Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Love Master Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    620
    Verilen Beğeniler
    636
    Blog Mesajları
    110

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @PURHAPS
    dikkat edersen bende zaten içte kalır dedim. tabi ki de etkiliyor. benim bu şekildeki konuşmamdaki en büyük şey yaşayacağımız yıkımı zorluğu asgari ye indirmek.mücadele etmemizi motivasyonumuzu artırmamızı sağlamak. bak ben evlendim çocuğum oldu annesi vefat etti. 5 yaşındaki çocukla kala kaldım. sen de düşün ki benim durumuma düştün daha mı mutlu olacaktın. biraz da iyi şey çıkarmaya bak. hayatta mutlu olmak istiyorsan zaten Pollyanna cılık oynamak lazım yoksa her kötü şeyi olduğu gibi kabul edersen yıkılman çabuk olur. ayrıca sadece sağlamlar evlenmiyor. seni de sevecek kişi gerçekten kalbini sevmişse seni zaten böyle de alır merak etme. umutsuz olma. bende sapasağlam dünya güzeli kızla evlendim ha kader buraya çekti ayrı mevzu. yani senin fiziğini,engeli değilde kalbini seven seni böyle de alır. ne durumda olupta evlenenler var.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: best Mesajı Gör
    Benim icin etkisi olumlu diye düşünüyorum, biraz ucuk deli dolu birisiyim engelimin biraz olsun bunu dengeledigini düşünüyorum
    aynen devam kardeşim. hep umutla,hep güçle devam hayata.

Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Emrah, se n her konu hakkında bir fikrin oldugunu düşünüyor olabilirsin , kendince doğru bildiğin. Ama bu sana insanları yargilayip onların düşüncelerini yargılama hakkı vermez. Herkesin hayatında ne yaşadığı düşüncelerini nelerin sekillendirdigini bilemezsin. Ayrıca senin eşin ne ara öldü? Gerçekten öldü mü yoksa senin için mi öldü ki zaten bu sorulardan bir çıkarım yapma olur mu?

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Engelli olup olmamakla alası yok bence herkesin hayata bakış açısı farklı.Hayata nasıl bakarsak öyle gidiyor,pozitif bakmak gerek diye düşünüyorum.

Üye
    Mutem Avatarı

Gerçek Adı
    Murat Temizyürek
    Son Giriş
    13.05-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Plumeria

Çok güldüm Boşanan insanlar kendini çok yıpratıyor demişsiniz. Bunu yaşamanızı gerçekten istemem.ve gerçekten büyük konuşmayın.İnsanların neler yaşadığını bilemezsiniz.Hem ayrıca konu buraya nasıl geldi ki Engellilerde engeline göre karekter değişimi kişiye bağlı bence. Kısa ve net.... :P

Üye
    Love Master Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    620
    Verilen Beğeniler
    636
    Blog Mesajları
    110

@PURHAPS Pınar, kendimce doğru değil genel olarak bakarsan doğru tabi bu senin düşünme durumuna bağlı. yargılamıyorum dikkatini çekerim. tabi ki dediğin gibi bilemem. yukarıdaki yazdığıma dikkat edersen motivasyon amaçlı dedim. 34 gün oldu bugünle öleli. benim için ölmedi tabi ki ani kriz oldu. eceli ben vermedim ona. çıkarım yapmıyorum sadece sana göre çok daha zor bir durum olduğunu anlatmaya çalışıyorum sana ve diğer arkadaşlara moral amaçlı.sen bundan çıkarım çıkarıyorsan senin düşüncen ben birşey diyemem. istediğin gibi de düşün yaşa beni ilgilendirmez. ben sadece moral amaçlı yazdım ve başka yorumum olmayacak. anlamadığım şu ölmüş bir insan dan ne gibi çıkarım olacak Pınar ?
    Konu Love Master tarafından değiştirilmiştir (14.06-2016 Saat 14:28 ).

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

@Mutem örnek verdim
    Tabi ki kimsenin ne yaşadığını bilemeyiz
    Benim yaşadıklarımı da siz bilemezsiniz.
    Yaşadıklarım göz önüne alınınca dertlerinden dolayı ah-vah edip isyan edenleri gördükçe ben nasıl katlanmışım diye soruyorum kendi kendime.

Üye
    Love Master Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    620
    Verilen Beğeniler
    636
    Blog Mesajları
    110

bu durumda işte el yumruğunu yemeyip kendimizinkini batman taşı sanmamızdan kaynaklanıyor. buna da çok şükür diyorum. çok daha zorda olanlar var tabi ki.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hmmm ruhumuzu daha güçlü kıldığı kesin...ama her engelli için aynı şeyi söyleyemeyeciğim.....herkes de farklılıklar yaratıyor....

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234