Ya galiba demek istediğimi ifade edememişim samimiyetine güvendiğim bir arkadaşımdır bana söylemek isteği engelle ilgili bir soru yada bi konuda tepkilerimizin bazen sert oluyor olduğuydu.
çok sayıda bayaaa bir engelli arkadaşım var cünkü engelli grubunda çalışan biriyim ben.o bahsettiğim arkadaşta grubumda olmasada bizle çok yakın içimizden biri ama benle kanka. neyse bana herşey sorabildiğinden konuşabildiğinden beni tenzih etmişti diğer arkadaşlara bi soru sormaya engelleriyle ilgili bir konu açmaya cekiniyorum ,tepkileri ne olur kestiremiyorum ,yanlış bir kelime kullanır inciltirim ardındanda geri bildiriminiz o kadar sert oluyorki bu kez ben incilirim demişti.
buklem ben bunu yapıyorum .birinin engelimi sormasında ses tonu bile ona karşı tutumu mu değiştiriyor.ben herkese aynı kibarlıkta cevap vermiyorum anlıyacağın kırılmak istememekten kaynaklı kırabiliyorum (ekstem durumlarda tabi oluyor bu amaaan yanlış tanımayın beni agrasif felan değilim).
haa bu arada o arkadaşa göre beynimiz de çok hızlı çalışyomuş hepimiz çook hazır cevapmışız .