Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Okan Bayülgen bunu hep yapıyor, geçtiğimiz yıllarda da site üyelerimizden Serkan Erol'u programına çıkarıp sohbet etmişti. Sorunlarımızı tüm Türkiye'ye anlatma fırsatı sunmuştu. Programı izlemedim, keşke izleseydim.

Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tv ekranlarinda onun kadar abuk subuk ne oldugu belli olmayan programlar var
    hepimiz biliyoruz genel olarak basin elestirilmez degil dokunulmaz degildir dokunulur...

Okan bayulgen son programinda yapilan bir film cercevesinde eski Bodrumu konustu ne kadar yanlis degilmi niye konustu hmmm ... hic bir insan dort dortluk degildir okan bayulgende onlardan biridir yaptigi cok olumlu guzel islerin yaninda elbette iyi olmayan hatali olan islerde yapacaktir ne var bunda hepimiz insaniz...

Bardagin dolu tarafina bakalim rayting kaygisi vardir yoktur vs... hangi programin boyle bir kaygisi yok ki bir program reklam almadiginda nasil yoluna devam edecek kapitalist ekonominin temel kuralida bu degilmi yanlis dogru bu tartisilir ...

Otistik cocuklarin sorunlarini ekran karsisinda yarim saat dinlemek insanlara bakin boyle bir sorun var otistik evladi olan ailelere orgutlenin demenin nesi kotu ...

Turkiyede siirin edebiyatin cok az ilgi gordugunu biliyoruz oyle bir konuk almak
    raytingleri tavan yaptirmaz ... cezmi ersozu konuk almak onunla edebiyat konusmak kotu birsey olsa gerek hmmm cok sakincali ...

Turkiyede yasanan toplumsal olaylara parmak basmak birseyleri anlatmaya calismak kacarak sorunlarin cozulmeyecegini anlatmak anlamak bence cok onemli sonucta o bir program eglence programi bir dernek bir vakif degil ...

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben seviyorum bu adamı... Onu ilk tanıdığım yıllarda çok kızardım üslubuna...İnsanları devamlı rencide etmesinin altında bir kompleks arardım...Yine de kendimi alıkoyamazdım onu izlemekten...Sonraları anladım ki birçok televizyoncudan daha cesurdu... O,kime nasıl davranacağını çok iyi biliyor.Akıllı bir insan...Göstermemeye çalışsa da, oldukça da duygusal... Kimseye yaranma politikası gütmüyor.Her programında televizyonun karşısına "bugün bize ne ders verecek acaba?" diye oturmuyorum...Bekliyorum...

Bir gece yayınını engelli bir arkadaşımızın telefon bağlantısıyla bitirdi...Uzun süre hattaki arkadaşla konuştu...Bu arada salondaki bütün izleyicileri tabiri caizse kovdu "Burayı hemen boşaltıyorsunuz" dedi...Hattın ucunda bambaşka bir dünya olduğunun farkındaydı sanki..."Madem sen buraya gelemiyorsun,ben sana geliyorum" diyerek...Programı onunla kapattı.

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Bende bir okan bayürgen sevenlerdenim.Adam ctesi günleri eğlendirmek bikaç saat keyifli zaman gecirtmek istiyor .programın formatı bu kendide her zaman dike getirir bunu uslubuna gelince hakedene nasıl davranacağını kime saygı duyacağını da çok iyi biliyor ya .
    ben bu hafta izlemedim ama eminim izleseydim yine hayran olacaktım.

daha önce engelli davet ettiğini bir kaç programında da şahit oldum. o kadar güzel ağırladı ki çaktırmak istemeden onlar için didinişini göreceksiniz o an onlara engelli olduklarını unutturdur. eğlenceli muhabette dahil ettirti insan muamelesi yaptı yani daha önce gördüğümüz sabah sabah programlarına çıkarılmış zihinsel engellilerele ne gırgır geçmeye ne de ağlayan yakınan engelli programına benziyordu .sonuçta izleyenlere engellilerinde muhabbeti iyimiş dedirti.
    bir programında ise meyve getirmişti sanatcının biri yedirtmedi kimseye gıcıklık yapıyomuş gibi algılandı önce ama sanatcılar yemeye kalkınca sonunda sitemle ekran karşısında evinde olmayan birinin canı ceker yemeyin deyerek kızdı.
    Kimi sever kimi sevmez ama itiraf edeyim ben her yeni programında bi kat daha seviyorum

Üye
    tiktak Avatarı

Son Giriş
    13.09-2010
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    Istanbul/Uskudar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelleri kaldir isimlee bir proje var Okan Bayulgen bu proje kapsaminda ilgili arkadaslari da cagirmisti programa.Ben Okan'in duyarsiz biri olmadigini dusunuyorum.Zannetmiyorum ki engellileri de reyting icin bir arac olarak kullansin.Tek takildigim nokta bu hafta medya arkadasinda diyelim A kisisini elestiriyor obur hafta onu programa davet ediyor.Ben oyle seviyesiz insanlari programima davet etmezdim.

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

hoca boşverin gitsin ya şimdi klavyeme kilometre yaptırıcam boşu boşuna 0x100000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000:0 dır)

Üye
    oz_nur Avatarı

Son Giriş
    17.12-2013
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende izleyemedim. keşke izlemiş olsaydım. bağış programı yapıp bize bir yarar sağlayamayan programlar yerine okanın programına çıkarıp başarıları göstermesi çok daha iyidir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12