Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    egecan06 Avatarı

Gerçek Adı
    ege erdoğan çelik
    Son Giriş
    29.05-2015
    Saat
    21:41
    Yaşadığı Yer
    ankara /mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 3 yasımda doktorun yanlıs ıgne vurması sonucu ayagımda hafıf aksama oldu. ve 4 yıl önçesıne kadar kendimi özurlu hısetmıyodum ne zaman okul bıtı o zaman engelı oldumu anladım. cevrem dagıldı ve bır engellı nasıl yasar bılmek istıyorum ?
    ben su anda 28 yasımdayım. ama 4 yıl öncesine kadar hayat benım için normaldı. ne zaman okul bıttı iş aradım bulamadım. cunku engellıydım. şunu anlıyamıyorum. engellı olurken, yasarken sorun yok da iş ve ve guce gelırken neden engelı olunuyo?

Üye
    sahaf1972 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet salıh
    Son Giriş
    26.10-2014
    Saat
    06:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Bahçelievler /van merkez,
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne yazıkkı yaşadığımız toplum öyle herhes balık yemeyı öğretır iş balık tutmaya gelıncede hıç kımse yanaşmaz
    benım kendı göruşum bır ve ikıncı derecelerdekı engelı insanlarımıza devlet kendı guvencesının altına almalı ve bu yolda bır çalışma gayretı içinde olmalı

Üye
    mixology Avatarı

Son Giriş
    05.07-2009
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ayağında hafif aksama var üniversite mezunusun.bu durumda şansın hiç engeli olmayanlar kadar.engeli olmayan üni mezunlarıda senden farklı değil işsizlik türkiyenin kronik sorunu haline geldi. inş herşey istediğin gibi olur