Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sevgi Avatarı

Son Giriş
    15.10-2005
    Saat
    16:32
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba nida hanim Allah yardimciniz olsun.Bende sizin gibi ilk duydugumda irkildim olamaz dedim ama kisa sure sonra kabullenmek zorunda kaldim.Sevgili adrian gibi benimde sansim Hollandada yasiyor olmam.Bu ulke bize ve cocuklarimiza cok genis imkanlar taniyor,benim oglum 19 yasinda su an askerlik yoklamasi geldi ve o hicbirseyden habersiz.Her ne olursa olsun yapabilecegimiz hic birsey yok bunu Allah verdi , kuldan gelmedi ,demeliyiz ve hayata dort elle sarilmaliyiz.

Üye
    nida3 Avatarı

Son Giriş
    19.06-2013
    Saat
    20:53
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim ilginiz için
    her zaman sanki bu dünyada bir tek ben bu sorunları yaşıyor gibi hisse kapılıyordum.kısacası yanlızdım.konuşamıyorum,göremiyorum,paylaşamıyorum ,anlaşılamıyorum,anlatamıyorum.ama öyle değilmiş.
    allah hepimizin yardımcısı olsun.
    :cry:

Üye
    FATOS Avatarı

Son Giriş
    19.11-2008
    Saat
    20:41
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli çocuğu olan tüm anneler asla ve hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Güçlükleri aşıp çocuklarınıza faydalı olmayı hedef edinmişsiniz bir kere bu bile o kadar güzelki. Gerisi zamanla gelir Allah hepinize önce sabır versin ve yardım etsin. Elimizden gelen birşey olduğu müddetçe dertlerinizi sıkıntılarınızı paylaşmaktan ziyade yapabileceğimiz şeyler oldukça bizlerde varız yanınızda bunu unutmayın.

Üye
    özgül Avatarı

Son Giriş
    19.03-2006
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    Viyana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba

söylemistim..kizim su an 2,5 yasinda..oda yürüyemiyor ve hastaligi artik umurumda degil..
    onu o oldugu icin seviyorum..
    onu yürüyemez haliylen seviyorum inanin bana..
    ilk duydugumda haykirarak agladim..cok zor günler gecirdim..saglikli cocuklar göremiyordum ve inanin eve kapaniyordum..zamanlan allah bir güc verdi bana ve tabiiki esim..
    artik zehra bizim herseyimiz inanin..onu cok seviyoruz ve elimizden gelen herseyi yapmaya calisiyoruz..
    herzaman ümitliyiz ve bana burda yasli bir türk doktor amca dediki:yarin ölecekmis ayni zamanda yarin yürüyecekmis gibi bakmaliyiz ona..
    artik onun yürüyemedigini aklima hic takmiyorum..böyle olmasi gerekiyormus ve ben korkak,gücsüz ve aglak bir insanken artik bambaska bir insan oldum..cok güclu bir annee oldum..esim hep der bana:inan der bukadar iyi bakacagina zehramiza inanmazdim..cünkü ben cok güclü biri degildim ama kizim sayesinde cok güclü bir anne oldum..

sevgiler

Üye
    sahranur28 Avatarı

Son Giriş
    15.03-2007
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben engellı bır cocuga sahıp degılım ama ben 2 sene once kaza gecırdım su anda yurume zorlugu cekıyorum ama benım 7 yasında bır kızım var ve benım en buyuk destekcım hatta hayat kaynagım ben dua edıyorum allaha ıyıkı bu kaza benım basıma gelmıs kızıma degıl bunun mutlulugunu yasıyorum o yuzdende hıc sıkayet etmıyorum cunku cok vefalı bır kız cocuguna sahıbım onu canımdan cok sevıyorum hayatta sahıp oldugum tek sey belkıde benım bana aıt herseyım :lol: :wink: 8)

Üye
    brukan Avatarı

Gerçek Adı
    haydar
    Son Giriş
    26.11-2010
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba nıda3 benımde şu anda 14 yasında olan bır kızım var oda sp hastası. ilk teşhıs ve doktorların düşüncelerı çok acı ve üzücü oldu.kımı en fazla 3 ila 4 yıl yaşar ve yurumezde boşuna çabalamayın dedı. o an bunların bır ana ve babaya soylendığı zaman ne beynınızde şimşeklerın çaktığını hıs edıyorsunuz. kap karanlık bır tunele gırıyorsunuz.
    neyse bunları bır kenara bırakalım sızı çok ıyı anlıyorum.ben kızımı 2 yaşından ıtıbaren ANKARA'DA YENİDOĞUŞ FIZIK TED.REHABL.MERKZ.'ne götürüyorum. çok şükür kızım kendı ayakaları uzerınde duruyor yuruyor okula gıde bılıyor.onun sakatlığını kabullenmeden hıç bır sey yapamazsınız.ınanın bana normal bırıymış gıbı davranın.
    ustelık ben VAN gıbı ucra bır köşedyım yokluk, bılım ve teknolojının nerdeyse sıfır olan bır yerdeyım.
    SONUÇ:Yılmadım, bıkmadım, uğraştım ve başardım bunu çevrenın dedıklerını duymamazdan, görmemezden gelerek başardık eşımle bırlıkte.
    sızde devamlı yarın bır umut olacak dıye düşünün. saygılarımla.
    vanlı brukan

Üye
    suskunyürek92 Avatarı

Son Giriş
    31.01-2009
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba nida, kafandakinedenleri atarsan gerisi kendiliğinden çözülür. gelecek için ben varım sorun yok da ben olmayınca diyorsan onu senden daha iyi düşünen ve gözeten ALLAH var merak etme. ondan sakın şüphe duyma üzerine düşen görevi yap gerisini yaradan'a bırak zaten sen çözümü bulmuşsun ama uygulamada tereddüt ediyorsun
    selamet ol sağlıkla kal

Üye
    suskunyürek92 Avatarı

Son Giriş
    31.01-2009
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende oğlumun hastalığını öğrendiğimde adetaşokgeçirmiştim nedemekti musküler distrofi doktorunsözleri adetakulaklarımda yankılanyordu(malesef oğlunuzun kaslarıeriyor kesintanıiçin ileribirmerkeze tıpfakültesine gitmengerekiyor-peki ilaçverecekmisiniz bununiçin-neyazıkki bunun nebirilacı nedetedavisi varşuan üzgünüm) yıkılmıştım ilk işim budurumueşimden saklamakoldu başardımda netesadüfki aynıgünlerde günlük ulusalgazetelerden birisindekashastalığından bahsediyorama tedavisiyok yazıyordu tanıdığım emeklibir öğretmen böyle biröğrencisinin olduğunuama uzun yaşamadığınıanlatıyor vebirbaşka hastanınöldüğünü ailesiyleyaptığım telefongörüşmesinde öğrenmiş oluyordum allahım çıldırmak üzereydim sonradüşünmeye başladım ve seninolannevarki böyledavranıyorsun? evladısana veren ALLAH dilerseverir dilersealır seninelinden negelir? sonrası kendiliğinden çözülüyor ALLAH tümengellilere ve ailelerine sabırversin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12