Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kendi hayatın kendi kararların olmalıydı. O gemi kaçtı artık. Belki de sevdiğiniz kız yeniden aşık oldu evli mutlu çocuklu. Eşinizin size ihanet ettiğini düşünüyorsanız şimdiden dürüst olmak zorundasınız. Tamam millet ailem ne der şimdi madem sevdiğim yanında değil elimin altında dursun problem çıkmasın mantığı kusura bakmayın ama bence iki yüzlülük olur. Eğer anlasamiyorsan seviyorsan sevdiğin insanı bulunca değil şimdi birakirdim BEN OLSAM. ve bulduğum gün eğer o ailesini kurmuş mutluysa ve çocukları varsa onun hayatini da altüst etmezdim ki geçmişte bunu bir kere yapmışsınız.

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Psikoterapi iyi bir seçenek olabilir.. Her şeye yeniden başlamak için ise önümde bir fırsat var onu değerlendireceğim. Bir devrim yapılacaksa bunu yine ben yapacağım. Her şeyi yeniden kurgulayabilecek gücü görebiliyorum kendimde aslında. Bu bir dönüşüm projesi olacak dediğiniz gibi bir süre bu tablo dan uzaklaşmam gerekecek bunun için de ne yapacağıma az çok karar vermiş durumdayım uzak olmayan bir süreçte düşündüklerimi adım adım gerçekleştireceğim. Hayatın bana ne verdiğini değil benim ondan ne istediğimi önemseyerek yaşayacağım.. Bu yüzden mücadeleye devam diyorum. Basite indirgemek fikrine asla katılmıyorum. Bana ait olmayan hiç bir sonucu kabullenmek zorunda olduğumu düşünmüyorum. Son sözü söylemediğim hiç bir tartışma son darbeyi benim indirmediğim hiç bir kavga bitmiş sayılmaz henüz.. Bunu son eserimde şöyle özetlemiştim. "Kendi mucizesini gerçekleştirmek için savaşanların daima Ertelenmiş bir ZAFER KUTLAMASI" vardır..

Psikoterapi iyi bir seçenek olabilir.. Her şeye yeniden başlamak için ise önümde bir fırsat var onu değerlendireceğim. Bir devrim yapılacaksa bunu yine ben yapacağım. Her şeyi yeniden kurgulayabilecek gücü görebiliyorum kendimde aslında. Bu bir dönüşüm projesi olacak dediğiniz gibi bir süre bu tablo dan uzaklaşmam gerekecek bunun için de ne yapacağıma az çok karar vermiş durumdayım uzak olmayan bir süreçte düşündüklerimi adım adım gerçekleştireceğim. Hayatın bana ne verdiğini değil benim ondan ne istediğimi önemseyerek yaşayacağım.. Bu yüzden mücadeleye devam diyorum. Basite indirgemek fikrine asla katılmıyorum. Bana ait olmayan hiç bir sonucu kabullenmek zorunda olduğumu düşünmüyorum. Son sözü söylemediğim hiç bir tartışma son darbeyi benim indirmediğim hiç bir kavga bitmiş sayılmaz henüz.. Bunu son eserimde şöyle özetlemiştim. "Kendi mucizesini gerçekleştirmek için savaşanların daima Ertelenmiş bir ZAFER KUTLAMASI" vardır..

PHURPHAPS arkadaşım iyi güzel diyorsun da bütün bunlar benim birilerinin kuklası olacak yaşamamı haklı çıkartmaz ki. Ortada düpedüz bir komplo ve ihanet zinciri var. Kusura bakmayın ama beni hiç kimse bu süreçten dolayı suçlayamaz.. Geçmişte yaptıklarıma gelince. Karşıma normal şartlarda kabul edilemeyecek seçenekleri çıkartanlara hak ettikleri cevabı vermeden her şeyi kabullenmektir asıl İki yüzlülük.. Yoksa elimin altında olsun mantığı ile asla hareket etmedim. Zatede üç şeyi bekliyroum. Doğru zaman doğru mekan doğru kişi.. Her üünü aynı çerçevye oturttuğumda ortaya çıkacak fotoğraftan kimse memnun olmayacak belki ama o tablonun ressamı ben olacağım. Etraf ne der konusunu asla kafama takmadım benim istediğim şey bir şeyi ben yapıyorsam En iyisi olmalı. birilerinin verdiğini almak iin değil bana ait olduğuna inandığım şey için mücadele ediyorsam yaşadığım hayatın bir anlamı vardır. Yoksa sizin dediğiniz gibi yapmak sadece ve sadece kendini kandırmak olur başka da bir işe yaramaz. Bir amacım bir hedefim bir idealim var benim. Bu düzeni yerle bir edeceğim. Ve bunu yaptığımda hiç kimse karşıma çıkıp hesap soramayacak. Çünkü bütün kirli çamaşırları ortaya dökmüş olacağım. Şu anda kendi ailem de dahil hiç kimsenin karşıma çıkıp cevap veremeyeceği sorulara sahibim Muhtemel bir yargılama da hepsini mat edebilirim. Ben sadece doğru zemini bekliyorum.

Üye
    PURHAPS Avatarı

Gerçek Adı
    PINAR
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    VENÜS
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

@DJ_BORAN İKİ YÜZLÜ OLUP OLMAMAYI umursayan kaç kişi var Allah aşkına? Önemli olan kendini kandir Mamak. Verdiğin kararların doğru olduğunu düşünüyorsan peşinden gitmek. Umarım yoluna girer hayatın ve içinde bulunduğun çıkmazdan kurtulursun. Engelli insanların yüzde 90 ı çevrenin isguzarlik edip hayatlarına Karisilma problemini yaşayıp mücadele etmek zorunda kalmıştır. Sanki onların seçebilme begenme karar verme yetisi yokmuş gibi, engelli diye sunulan seçenekleri kabul etmek zorundaymis gibi sanki engelli insanla engelli insan iyi anlasir gecinecegi garantiymis gibi hastalıklı düşüncelere maruz kalmıştır.

Üye
    GND Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

batsın bu dünya bee böyle hayat mı olur lanet olsun ....

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Evet PURHAPS dostum durum aynen budur ama uzak olmayan bir gelecekte bu tabloyu değiştireceğim neler yapabileceğimi herkes görecek

Üye
    ragnar lothbrok Avatarı

Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    2

Yazınızı hayretle okudum ve çok etkilendim.Kelimelerle dans ediyorsunuz adeta.Müthiş bir zekaya sahipsiniz bu belli.Benim düşüncelerime paralel bi insan gördüm karşımda.İstediğiniz mesleği yapmak kendi hayatınızın patronu olmak istiyorsunuz.Sizin gibi bi dehaya yol gösterecek hayat tecrübesine sahip değilim.Sadece sıkı bir takipçinizim bundan sonra.Kendi ressamı olmak istediğiniz hayatta başarılar.

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    regnar dostum beni takip etmek istiyorsan birebir görüşebiliriz face de ya da başka bir platformda sadece içimden gelenleri yazdım daha söylemediğim çok şey var isterseniz özel mesaj yoluylsa bağlantıya gçeebiliriz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12