Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 79 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bdilara Avatarı

Gerçek Adı
    büşra dilara
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sizin için çok üzüldüm umarım oğlunuzla mutlu bir hayat yaşarsınız ve aşkı yeniden bulursunuz @ozcanerkus
    Aşk sa eğer yaşadığım çok güzel birşey inşallah herkese nasip olur inşallah güzel şeyler olur da haber verebilirim sizlere. Herkese çok teşekkür ederim @Yusuf islam

Üye
    MuraTTameR Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    05:28
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam yaptığın şey çok güzel takdir etmek gerekir.Ama yazdıklarından genel olarak şunu anladım.Sizin şanslı olduğunuz nokta aile tarafından maddi durumunuzun iyi olması.Neden evlenmiyora gelince boyundan aşağısı felç dedin cinsellikten utandığı için olabilir.Ben bu şekilde düşündüm.

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:38
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Dünyada sizin gibi içi dışı sevgi dolu,karşısındakine gözleriyle değil kalbiyle bakan insanları gördükçe insan daha da bir umutlanıyor.
    Sizi yürekten kutluyorum.Umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz.

Üye
    kaygusuz Avatarı

Gerçek Adı
    abbas
    Son Giriş
    06.10-2016
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Inan ki benim dilim tutulduğu kadar parmaklarimda tutuldu aklimdan geçeni dilim soylemiyo dilimin soyledigi parmaklarim yazamiyo
    Önünüzde saygiyla sevgiyle egiliyorum şahsen beni böyle sevecek biri olsaydi her ne pahasina olursa olsun asla birakmazdim
    Belki o sevdiginiz kişi siz ona sürekli hizmet etmesini hoşlanmıyor dur
    Belki sen o da seni cok seviyodur ama kendi durumundan dolayı size güzel bir hayat sunamayacagi düşünüyor olabilir
    çocukluğum da okuduğum masallar aklıma geldi masallar hep mutlu sonla biter
    INŞALLAH BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLURSUNUZ ALLAH O MUTLULUGUNUZU BANA GOSTERMESINI NASIP EYLER INŞALLAH
    SIZI CANIL GÖNÜLDEN KUTLUYORUM
    @bdilara sevgiyle saygiyla aniyom sizleri

Ben hiç ask yasamadim iste sizlerden aski taniyom inşallah bir gün gercek beni bulur

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

hAİRKA BİR roman çıkar hikayenizden bu komnuyu detaylı olarak dinlmeek isterim ben bir yazarım ve bu tarz bi öykü nün muhtemel detayları hakkında bire çok fikir var kafamda aslında şaşırmıyorum sadece biraz küskunum kaderime o yüzden bu tip konulara kaşrı objektif olamıyorum size sadece şunu söyleyebilirm. Evlilik içn acele etmeyin Ömür boyu sürebilecek bir aşkıı bulduğunuzda ona hayatınızı adayabilirsiniz belki ama siz hayatınızın geri kalanı için bir karar verdiğinizde emin olun süreç sizi o noktaya getirecektir..

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

hay kardeşim iyi insanlar iyi ki varlar ya maşallah maşallah böyle güzel ilişkilere inşallah herkes sahip olabilir .. ALLAH'a şükür ben de sizin gibi iyi niyetli bir sevgiliye sahibim ALLAH ondan da sizden de razı olsun gerçekten insanların iyisi çok iyi oluyor ya ... Evlilik olayına gelince belki sizin tek başınıza yapamayacağınızdan ve taşımayacağınızdan korkuyor olabilir ben de korkardım ama siz ona evde engelliler için olan sistemlerden tek başına hareket etmesini sağlayan sistemlerden falan bahsedin belki bu ona daha fazla güven verir ve isteğini dile getirebilir ... hani eğer bu söylememe durumu devam ederse de konuşun onla deyin ben senle ciddi düşünüyorum senin de ciddi düşündüğünü biliyorum hani artık adım atalım deyin çünkü kimse onun görüşünü tam bilemez bizim ki ancak tahmin yürütme olur ve bu kadar sevdiğiniz yakın olduğunuz kişiye de siz sorun çünkü siz ona bizden çok daha yakınsınız sorunun ne olduğunu ondan öğrenip çözüm bulmanız daha kolay olur ... ALLAH mutluluğunuzu daim etsin bütün hepimizi de ALLAH iyi insanlarla karşılaştırsın ...

Üye
    1Şans Avatarı

Gerçek Adı
    Samet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL (samsun)
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    1

@bdilara Ben ilk önce sizi tebrik ediyorum ve inşallah beklediğiniz teklifi alırsınız diye umut ediyorum. Aslında cevabını sorduğunuz sorunun içinde var. Seni çok sevdiğinden dolayı, seni senden daha çok düşündüğünden dolayı bu teklifi etmiyor veya edemiyor olabilir. Tabi diğer arkadaşların dediği gibi biz sadece yorum yapabiliyoruz. Ama bazı şeyleri onun açısından düşünmeyi deniyebilirsiniz. Bu sayede bir nevze sorduğunuz soruya cevap bulabilirsiniz belki.

Üye
    Bozkurt_032 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    28.01-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hepsini sonuna kadar okudum tek kelimeyle sizleri takdir ettim Allah mutluluğunuzu daim etsin beklediğiniz teklifi tez zamanda almayı nasip etsin bana göre siz elinizden geleni yapmışsınız ve yapıyorsunuz onun kendi içinde çözümleyemediği şeyler olabilir diye düşünüyorum ve benimde şu aralar konuştuğum birisi var ve ilişkimiz başlamak üzere ve siz benim için çok iyi bir idol oldunuz sizlere çok teşekkür ederim tekrar dediğim gibi mutluluğunuz daim olsun inşAllah

Üye
    şeker çocuk 34 Avatarı

Gerçek Adı
    Ayrton Senna :)
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    153

Allah mesut etsin.helal olsun gerçek sevgi gerçek aşk bu işte canı gönülden kutluyorum.

Üye
    bdilara Avatarı

Gerçek Adı
    büşra dilara
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayenizde her ihtimali değerlendirebiliyor ve çok motivasyon edici mutluluk verici mesajlar alıyorum. Ben sizlere nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum çok sağolsun iyiki varsınız hepinizi çooookkk mutlu olun inşallah @MuraTTameR @BuTcHeR @kaygusuz @DJ_BORAN @mami23082 @1Şans @Bozkurt_032 @otsukarcı

Üye
    şeker çocuk 34 Avatarı

Gerçek Adı
    Ayrton Senna :)
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    155
    Verilen Beğeniler
    153

Sizde sağolun. İnşallah dualarınız kabul olur. En mutlu günler sizin olsun.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    03:45
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@bdilara
    Öncelikle karşınızdakine fiziksel değil de insani bir gözle bakabilmeyi başarabildiğiniz için tebrik ediyorum.
    Evlilik yönünde adım atmamasının sebebi; kendi durumundan dolayı kendini size yakıştıramıyor, sizi de kendiyle birlikte engelli bir hayata sürüklemek istemiyor olabilir, buna hakkı olmadığını düşünüyor olabilir...
    Kendinizden eminseniz ben de teklifi sizin yapmanız taraftarıyım.
    Benim işitme kaybım var sonradan oldu, eşim ise tamamen sağlıklı. Tanışmamız, görüşmemiz ve evliliğe adım atmamız sürecinde gerek aileler gerekse çevreden hiç bir olumsuz tepki almadık, 21 yıllık evliyiz ve 2 oğlumuzla huzurlu bir yuvamız var Allah'a şükür.
    En kısa sürede müjdeli haberlerinizi bekliyoruz.

Üye
    Bozkurt_032 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    28.01-2017
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@bdilara ne demek sizin gibiler bizim için referans ve umut ışığı oluyo tıpkı gökteki kutup yıldızı gibi tekrar Allah mutluluğunuzu daim etsin

Üye
    bdilara Avatarı

Gerçek Adı
    büşra dilara
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne güzel bir yuvanız var. Böyle güzel şeyler duymak insana iyi geliyor belki bir gün bizde evleniriz çocuklarımız olur. Bu gidişle dayanamayıp ben edilen teklif galiba, @Ufukalp

Üye
    RüzgarGülü55 Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    26.03-2017
    Saat
    09:22
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ya siz nasıl yüreği güzel bi insansınız,cidden engelli insanların ailelerinin veya kendilerinin bile kabullenmediği şeyleri kabullenmişsiniz.Ben aslında sevgilinizin ruh halini çok iyi anlıyorum,maddi anlamda iyi belki ama bu yetmez.Evlilikte sizi her anlamda mutlu edemeyeceğni düşünüyo olabilir(felç dediniz çünkü).Size düşen buraya kadar getirdiğiniz bu güzel ilişkiyi sürdürmek ve o güzel teklifi beklemek bence.Şimdiden mutluluklarr 😊

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon