Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    adriaan Avatarı

Son Giriş
    11.06-2005
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dun ben cok ilginc bir telefon aldim....
    bundan iki yil once benim arif hakkinda her konuda yardimcim olan bir bayandan....
    bu bayan 0-5 yas arasi angelli cocuklarin haklarini koruyan ailelere yon gosteren cocuklarin her imkanini saglayan kurumun yuksek duzey calisani...
    arif'in de bebekliginde 3 yasina kadar okuluyla yardimci aletleriyle herseyiyle o ilgilendi. daha sonra ben baska bir bolgeye tasindigim icin bana baska bir yardimci verildi ve iki yildir kontagimiz yoktu..
    dun beni aradi ve engelli derneginin afisleri brosurleri her seyinde arif'in resmini kullanmak istediklerini soyledi..
    gerekcesi ise, arif'in yuzunun cok fotojenik olmasi, gozlerinin isik sacmasi ve arkasinda ailesinin onun icin cok seyler basarmasi oldugunu soyledi..
    daha once de bir kitap basilmisti bu dernege ait, on senede en iyi on aile adi altinda tum ailemin resmi ve roportajlarimiz yayinlanmisti. ben sahsim adina cok buyuk gurur duymustum. cunku bu kitap hastanelerde, engelli derneklerinde, rehabilitasyon merkezlerinde mevcud ve herkes siz kitaptaki ailesiniz arif'i biz de yakindan taniyoruz falan diyorlar; beni tebrik ediyorlardi arif icin verdigim mucadeleden dolayı.

ama bu daha farkli olacak zannedersem. bir logo gibi sanki..
    aslinda o an icin "olabilir" falan dedim, ama esim aksam geldiginde acikcasi buna biraz karsi cikti ....
    ben de tam karar vermedigimi soyledim.
    simdi sizlere de danismak istiyorum ne dersiniz, boyle bir seyi yapmalimiyim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Eğer Dernek bildiğiniz, güvenilir ve saygınsa, bence Arif'in resmini kullandırtmanızda bi sakınca yok. Ben olsam izin verirdim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    adriaan Avatarı

Son Giriş
    11.06-2005
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

aslinda cok guvendigim bir dernek ve kendimde bana ihtiyac duyduklarinda gonullu olarak pedegogluk yaptigim bir dernek....
    ve zamaninda haklarimi hic bilmedigimde bana her turlu yardimi saglayan bir dernek.....bilmiyorum ama karasizim nedense.......

Üye
    archimuge Avatarı

Son Giriş
    27.07-2011
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    eskısehır/kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dernege bu denlı guvenıyorsanız bence de brosure onay vermelısınız.hem arıfın gozlerındekı ısıgı gormek cogu kısının de ısıgı olacaktır.tabıkı bır de arıfın fıkrını sorun.resmı kullanılacak kısı o

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın adriaan derneğin çok ciddi olması önemli değil. Önemli olan çocuğunuzun bu duruma vereceği tepkidir.Daha henüz şu anda kendine ne olduğunu anlanmaya çalışıyordur. Afişte olsa bu ona bir ün mutlaka kazandırcak ve buda onun kafasını karıştırcaktır diye düşünüyorum. Bu konuyu uzman bir piskologla görüşmeniz ve önereceği yolu taklp etmenizi tavsiye ederim.

Üye
    Cigdemy Avatarı

Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Bence Arif'in o ışık saçan gözleri, mücadeleniz...bunlar harika şeyler ve ben olsaydım diğer insanlara örnek (umut) olması açısından izin verirdim..
    Son karar sizin tabii hangisi ağır basıyorsa içinizde onu yapın
    Sevgiler...

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

Afişin içeriği hakkında bilgi sahibi iseniz neden olmasın
    Fakat aklıma bedensel engelliler derneğinin kullandığı çocuk resimleri geldi. Acaba ailelerden izin alınarak mı kullanılmış bu fotoğraflar?
    Tabi Arif'in fikrini de almak lazım

Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kişi ve dernek tanıdığınız kişi ise olabilir.Banada gata da hastanede yatarken burger hastalıgımdan dolayı ayaklarımın yaralarının resimlerini çekmek istediler.Tıp öğrencilerine ve sigaranın yarattığı şekli ğöstermek için kullanacaklarını belirttiler.Olabilir