Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
Toplam 240 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Emel Avatarı

Gerçek Adı
    Umut hic bitmesin...
    Son Giriş
    17.10-2010
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Eyup merhaba...

Seni ve soylemek istedigini o kadar iyi anlayan o kadar cok kisiyiz ki. Ne kadar yasayacagımızı bilmiyoruz onun icin hayatımızı zehir ederek degil bizi mutlu edecek seyleri kesfederek yasamayı tercih etmeliyiz. Unutma tek degilsin

Üye
    KADİR .K Avatarı

Gerçek Adı
    halil kadirkarayel
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA tavşanlı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar iyigünler hastalıgımızdan dolayı isyan etmeyelim
    eyüp derdini paylaşıyorum dstm isyan etme allah yolunu kolaylaştırsın moralını cok iyiolsun

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dğerli kardeşim Eyüp galiba 1987 yazdığına göre çok geçsin.
    Kardeşim ŞÜKÜR VE HAMD HER ŞEYİN TEMELİDİR.
    Ayakkabısı olmadığı için üzülen insanın ayakları olmayan birini gördüğü zamanki gibi bir hamd .
    UNUTMA LÜTFEN bu engeller RABBİMİZİN BİZE HEDİYESİDİR. HAMD OLSUN Kİ RABBİMİİZN HEDİYESİ İLE YAŞIYORUZ. NE OLUR KARDEŞİM RABBİMİZİN HEDİYESİNDEN MÜZDARİP OLMA.
    ALLAH EMENET OL.
    Saygılar
    TayTIS

Üye
    edam Avatarı

Gerçek Adı
    eda
    Son Giriş
    27.01-2013
    Saat
    22:39
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende eyüp gibi düşünüyorum böyle yaşamak ağır gelıyor ve zerdaya katılmıyorum.polyanacılık nereye kadar sıkıldım

Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hoşgeldin yanıbaşıma sevgili edam...

lavinia sen hiç bi suflörü çalışırken gördün mü? o kendince birşeyler mırıldanarak başroldeki yada diğer oyuncuların etrafında gezinir... birazdan düşüncelerinden süzülüp ortaya çıkacak oyunculuk ve sözler için oyuncuyu hazırlar... aslında kimse onun yüzüne bakmaz, kimse onun kişiliğini umursamaz, kimse onunda duyguları olabileceğini aklına getirmez... sadece söylediklerine kulak asarlar ki onlarıda zaten başkası tasarlamıştır... görünen oki suflör tamamen yalnızdır...

bu düşünce yapısı yılmaz erdoğanın son filmindeki çıkış noktasına denk düşmektedir... (bir alışveriş merkezinde kostüm içerisinde müşteri çekmeye çalışan bir elemanın hayat hikayesi)

üstad ne demiş? bir ben var benden içeru... : )

lavinia senin beni yada bana benzer birkaç arkadaşımı anlayabilmen öyle zorki... bu canını sıkıyor biliyorum... ve tutumunuda yürekten destekliyorum... birşeyleri değiştirebileceğini, insanların farklıda davranabileceğini ıspatlama çabasındasın burada... bu taktire şayan bir tutum...

herşeye rağmen yaşamak güzel değil be kardeşim... inanki değil... sevgisizlik ilgisizlik acıma vs vs o kadar çok şeyle başa çıkmaya çalışıyoruz ki... ve tum bunların üzerine sizin "hadi gülün, lütfen gülümseyin, siz azimlisiniz yaparsınız, hadi kahkaha atın, hadi topallayarak dans edin, yalvarırırm benim derdimi dinlleyin, allah aşkına isyan etmeyin..." vb taleplerinizden artık bıktık usandık ya... wallahide billahide bıktık usandık...

yani şu site engellilerin... şuraya gelip ağzımın tadıyla kendimi ifade edip isyanımı dile getirip çaresizliğimle yüzleşip sakinleşmek isterken tekrar tekrar yeni ve yeniden bu talepleri duyuyorumya inanın elime kalaşnikof alıp herkesi taramak istiyorum...

bi arkadaş yalnızsın sen demiş... nerede o günler... zaten ne acı çektiksek sizin yüzünüzden çektik... göz uucuyla yarım ms lik bir bakışın ömrüme mal oluyor sevgili lavinia... kaldıramıyorum artık... inanki kaldıramıyorum...

.................................................. ................

çok çok çok değer verdiğim bi arkadaşım geçen gün bana bir şarkı armağan etmişti...

altan civelek - karaduman

çeşitli video paylaşım sitelerinde var... beni son 1 senedir ilk defa bir şarkı bu kadar iyi hissettirdi... bu yazıların üstüne bu şarkıyı dinleyerek kafamı dinlendirmek istiyor ve bunu tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum...

Üye
    berfin Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

Yaşamdan sıkıldıysanız yeni uğraşlar edinin,arkadaşlıklar kurun,sanatın herhangi bir dalıyla ilgilenin,şiir,roman okuyun mesela,,birşeyler için çaba sarfedin...Oturduğunuz yerden ağlamakla sızlanmakla sadece zaman tüketirsiniz.Tanrının bir lütfu safsatasına da inanmayın,hepsi boş.Hangi tanrı!Tanrı benim!
    Yaşamak istiyorsan direneceksin ,istemiyorsan çekip gideceksin bu kadar basit!Dindar arkadaşlar sakın alınmasın herkesin inancı kendinee,benim inancım da bu ,düşüncelerimde bu!!!

Üye
    lavinia Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cripton..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

economist bu kez biraz daha samimi konuşmuşsun her ne kadar hakkımda çok da iyi düşünmesende... kötü niyetle yazmıyorum bişeyleri ama yine de üzdüysem kırdıysam özür dilerim.. economist bide anlayamadığım yarı msli bakışın ömrüme mal oluyo demişsin ya gerçekten ne kastettiğini anlayamadım.. ama sanırım iyi şeyler değil.. hadi kahkaha at dans et diyemem ama en azından tebessüm etmeni canı gönülden isterim.. bunu yazarkende samimiyim.. bu laflardan sıkıldım demiştim diycen şimdi ama kötü bişey demiyom be kardeşim...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Konu gayet düzgün, diğer bir cok konuyu incelerseniz, geyik muhabbeti ve bunun yanında klavyesini ,geliştirmeye calışan arkadaşlar

Eleştiri tabiki olacak, kutuplaşmalarda, gercek hayatta olduğu gibi.

Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yarı ms den kastım; milisaniye yani anlık bir bakış atmanız, göz ucuyla bizi şöle bi süzmeniz vb anlık durumların bizleri keskin bir bıçak gibi kesip attığını dile getirmekti...

benden ya da herhangi bir kişiden hiçbir şey için, hele de böylesi saçma bir konunun içerisinde sakın ama sakın özür dileme... en nefret ettiğim şeydir bu... insanların takındıkları tututmun eleştiriye uğraması üzerine özür dileyerek savunmaya geçmeleri... tahammül edemiyorum...

ben her zaman samimiyim... bunu anlamak için beni tanıman gerek... aksi taktirde önyargılarının kurbanı olursun... ama dediğim gibi, beni anlamayı ne kadar istesende anlayamazsın...

ayrıca iyi niyetli bazı şeyler dile getirmiş ve seni bazı şeyleri ıspatlayabilme çabasında olmakla nitelendirdmiştim... bana attığın özel mesajda böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyledin... yanılmışım... seninde sıradan birisi olduğunu unuttum... zaten aksini düşünmekle kendimle çelişmiş oldum aslında... ve buda bana iyi bir ders oldu...

haklı çıkmaktan nefret ediyorum... arada bir böyle ümitleniyorum... lan acaba bu sefer farklı birisi olabilirmi diyorum kendi kendime... eşşeklik bende ki bunu yapıyorum ve ağzımın payını alıyorum... uzun sözün kısası yine başa döndük ve bir düş kırıklığı daha yaşadık... canımız sağolsun diyesim geliyor ama oda anlamzıslığını her daim koruyan bir tabir biz sakatlar için...

bu yazımıda güzel bi sözle bitireyim madem... anlayana...

"Rüyanızın gerçek olmasını istiyorsanız, öncelikle uykudan uyanmanız gerekir..."

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Konu Basinda yazilan mesajlara ithafen; Tanriyada inanmiyorum, cennet yalaninada; hersey burada bu dunyada, olunce toprak olup yok olacagiz, yeniden dogaya karisacagiz. Cektigimiz cefada yanimaza kar kalacak. Hepsi bu...

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Konu gündemdeyken mini minnacık bir uyarı geçmek istiyorum arkadaşlar...

Nirvana derken zırvana derken lütfen konuyu dağıtmamaya özen gösterin... Bazı arkadaşlarımız -isim vererek rencide etmek istemiyorum- platformu msn tahtası gibi kullanıyor. Yorumlarınızı daha açık tutarsanız beni mesaj birleştirme zahmetinden kurtaracaksınız...

saygılar...

Üye
    bayram337 Avatarı

Son Giriş
    02.03-2013
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben intihar etmeni düşünüyorum o seviyeye gelmişsin diye düşünüyorum ama cennet bu dünyada olduğuna inanıyorsan direnmelisin ama cennete gitmek istiyorsan sana gülegüle

Üye
    bayram337 Avatarı

Son Giriş
    02.03-2013
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

diyelemki ağır amelitlık hastayız yani beyaz mesala birdaha kalkmama ihtimalide var duymamak mümkün değilsede biraz erken gitmenin ihtimalide varsa duymamak mümkün değilsede biraz erken gitmenin kederini biz yinede güleceğiz anlatılan bektaşi fıkralarına biz yinede bakacağız pencereden hava yağmurlumub yahutta sabırsızlıkla bekleyeceyiz enson haber ajansını nazım hikmet

Üye
    lavinia Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cripton..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

economist kardeşim..
    gene wermiş weriştirmişsin saol.. göz ucuyla bakmak da neymiş Allah aşkına ya.. neler yapıyorum ben daha kendim farkımda olmadan.. ayrıca eleştiriye gelince özür dilemedimki ben.. hatta eleştiriye geldiğim için kızarım bile sadece gerçekten kırmış olabileceğimi düşündüm hay Allahım neler yapmışım dimi böyle?? benim bi an için nasıl farklı olabileceğimi düşündün bilmiyorum ama ben de senin hakkında yanılmışım.. saol ya.. kusura bakma demiycem çünkü özel mesajında dediğin gibi kusuruma bakılcak kadar önemsemiyosun kimseyi..

Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bir cevap daha yazayım dedim kendi kendime ama "değmez" dedim...

bu konu "benim" için kapanmıştır...

lütfen konuyu kişiler üzerinden değil fiklirler üzerinden tartışmaya devam edelim...

Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon