Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pharma22 Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    07.05-2017
    Saat
    12:28
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba. herkese geçmiş olsun.

Neydik ne olduk,İnsanın başına ne zaman ne gelecek belli değil,İki yı öncesine kadar cıvıl, cıvıl bir insanın eve kapanması kadar zor bir şey yokmuş şimdi daha iyi anlıyorum.engelli olan arkadaşları. moralemi yüksek tutmaya çalışıyorum sol kalça avasküler nekroz nedeniyle kanlandırma amiliyatı,karaciğer nakli ve nakilden bir ay sonra inanılmaz kasık ağrısıyla damar sıkışmasından kaynaklanan sağ herni ameliyatı,hipertansiyon ve kalpte anormallikler, kulaklarda işitme şikayeti ve Tinnitus hepsi arka ,arkaya geldiğinde maddi manevi çöküntü içine girdim
    allahtan Eşimin ve çocuklarımın desteği ile hayata yeniden tutundum.kabullenmekten başka yapacak hiç bir şeyin olmadığını anladım
    Herşeye rağmen YAŞAMAK çok güzel.Herkese acil şifalar dilerim .Saygı ve sevgiler.
    Konu pharma22 tarafından değiştirilmiştir (25.07-2016 Saat 18:44 ). Gerekçe: eksiklik

Üye
    serkan1976 Avatarı

Gerçek Adı
    Tak Tak Taka Tak
    Son Giriş
    08.07-2017
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Genelde herkes aynı olayları yaşıyor. 33 ümden sonrası yaşıyormuyum eh işte...