Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar ben yaklasık 2 yıl oldu c6 c7 parapleji yim yasadıgım yer urfa da bir belde ben kısın ve yazın hic fark etmiyor.dısarı cıkıp insan icine karısamıyorum neden derseniz 1.si tak sonda kullanıyorum 2.si bizim burası baya sıcak oluyor ve kucuk yer oldugu icin dısarı cıksam bile gidecek bir yer yok malesef bazen kendimi sucluyorum hayattan kopuyorum diye ama baska bir cıkıs bulamıyorum arkadaslar havanın sıcak olması beni cok yoruyor sıcak havalarda hic takatim kalmıyor bana onerebileceginiz bir sey varmı.

Üye
    dilek deniz Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah şifa versin. inşallah en kısa zamanda iyileşirsin. kendini evde de çok mutlu edebilirsin. internetten değişik konuları araştır. kuran oku, tv izle, dışarda tarlada güneşin altında çalışanları düşün onlar da mutlu değildir hallerinden. zaten tüm çalışanların hayali eve gidip tv karşısında uzanmak.

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende paraplejiyim ama evde bı ısle ugrasıyorum ben muhabbet kusu uretıyorum evde cok guzel oluyor hem para kazanıyorum hemde bı ısle ugrasmıs oluyorum

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Seyithan,sıcak için de iş için de aslında alternatifin var...Bir klima işini görür heralde...O sıcağı çok iyi bilirim...İlk sene okula ağlaya ağlaya gider ağlaya ağlaya gelirdim...İlk görev yerim Urfa'ydı... İş meselesine gelince ,sana tavsiyem belli bir işte uzmanlaşmaya çalış...Komşumuzun da senin durumunda bir oğlu vardı.Şimdi yatağından koskoca fabrikanın muhasebesini yönetiyor...Okunacak kitaplar,izlenecek filmler vardır mutlaka...

Ama şu iş meselesini bir kez daha düşün derim.Uzmanlaşmaya çalış...Atıyorum, en iyi takı tasarımcısı sen ol mesela... Sen günlük yaşama katılamıyorsan,o seni bu şekilde mutlaka bulur...Geçmişler olsun...

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkur edermi mezopotamya kederi zaten klimam var ve yatıyor bu takı dedigin işi nasıl yapacam

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Takı sadece bir örnek...Elinin yatkın olduğu işleri bir düşün...Bir arkadaşım gemi maketleri yapardı.Çok da güzel geliri vardı.İnternette bir araştırma yapsan iyi olur...

Üye
    deniz yildizi Avatarı

Gerçek Adı
    bir çiçek adı
    Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    balıkesir- memleket osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun arkadaşım
    insan vaktini doldurmak istesin yeterki kuran oku ibadetlerini yap tv izle müzik dinle kendine uygun bi hobin varsa onunla uğraş nettin varsa pek çok şey yapabilirsn nette de tıklayark para kazandran siteler var yada iyice oku araştır bi site yap hem sana iş olur hemde topluma yararlı yrdımcı bi iş ortaya koymuş olursun bi düşün nedersin neden olmasın ki hı

Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben antlya şehir merkezindeyim ama kolit hastasıyım 10-15 dak bir tuvalet ihtiyacım oluyoyr gezecek yer olsa ne ye yarar 4 senedir evde hapis bez kullanıyorum oda dışarı çıksam hareket ettiğimden tuvaletim gelioyor iltihap ve asitli oluncada inanılmaz acı verio gezmenin bir zevki kalmıyor yani yalnız değilsin ama benim evde akvaryumlarım var onlarla zaman geçiriyorum.

Üye
    meliha68 Avatarı

Son Giriş
    25.06-2012
    Saat
    23:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Seyithan ve hüseyin kardeşim .Öncelikle geçmiş olsun inanın yalnız siz değilsiniz.Ben özürlü çocuk annesiyim bizim ailede hepimizin herşeyi kısıtlı ben kendimden fazla kardeşlerini düşünüyorum o çocuklarda bi arkadaş getiremiyorlar uykuları bölünüyo ders çalışamıyorlar tatile veya gezmeye beraber nerdeyse hiç gidemiyoruz..Bende kendimi elişiye ,kitaba verdim ...Takıda yaptım bi ara ..

Üye
    fatma26 Avatarı

Son Giriş
    08.06-2009
    Saat
    20:11
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar hapinize çok geçmiş olsun evden çıkamama durumunu bende daha önce yaşadım hiç kolay deyil sizleri çok iyi anlıyorum tekrar geçmiş olsun.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Geçmiş olsun arkadaşım.

Her insanın kendince yetenekleri vardır. Mutlaka sizinde böyle bir yeteneğiniz vardır. Bunu keşfederek bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Ben bir ara kendim yağlı boya ile resimlikler yapıyordum. Bu biraz meşekkatli bir iş tabi birazda yetenek ister. Yani siz de kendinizce kendi yeteneğinize göre işler yapabilrsiniz.

Üye
    M.Cem Avatarı

Gerçek Adı
    M.Cem
    Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben C-5 omurilik felçlisiyim. Kendi başıma tak yapamıyorum.Parmaklarımı kullanamıyorum. İş olarak ne yada neler yapabilirim? Benim durumumdaki arkadaşların önerilrini bekliyorum.

Üye
    antikor Avatarı

Son Giriş
    05.02-2010
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Durumum zorunluluktan kaynaklanıyorsa elimden geleni yaparım sosyal olmak için ama bazı şeyler elimde değilse sonrasınıda takıntı yapmam açıkçası

zor olanı başarmak hep daha güzeldir daha çok emek harcarsın sonucu istedıgın gıbı olmasada yanına kâr kalan tecrübelerin olur. Her zaman pozitif olman dileğiyle

Üye
    alptug06 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb arkadaşım bende günlerimi evde geçiriyorum kolay deil ALLAH yardımcın olsun ama ben tak kullanmadım hiç vakit geçirmek benim için problem deil hatta bana saatler yetmiyor bir kaç sohbet sitesinde dj lik bir çok forumda görevliyim yeterki vakit olsun yapacak bir ton iş var film seyretmeye bile zaman kalmıyor inan

Üye
    Gul-i Rana Avatarı

Gerçek Adı
    Gül/Naz
    Son Giriş
    12.09-2010
    Saat
    05:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rabbim hepinize acil şifalar versin inşallah...Sizler için dua edecem kabul ve makbul olur inşallah

Eger kuran-i kerim biliyorsanız bol bol okumanızı tavsiye ederim..Bilmiyorsanızda ögrenmeyi deneyin zamanınızı tatlı bi telaşa dönüştürecektir...

Ve net üzerinde islami paylaşımların ortak hatimlerin yapıldıgı bir çok site var oralara girerek çok faydalı bilgiler ögrenip hemde katılım yapabilirsiniz

Örnegin Esma-ul Hüsnayı anlamlarıyla birlikte ezberlemeye başlayabilirsiniz şimdi kuran bilmesenizde..Netten kolayca bulabilirsiniz

dua ile

Sayfa 1 / 2 12 SonSon