Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Elflonia Avatarı

Gerçek Adı
    Alperen
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar;

Sizlerin gerek tecrübelerinizden, gerekse düşüncelerinizden ortaya çıkacak fikirler adına danışmak istediğim bir konuyu paylaşmak istiyorum..

Lise zamanından yola çıkarsak muhasebe bölümünü bitirdim. Şuan için ise özel sektör de vardiyalı bir işte çalışıyor olmakla beraber açık öğretim fakültesinde önlisans işletme yönetimi bölümünü okuyorum. Allaha şükür ki herşey yolunda ilerliyor hiç bir sıkıntım yok..

Lakin aklımın bir köşesinde hep soru işaretleri var.. Oda şu ki 23 yaşına gireceğim fakat her hangi bir mesleğim yok.. Engelim sağ kol ve sağ ayağımda kullanım kısıtlılığı söz konusu olduğunu için ağır veya beden çalışabilecek konumda değilim. Bu yüzden bilgisayar, masa başı vb. işlerini tercih etmek zorunda kalıyorum. Şuan ki işim gereği pek sosyal hayatım da kalmadı.. Memnuniyetsizlik falan olarak değil gelişim açısından farklılık olması adına

Bu yönde faydalı olabilecek, kendimi geliştirebileceğim başka ne tür birşey olabilir...

Üye
    Love Master Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    620
    Verilen Beğeniler
    636
    Blog Mesajları
    110

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Braves Allah şifanı ihsan eylesin. yani durumuna bakınca en uygunu masabaşı işler gözüküyor. yine masabaşı olupta sosyal hayatına da zaman ayırabileceğin şekilde başka bir iş bakabilirsin. nacizane önerim bu olur.ayrıca masabaşı işlerde çalışabileceğin işin kursuna da gidebilerek sertifika alıp meslek sahibi olabilirsin. yaşın çok genç. hiç vakit kaybetmeden bir masabaşı işini seç kursuna başla. bir nacizane önerimde bu olur.
    Konu Love Master tarafından değiştirilmiştir (25.06-2016 Saat 09:43 ).