Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SEVİNÇ
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba kadir
    Sende hiçbir zaman hayal kırıklıgına düşme mutlu olmakta,mutsuz olmaktan insanın kendi elinde. Benden de sana tavsiye sitedeki arkadaşlıgımız çok güzel sende burada ki dostluklardan yaralanıp onlarla sohbet et, bizlerle paylaş bizlerde karamsarlık ve çıkmazlar girdigimiz oluyor ama bunların üstesinden gelmeliyiz. Ailen onların seni ne kadar çok sevdiklerini hiç bir zaman unutma.

Yüzünden tebbesüm hiç eksilmesin. :P

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hani herkesin senden farklı olduğu bir ortamda bu yazdıklarını yazıp isyan etsen anlayacağım ama, bu forumda belki 50 tane adam çıkacaktır senin durumunda ve hatta senden "KÖTÜ" durumda olan.

beynin çalıştığı sürece ki sen benim ki zaten çok fazla da çalışmıyordu diyip sıyrılamazsın bu lafımdan, kendini geliştirerek farklı alanlara yöneltmeyi keşfedeceksin. Yapamadığın şeyleri bir kenara bırakıp, bundan sonra ben neler yapabilirim sorusunun cevabını ara.

Şuraya bu mesajı bile atabilecek imkanlara sahipken inan bunları yazarak başta kendine sonra bizlere ve bizim kaderimizi paylayaşan pek çok kişiye ayıp ediyorsun.

seni kırmak için değil biran önce kendine gelmeni sağlamak için içimden geçenleri yazdım kardeşim

Üye
    serifee Avatarı

Son Giriş
    21.09-2009
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

lisedeyken edebiyat öğretmenim vardı,,

hastayım diyerek dersten kaytardığım zamanlar;- kulağına küpe takacak kadar gücün varsa,hasta değilsin,gelebilirdin,derdi..

danteninde dediği gibi,eğer mutlu olmak istiyorsan,düşünmeye hiç vaktin kalmasın,dolu dolu geçsin günlerin kendine uğraşlar bulmalısın,hala karamsar olup kendine acımaya vaktin kalıyosa daha fazlasını yap öyle yorul ki düşünmeden uyuyup kalasın.

syg

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

arkadaşım hemen kendini bırakmamalısın belki omzunda ağır bir yük var ama insan istedimi herşeyin üstesinden gelir diye düşünüyorum hayat herşeye rağmen güzel ve yaşamaya değer

Üye
    Sertuğ Avatarı

Gerçek Adı
    Sertuğ Bakırcı
    Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar Kadir bey.. Bende az çok sizle aynı kaderi paylaşıyorum.. Dahası bende sizle aynı çıkmazı yaşıyorum.. Bende sizin şu az yukarıdaki yaptığınız isyanı, hezeyanı hergün hatta neredeyse her dakika yapıyorum.. Bende Mutsuzum.. Bende Karamsarın Dik Alasıyım.. Dahası sizin açtığınız bu konu başlığını görünceye dek bu sitede kendi hikayemi baştan sona anlatıp insanlara isyanlarımı, çıkmazlarımı aktarsam mı diye düşünüyordum.. Bu yüzden de size yanıt olarak yazılanları kendime yazılmış gibi görüp hepsini tek tek baştan sona okudum.. Tam 19 kişi üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri söylüyor.. Genelde bu tür durumlarda duymaya alıştığımız, çok tanıdık gelen, sıradan teselli cümleleri kadar çok can alıcı yanıtlarda mevcut yazılanlar arasında.. Özellikle "Dante"nin yazdıkları beni bir kez daha düşündürmedi değil.. Ve Düşündüm de.. Bunca insan aynı şeyleri söylüyorsa mutlaka hata bizdedir ne dersiniz?.. Belki gerçektende ulaşamayacağımız, olamayacağımız noktaları düşünüp kendimizi üzmektense kendimizi olduğumuz gibi kabul edip yapabileceklerimize odaklanmalıyızdır.. Söylediklerimin size bir faydası olmayacağı kesin.. Tabi gerçekten iş düşüncede bitiyorsa.. Yine de düşündüm de belki az çok sizle aynı psikolojik çıkmazları yaşayan birisini bilmek, tanımak size iyi gelebilir.. Ya da ne bileyim.. Belki aynı kaderi paylaşan kişiler olarak bu çıkmazdan kurtulmanın yollarını bulabiliriz.. Eğer benim gibi bütün gün evde oturan, sıkıcı bir hayata sahip birisiyle tanışmak isterseniz msn adresimi ekleyebilirsiniz.. Ben sizi tanımaktan memnun olurum.. En Azından Sizin Bu Çıkmazlardan Sıyrılabilmeniz Dileğiyle Hoşçakalın...

Üye
    guzgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Dilek
    Son Giriş
    26.09-2017
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    K.MARAŞ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kadir neden bu kadar olumsuz düşünüyorsunki kendin var sen varsın bi başkası olmasada olur.yaşamına anlamı ancak sen katarsın sen varsan ailen vardır çevren arkadaşların var öncelikle sen kendini sev ve kabullen gerisi gelir.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Arkadaşım hiç bir zaman için umudunu kaybetmemelisin. Elbetteki yaşadığın durumun çok ta kolay bir yaşam değildir. Fakat unutmamak gerekir ki; Rabbim bize bir engel vermişse her zaman için daha kötü bir durumda olmadığımız için şükretmeliyiz. Yani kısaca bizden daha zor durumdaki insanları düşünerek şükredersek ve bizden daha iyi durumda olan insanları düşünerekte sabredersek bizim içim en hayırlısı olacaktır.

Elbette şu anki durumundan dolayı çoküzülüyorsun. Ama üzlmek kahretmek neyi çözer yapılacak bir tedavisi varsa zaten yapılır. Ama yapılacak birşey yoksa hayata sımsıkı bağlanarak hayatla mücadeleyi sonuna kadar sürdürmek en güzeli ve en iyisidir.Unutmaki mücadeleyi güçlü ve azimli olan kazanır sizinde bu güçü ve azimliliği göstererek bu mücadeleyi kazanmamanız için hiç bir sebep ve neden yoktur.

Belki senin durumunu ben tam manasıylaanlayamam. Lakin anlamaya çalışabilirim. En azından hiç anlamamaktan iyidir.

Hayata sımsıkı bağlanarak azimle bütün sorunlarını çözmen ve her şeyde bir hayrın olduğunu hatılayarak kendini teselli etmen bana göre en uygun olanıdır.

Üye
    sevgidenizi Avatarı

Son Giriş
    07.04-2017
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

kim alışa biliyorki hayatına hep bir yerlerde bişeyler eksik sızlanmak yerine beklentisiz yaşamaya çalış bizim için zor olsada imkansiz değil

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm,
    size şiirler yazarak ya da hayat her şeye rağmen güzel diyerek
    sizi kandırmıycam.güzel değil işte hayat her şeye rağmen,
    haklısınız ama şu an için yapacak bir şey yok.
    nasılsa öleceğiz,geceleri zaten uykuyla geçiyor
    yaşınız kaç bilmiyorum ama farz edelim 30yıl ömrün var ,
    15 senesi uykuyla geçecek kalan 15 sene için de sızlanma çok fazla ..
    iyi ki ölüm var herkes için iyi yaşayan da ölecek .
    dua et bol bol başka bir sermayen yok yaşama sürecinde.
    allah senden haberdar elbet böyle koymuycak seni acizsin dua et ,
    yol açılıcaktır sen farketmeden.
    sitenin karamasarı olarak yolun açık olsun
    sevgiler..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12