TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 7 / 14 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon
Toplam 201 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    makounichi Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:21
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yok gül ayıp olmaz estağfurullah gülmek güzeldir hep gül hep beraber gülelim gülmeyenleri güldürelim herkesin kadir gecesi mübarek olsun bu arada

Üye
    nuri3558 Avatarı

Gerçek Adı
    Nurettin
    Son Giriş
    22.11-2020
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    107
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @acı gerçek

Biz galiba aynı şeyleri yaşamışız aynı şeyleri görmüşüz Çoğu anlattığımız şeyler birbirine benziyor okurken kendimi okudum valla o kadar işitme engelli gördüm ama benim gibi düşünüp yaşayan bi sen çıktın sanki

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    122
    Verilen Beğeniler
    46

@nuri3558 ee Günaydın Nurettin ben bosunami dyom hep ayni seyi dusunuyoz dye al bak sende onayladin sayende bnde kendimi gülmekten alamadim sagol beyefendi

@makounichi
    Anlayış için sagol .. aynen gülmek en güzel sey .. Allah razi olsun sizinde kadir geceniz mübarek olsun.

Allah herkese kaldirabilecegi kadar yük dert verirmis @Fulya83 demek ki biz bu kadar ini kaldirabilirmisiz işaret dili kolay değil Rabbim yardımcısı olsun hepimizin bu hallermize şükür .. DUA edekte aynı kalsın yerine dua edelim de karsimiza iyi insanlar çıksın iyileşme olsun diye değiştirdim geçse keşke ama en azından memnuniyeti miz artsin insaallah hayata ve cihaza

Üye
    Yusuf islam Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İslam
    Son Giriş
    16.01-2020
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    104
    Verilen Beğeniler
    176
    Blog Mesajları
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    düşünmeyin zaten bu gününüzü yaşayın. Gelecek elbet gelecek

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    122
    Verilen Beğeniler
    46

Hele bi yaşlanalim onu o zaman düşünürüz dünyaya bi kere gelioz herseyi kafaya takarsak kafayı yeriz ye ic yat hayatını yaşamaya bak ama her daim gül moralin bozuk bile olsa kendini gülmek için zorla çünkü hayat cok kisa Rabbim Her zaman güldürsun yüzümüzü hersey gönlünce olsun tatlım olacağına varır hersey .. ne demişler olduğu kadar olmadığı kader .. inadına mutlu yasa gülümse hayata ♡ @Fulya83

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    122
    Verilen Beğeniler
    46

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Fulya83 Mesajı Gör
    Nuri sen ben kulaklar aynı üçümüzünde )
    Kader işte

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: MAYDONOZ Mesajı Gör
    peki size neden calismadiginizi yada ookumaidginizi sordukarinda yada neden evlenmediginizi sorduklariinda ne hissediyorsunuz=

bendeki kas ebadi baya genisti sari bakimsiz saclara kina yakardi babannem gur olsun diye fulya bide bizim eski bosnak kafalarda sari makbul deildi
    Sorularina bnde cvb vermek istedim davetsiz misafir misali neden Çalışmıyorum çünkü hem canim istemiyor issizlik artti malum hemde düzgün is yok istedigim sekil de gonlume goresi ee kasiyerlik falanda kolay is degil bnde yaptim agir is işsizlik de tavan ...sorana malum issizlik dersin ..neden evlenmedin sorusunada kim ne karisir bnm neden evlendigime belli değil mi cvb insan dusunse bile anlar bulur ya gönlüne gore birisi gelmemiştir karsina yada hazir degilsindir evliliğe daha kendini olgun hissetmiyosundur bna kimse bu sorulara bu cvb i verdikten sonra tekrar aynı soruları soramiyo tabi ukalalik olarak algilanmasin gayet sakin ve kibar bi dille söylüyorum kimene senin ne düşündüğün sen kendi hayatını kendin renklendir kendin sekillendir senin hayatın hic kotude hissetme sorular karşısında kendini daima gül geç

Üye
    ÖzgürKız Avatarı

Son Giriş
    26.04-2021
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    Hollanda
    Alınan Beğeniler
    438
    Verilen Beğeniler
    256

Korkak bir yapıya sahip değilim. Herkes gibi benimde endişelerim olmuştur. Ama bu illa engelli olduğum için değildir. Ben kendimi öncelikle sevmeyi başardım. Önemli olan o zaten. Eksikliğimle fazlalığımla ben benim.
    Psikoloji son sınıf öğrencisiyim; psikiyatrik klinikte çalışıyorum. Önce ben kendime inandım sonra başkası inandı..

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    122
    Verilen Beğeniler
    46

@ÖzgürKız

Tebrikler çok güzel bir açıklama önce insan kendini sevmeli kendine guvenmeli kendine inanmali yani sonuç olarak hersey insanın kendi elinde kendini degisterecek tek kisi yine sensin tekerleme gbi oldu ama neyse psikoloji güzel bölüm bnde seviyorum başarılarınızin devamını diliyorum. .

Üye
    NayKoL Avatarı

Son Giriş
    04.08-2020
    Saat
    09:29
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    2

ev araba maddi durumum iyi çok şükür. Ama evlenemicem sanırım umudum kalmadı

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    122
    Verilen Beğeniler
    46

@NayKoL neden diye sorsam ayip mi etms olrm

Rica ederim canım @Fulya83 Allah razi olsun inşallah inşallah hep beraber mutlu olalım

Üye
    NayKoL Avatarı

Son Giriş
    04.08-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    2

bilmem 2 ilişkim oldu. Ayrılan karşı taraf oldu ve sebepsiz bir ayrılık oldu. Nedeni sordum cevabı sebep sorma sebep yok. Yani pek umudum yok uğraşmıyorum...

Üye
    acı gerçek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    122
    Verilen Beğeniler
    46

@Fulya83 Allah razi olsun canım cansin hayirli kandiller gönlünden geçen dualarn kabul olsun
    @NayKoL niye ayrildilar ben söyliyim cunki hakkinda hayirli olan kisi onlar degil cvb cok basit ..yukarıda yazmisdin ev araba maddiyat bu devirde onlarin bi öneminin kaldığını zannetmiyorum neden çünkü güvenilecek insan azaldığı icin insan önce guvenebilecegi birini arıyor .. evlilik konusuna gelince umutsuz olma acelede etme acele ise seytan karisir dua et Rabbim hayırlı es nasip et hakkımda hayırlısıni ver diye .. kefenin cebi yok ev araba para dünyada kalacak ama evlendginde hem Peygamberimizin (sav) Sünnetini uygulamis olacaksınız hemde imaninizin yarisi kurtilmus olacak anlatabildmmi ahirette esin olacak yannda .. parası pulu cennete gidersen zaten dha iyi şeyler le karşılaşacak sin inşallah Rabbim razi olacağı kullarından eylesin cennetine nail eylesin cümlemizi hayırlı kandiller dua ile

Üye
    NayKoL Avatarı

Son Giriş
    04.08-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    2

@acı gerçek yani 10 tane evin olsa malın bu dünyada kalacak. ev araba yerine evliliği yürütecek kadar maddi durumum iyi desem daha mantıklı olurdu ilk defa yorum yaptıgıma verin artık Hayırlı bir eş çıkar inşallah. Güzel yorumların için allah razı olsun hayırlı kandiller

Üye
    makounichi Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:21
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    5

naykol kardeşim bence engelle alakalı değil bende iki kere engelli kızla görüştüm ailemin de haberi vardı niyetim evlenmekti ama daha ilk görüşte soğuk davrandılar ilk görüşte neyim kötü geldiyse artık kendileri de aynı engeldendi yani demek istediğim engelle alakası yok bence olmadığına sevin demekki senin için hayırlı değillermiş belki sana söyleyemedikleri bir şey oldu bilinmez

Üye
    SGB Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:11
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    231
    Verilen Beğeniler
    403

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engelimi, daha çok özel gereksinimlilik olarak tanımlıyorum.. sol elimi kullanamıyorum mesela, tek elimle rahat kullanabileceğim, bi aparat olursa, sol el eksikliği ortadan kalkar, tutunmadan merdiven basamak çıkamıyorum, biri elimden tutarsa ya da tutuncak biyer olursa engel ortadan kalkar vb. ihtiyaç duyduğum özel gereksinimlerin karşılanamayabileceğinden tedirgin oluyorum daha çok diyeyim; Neyse ki rabbim; herzorlukla bir kolaylık yaratmış, ben buna inanıyorum ve bunu yaşıyorum.

Sayfa 7 / 14 İlkİlk ... 34567891011 ... SonSon