TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tasyns Avatarı

Son Giriş
    11.07-2018
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    22 yaşındayım istanbulda güzel bi üniversite de makine mühendisliği okurken öğrenmiştim hastalığımı..

hastalığımla beraber ilerliyordum başıma getireceklerini bilmeden..
    okulumu , emeğimi , planlarımı ve en sonunda beni yarım bırakacağını bilmeden ilerliyordum.

hep o yol katediyordu bense sadece onun ilerleyişini izliyordum.
    kazanmak istediğim bir savaşta yoktu umutsuzluk içindede değilim .
    sadece izliyorum ilerleyişini.. ilerledikçe içimden bir parça kopartıyormuş gibi.

şimdi kendimi içi boşalmış bir ağaç gibi hissdiyorum.özü olamayan ağaç.. sadece kabuğum kalıyor gitgide.. bir gün ya yıkılacağım yada bi daha yeşeremeden dikileceğim öylece.. benimde özüm deki hayattaki beklentilerim ,hedeflerim ,isteklerim sanki hep boşaldı, öylece kaldım.içimde memnuniyetsizlikte yok farklı bir bakış açısı katıığını da inkar edemem.

neredeyse 2 sene olacak sosyal hayata alışmakta hala çok zorlanıyorum. motivasyon için onereceğiniz bir role model, kitap ,film ,tiyatro ,dizi vs varsa cevaplarınızı beklyorum.

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    156
    Verilen Beğeniler
    93
    Blog Mesajları
    28

Merhaba,
    Önereceğiniz rol model deyince aklıma hemen birisi geldi.
    Instagramda takipte olduğum, hayat enerjisi yüksek, güler yüzlü, pozitif, mantığını ve hayata karşı duruşunu takdir ettiğim pırıl pırıl bir genç hanım var. İsmi Neslican Tay. Benzer yaşta, benzer hikayeye sahipsiniz. Yaşamından kesitler paylaşarak yazdığı yorumlarını okuduğumda yüzümde hemen gülümseme beliriyor.
    Yeryüzü meleği diyorum ben ona. Takipte olun, hatta tanışın diyorum.

Yasaklı Üye
    Taz Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    01.06-2019
    Saat
    18:53
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    209
    Verilen Beğeniler
    97

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Peki şu an psikolojik olarak destek alıyor musun veya almayı düşündün mü hiç?