Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ümit81 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2009
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    12-13 yaşımda bir otobüs seyehatimde; Radyoda âmâ bir vatandaşın anısını dinledim ve hiç unutamadım. Belediye otobüsü yolcuları tıkabasa almış. Ama yolcular arka tarafa ilerlemekteler. Bir yolcu ayağına basıldığını görüyor ve basan kişiye =Körmüsün Kardeşim Neden Ayağıma Bastın Diyor.= Basan şahıs evet körüm diyor. Bu sefer adam Özür dilemeye başlıyor ama Nafile testi kırılmış bir kere...İşte karşımızdaki insan ne olursa olsun asla nedenini bilmeden tepki vermemeliyiz...ne kadar o gönlü tamir etsekte orjinal olmaz dostlar....

GoKcHe
    Misafir Üye
    GoKcHe Avatarı

işte sinirli ve agresif bi toplumuz ve nerede ne diyeceğimizi, nası konuşacağımızı bilmioruz.. yeni nesil biraz daha duyarlı ama eskilerin yeni beyinle düşünmesini sağlayamıyoruz. malesef odun her zaman odundur..

Üye
    ümit81 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim fiziken bir engelim yok ama bu sitede engelli birçok arkadaş edindim odaya pek girmiyorum..izleyiciyim herkeside çok iyi tanıdım...İnsanın çocukluk anındaki izler yaşlansada asla silinmez...o âmâ kişinin verdiği cevabı hiç unutamadım ve o çocukluk anımda bile çok üzüldüm...insanı diğer canlılardan ayıran fark; duygu ve düşüncedir...asla karşındakini ANLAMADAN tanımadan verecen bir tepkinin sana nelere mal olabileceni bilemezsin türk milleti çok agrasifleşti kırıcı oldu...örnekler çok ama mesaim bittiği için yazamıyacam GÖKHCE... ben diyorumki sevelim sevilelim asla saygıda kusur işlemeyelim.....sevgilerimle..........

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

BİRAZ BİLİNÇ BİRAZ NEZAKET VE BİRAZ DÜŞÜNCELİ OLMAK GEREK SONUÇTA KALABALIK BİR TOPLUMDASIN AYAĞA BASILA BİLİR YANLIŞLIKLA VERİLEN TEPKİ KÖRMÜZÜN BE KARDEŞİM OLMAMALI....!HOŞGÖRÜ DENİLEN BİŞİ VAR :!:

Üye
    ümit81 Avatarı

Son Giriş
    15.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilinçli bir toplum dileğimle şirine.....tşk

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bilinçli bir toplummu nerde inanmam! hoşgörümü inanmam hak hukuk adaletmi inanmam . tek adalet allah'ın adaletidir gerisi hikaye roman magazin televoledir .

Üye
    Lilyum Avatarı

Son Giriş
    29.11-2014
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Nedenini bilmeden tepki vermemeliyiz doğru, ama malesef hepimiz zaman zaman yapabiliyoruz bunu. Bunu toplumun bir özelliği olduğu için mi yapıyoruz yoksa stresli bir yaşamın getirdiği bir sonuç mu bu?