Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Menzil sevdalısı Mesajı Gör
    Allah var gam keder yok!! vesselam.

Allah var ama gam keder de var maalesef .

Üye
    Bozkurt_032 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    03.09-2017
    Saat
    14:19
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Seni anlıyorum kardeşim boşver hayat insanların ne düşündüğünü umursayacak kadar uzun değil. Çekinme kızlarla git konuş sohbet muhabbet et direk sevgili diye düşünme takıl konuştukça tecrübe de kazanırsın. Sağlık olsun gerisi olur olur gider

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:22
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

Sev seni seveni hâk ile yeksan olsa; sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultân olsa

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

Kardeşim anlıyorum seni, bende öyleydim lisede birini sevdim 3 sene boyunca uğraştım ciddiye almadı bile üniversitede birini sevdim konuşmaya cesaret edemedim ilk olaylardan sonra ama 3 sene sonra bir gün gittim konuştum olur böyle şeyler ya dedi geçti neyse okulun bitimine yakın kız arkadaşımla tanıştım çok iyi bir insan ALLAH razı olsun yani büyük sorunlarım var engel olarak ama sevince cidden gözükmüyor çok seviyor beni ben de çok seviyorum onu hani şimdi o günlere pişmanım niye dersen o zamanlarda ben de senin gibi çok üzüldüm çalışmadım dersleri ve kapasitemin altında bir yerde okumak zorunda kaldım onun yerine derslerime özen gösterseydim lise ve ünide şimdi işe girip bir an önce evlenme hazırlıkları yapabilirdim sana tavsiyem benim düştüğüm hataya sen de düşme bunun yerine derslerine çalış arkadaşlarınla eğlen kaynat gez toz iyi bir dereceyle okul bitir hani gelecek kişi için de kendini bu şekilde hazırla o gelince de işin gücün iyi imkanların olur herşeyi ayarlarsın inşallah yani bu sıralar derslerine takıl maaşını imkanlarını eline al ...

Üye
    hatice75 Avatarı

Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    01:08
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Boşver kardeşim hayat mutlu olmaya değer boşver kızları

Sana bakmayana sende bakma

Üye
    tetraplejikc5 Avatarı

Gerçek Adı
    Aydoğan MANGA
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

dostum kendini küçümseme hiç.sen şu okulunu bitir,bi yere atan bak bakim nası değişiyo işler.sadece güven biraz kendine,girşken ol.reddedilmekten korkma.en fazla zaten seni istemeyen birinin hayatından çıkmış olursun.emin ol kimse ölmemiştir bundan ve hiç umudunu kaybetme bigün mutlaka kafa dengi hatun çıkacaktır karşına.o güne kadar diğer ilişkilerni ona ulaşmak için birer basamak olarak düşün.her yaşadığın ayrı tecrübedir bu yolda.şimdiden bol şans

Üye
    kaderortaklari Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Allah her kulunun duasını kabul edermis, fakat yerini ve zmanını beklermiş inş çok hayırlı insanlarla karşılaşırsınız . En buyuk engel kalplerdeki engeller kotu dusunceler. Siz gonlunuzu ferah tutun , Allahım inşallah gonlunuze göre versin

Yasaklı Üye
    Eda Fatma Avatarı

Son Giriş
    14.11-2016
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sende ALLAHI SEV ... sonra bir bakmssn mutluluk kapıları acılmıs kendine guvenini yitirme sabret sabırdır köleyi kral yapan sabırdır karanlgn icindeki aydınlık ....sabret sonbahardaki kuru yapraklar yerini cicekleere bırakacak... yeterki dua et kendine cici bak ))

Üye
    AlternanSS Avatarı

Gerçek Adı
    Mete
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    4

Senin psikolojini anlayabiliyorum aynı durumun benzerini yaşadım bir kaç yıl...Genellikle Güzel olup da özgürlükçü ve maddi yönden destekleri vardır bu tiplerin onların makyaj ürünlerinin tanesinin fiyatını bizim aklımız almaz bu tarz insanlar genelde kendine güvenen özgüveni yüksek insanların istediği erkek tipi güçlü karakterler ve yakışıklı tipler oluyor genelde tespitiniz doğru size yakışanı bence yapmalısınız siz daha duygusal daha sessiz biraz daha çekingen tiplere yönelmelisiniz... karakter uyuşmazlığı tamamen başka birşey değil bu dışarda özgürüm diye herkesin ortasına öpüşen tip istemem açıkçası...zaman gelecek kendinizi biraz daha tanıyacaksınız belki o insanlara özeniyorsunuz ama malesef sizin yapınız bu kendinizi kabullenin. Yetersiz erkek anlamına gelmez bu .Dediğim çekingen sessiz tipleri bulmak biraz zor ve zaman ister genelde gelenekselcidirler otantik mekanlarda denk gelebilirsin.....Starbucksta değil tabiki...

Üye
    Wesley Avatarı

Son Giriş
    13.09-2017
    Saat
    19:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hepiniz çok güzel yazılar yazmışsınız geçenlerde 6 yıllık yakın arkadaşımla bağlarımı kopardım sorun beni küçümsemesiydi ağırıma giden laflar söyledi bazen insanlar sizlere birsey söyleyince sizler söylenenleri düşünür ve değiştiremeyeceğiniz şeyleri de düşünürsünüz ve sonra sinirlenirsiniz küçüklüğümden beri insanlar beni hep küçümsediler iyi futbol oynamayı çok istedim oynayamadım bir kız beğendim hep başka erkekleri tercih ettiler ve artık bu duruma isyan etme noktasına geldim isyanım hayata aslında şu olmadı bu olmadı değil neyi istediysem olmadı insanlara güvenimi kaybettim.eskiden konuşkandım artık eski neşemi de kaybettim allaha dua etsem bile hayatımda hiçbirşey değişmiyor ben bu hayatta var olamıyorum artık agzımı açıp tek kelime bile etmek istemiyorum hEp umut edip hep olmamasından cok sıkıldım suan hiç arkadaşım yok sonum ne olacak bilmiyorum ölümü bekliyorum bitse de gitsek inanın ben artık çok yoruldum çok da sıkıldım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12