki arkadaşlar; daha 20'li yaşlardaki arkadaşlar, sizlere akıl verecek konumda değilim, ayrıca kelin ilacı olsa başına sürermiş misali, yazacağım ve yazdıklarım kendi düşünce ve çıkarımlarım...İlk önce bu forumda adamın biri vardı ondan bahsetmek istiyorum giriş olarak ve misal olarak; bu şahıs benim şizofreni teşhisli olmamı kafaya takmış ve benim kişiliğime, aklıma, vicdanıma hatta imanıma laflar etmişti; ve bunları yaparken hep bir yergi, küçümseme ve egosantriklik içindeydi ki; bunları yaparken kendisinin mükemmel olduğuna inanıyordu sanki... Böyleleri çok var hayatta hatta ailenin içinde sözüm ona kardeş olarak. Şunu diyebilirim ki; bu zamanda onun bunun laflarını takmaktansa tek amaç helalinden rızkını kazanmak olmalı; etrafınıza bir bakın her şey ticari ve bu uğurda olmadık şeyler yaşanıyor; yalanlar, dolanlar vs... Kendim için söyleyecek olursam ticaret bazılarına olduğu gibi bana da nasip olmuyor. Let go'dan birşeyler satayım dedim, ona bile üçkağıtçılar musallat oldu, "Vermeyince Mabud, neylesin Sultan Mahmut." misali... Diyeceğim şudur ki, EKPSS bir nimet engelliler için, hazırlanın, isterseniz 35 yaşında olun işe alıyorlar, daha ne olsun.... Benim zamanımda 30 yaş sınırı vardı, engelliler için bile... Çok uzatmayayım; çok dua edin, bol bol ders çalışın EKPSS için; inşallah bir iş sahibi olursunuz...

Yasaklı Üye
    Eserin79 Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    25.11-2019
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    174
    Verilen Beğeniler
    100

Ölmek, öldürmek. Öldürüp intihar etmek saat başı aklıma düşen şeyler içimden Bi ses sürekli kulağıma üflüyor çok zor durumdayım ve her an herşey olabilir.

Üye
    perseküsyon Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    209
    Verilen Beğeniler
    627
    Blog Mesajları
    1

@Eserin79

Aklına mukayyet olmaya çalış Öfkeyle kalkan zararla oturur Bunu her zaman aklında bulundur. Geçmiş olsun.

Askıda Üyelik
    ekonomist79 Avatarı

Son Giriş
    30.07-2020
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    23

Derhal bir psikiyatra gitmeni tavsiye ederim, sanırım tedavi olmuyorsun ve atak durumundasın.

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    419
    Verilen Beğeniler
    200

Ölmeyi ben de çok istedim bir ara şimdi nasıl mıyım ? Ömer Hayyam'ın dediği gibi ne dünya umurumda ne cennet . Ye,iç keyfine bak zamanı gelince ÖL.

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    23:43
    Alınan Beğeniler
    82
    Verilen Beğeniler
    40

Cümleyi bitirmeden nokta konmaz. Allah bütün kullarına sınırlı sayıda nefes vermiştir, Dünyada aldığınız size sunulan nefes sayısı bittiğinde hayatınız noktalanır ve ölüm sizi zaten bulur. Bize düşen ölüm bize ulaşmadan önce ki kısacık süreyi güzel kullanarak iyilikler ve güzellikler oluşturmak ve yaymaktır. Zaten her insan doğdu gibi ölümüde tadacaktır. Sınırlı ömrümüzde mutluluğu beklemek yerine kendimiz mutluluğun kaynağı olmalıyız o zaman zaten herşey anlam kazanacaktır. Mutluluğu kendi içimizde bulursak sadece kendimizi değil çevremizide mutlu ederiz ve yaşam enerjisi dalga dalga yayılır. Mutluluğu önce kendi içinizde bulmanız sonrada aydınlığın karanlığı yok etmesi gibi çevrenize yaymanız dileğiyle... Bir paket bitter çikolata ve Türk kahvesi ile başlayın. (Mutluluk hormonu önemlidir.) Yaymaktan çekinmeyin mutlu ettiklerinizinde size mutlu dönüşü olacaktır en azından hiçbirşey olmazsa bile iç huzurunuz artar. (Mutlu olmak ve mutlu etmek erdemdir.) Kendiniz gibi erdemli insanlar varedin ki daha çok mutlu olup, daha fazla mutluluk yakalayın.

Üye
    MuratcnDMR Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Can Demir
    Son Giriş
    28.06-2020
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Bak ben boğazıma bıçak dayamış biri olarak söylüyorum ki, boğazıma onu dayayınca beni sevenleri ben ne kadar sevdiğimi düşündüm. Ve birde onlar ne kadar beni seviyorsa o kadar da üzülecekleri aklıma geldi. Yani sen de lütfen düşün, annen sen intihar etsen üzülür müydü? Veya sevgilin, aşkın? Onlar ölmüş olsa bile yaşarken senin intihar ederek kendini öldüreceğini bilselerdi, üzülürler miydi? Bunu düşün.

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    419
    Verilen Beğeniler
    200

Ya da tam tersini düşün seni sevmeyen insanların hele ki intihar ederek ölürsen ne kadar sevineceklerini düşün onları sevindirmek ister misin ? Ya da kimsenin umursamadığını sadece ilk gün ne olmuş ne olmuş duydunuz mu falan ah çok üzüldük. ertesi gün herkes dalgasında .

Askıda Üyelik
    ekonomist79 Avatarı

Son Giriş
    30.07-2020
    Saat
    21:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    23

@sokrates

Onlardan önce ölürsem sevinecek bir sürü sevmeyenim var onlara bu zevki tattırmayacağım.
    Ölümü bırak yaşamaya bak.

sevett Avatarı

Son Giriş
    16.05-2019
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Ölmeye cesaretin yoksa, yaşamak zorundasın

Üye
    swcos Avatarı

Son Giriş
    16.10-2019
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    4

Halini çok iyi anlıyorum. Benimde bir sendroma bağlı olarak bir sürü hastalığım var. Ani felç ve ölüm riskimde var. Gelir kapım yok, dostlarım ve sevgilim sırt çevirdi. Evden dışarı çıkamıyorum. Beni satan insanlar gülüp eğlenirken ben ağlıyorum. Tekim ve yanlızım. İşsizim üstünede maddi sıkıntılarım var. Hastalığımın tedavisi yok.

Üye
    Miraç61 Avatarı

Gerçek Adı
    Miraç
    Son Giriş
    19.04-2021
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    6

Aynı dert bendede var 2 üniversite bitirdim artık dahada okumam. Bu ülkede üniversite bitirmek pek bişey değil. Ortalık diplomalı işsiz dolu şuan kendi dükkanımızda çalişiyorum ama yıllardır hiç sevemedim kendi işimizi. 2018 ekppsden atanamadım. 2020 deki sınava 4-5 ay dershaneye gidip öyle hazırlanmaya karar verdim.O zamana kadar işkur üzerinden iş görüşmelerine gidiyorum. İlanda bilgisayardan anlayan eleman arıyoruz yazıyorlar. İş görüşmesine gittiğim zaman işte getir götür sıra falan taşırmısın diyorlar.Bende istemiyorum. Zaten iyice umudumu kestim bu işkurdan falan. Eğer ekpssden istediğimi alamazsam benim için tek çözüm yurt dışına gitmek bunu ailemede söyledim. Şuanki mevcut ülke durumunda zaten memur maaşi pek bişey değil. Görüyorsunuz zamları.Bu arada işitme engelliyim %41

Üye
    sevgiadamı Avatarı

Son Giriş
    09.05-2021
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    balıkesir bandırma
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkes bir gün ölecek niye acele edesin ki hayat başımıza hangi belaları getirir se getirsin nefes almak gibisi yok. engelliysen elektrik faturası devlet den 2022 vakıf aylığı bakım aylığı gibi desteklerden faydalanabilirsin çalışmak istiyorsan da mutlaka herkese göre bir iş vardır sanırım.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon