Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 53 mesajın 46-53 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cesar39 Avatarı

Gerçek Adı
    Cess
    Son Giriş
    01.08-2017
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Pejmurde

Tam olarakta bu işte. Yüreğine sağlık

Üye
    ulubey Avatarı

Gerçek Adı
    Ulubey
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    18

Ben kendi adıma bütün engelli haklarından yararlanıyorum. Umarım daha fazla hak verirler bizlere. Olaylara sadece kendi bakış açınızdan bakıyorsunuz. Bazı kanser hastalarına sadece 6 ay ömür biçiyorlar. Benim gibi organ yetmezliği bulunan insanlar 45 50 yaşını zor görür ki daha 28 yaşındayım. Türkiye de normal yaşam süresi erkeklerde 78 yaşına kadar çıkmış. Ben birde hastane de olsun başka yerde olsun sıra bekleyip vakit kaybedemem. Şu an elimden geldiğince gezip tozuyorum. Hayatın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Size tavsiyem siz de aynısını yapın. Biz sağlıklı insanlar gibi yaşamıyoruz, onlardan daha hızlı yaşamamız lazım.

Üye
    tsunami_ Avatarı

Gerçek Adı
    Amando
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Uganda
    Alınan Beğeniler
    57
    Verilen Beğeniler
    16

arkadaşlar neden gereksiz işlere takılıp kalıyorsunuz sizler ? o kadar yerde haklarımız yeniliyor daha bi sürü yerde ayrıcalık tanınması gerekirken kapı dışı ediliyorken 3-5 yerde önceliğimiz var diye kendinizi hakirmi görüyorsunuz neyin kafası bu ? 14 yıldır şeker hastasıyım damarlar tıkalı parmaklar kesildi troid başladı gelmeyen yok başıma, şimdi ben yürüyebiliyorum diye normal otoparkamı aracımı park edeyim ? gidip hastanede sıramı bekliyeyim ? bi yürüyün gidin Allah aşkına. Devlet %40 engelli raporu olan herkes bu haklardan yararlanabilir dediyse bizlerede yararlanmak düşer oturup o harammı bu hakkımızmı demek değil. Biraz gidin hayatın tadını çıkarın fazla filozofculuk oynamayın burlarda hayde..

Üye
    Ben..VE..Sen Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:07
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    3

o konuda içim pek el vermıyor parapreji rahatsızlım hastanede hakım olmasina ragmen randuvu saatinı beklerim hata benle bekliyenler bile ya oğlum gec senin öncelin var gibi laflar etselerde olsun tezem cok sukur beklerim sağlım o kadar da kötü deyıl kendi yerime yaşlı dede veya nineyı aldırtırım icerı uzun zamandır gitmıyorum hastaneye ama sanırım yeni bir sistemle calısıyor lar artık randuvu aldında 65 usdu yaşlı veya engellı olarak alıyorsun ve muane yerıne gıtınde oncelıgi hemşire sistemde görup seni alıyor içeri eskiden dingonun ahırı gibi boş bulan atlıyordu ıcerı

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Her ayrıcalık bizim olsun, herkes bizle ilgilensin diyen arkadaşlar var. Bu acıma duygusu değilmi, bize acısınlarmı. Hani biz güçlüydük.

Üye
    ulubey Avatarı

Gerçek Adı
    Ulubey
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    18

Kimsenin bize acımasına ihtiyacımız yok çok şükür. Hakkımızı da sonuna kadar kullanırız. Daha fazla hak verilmeli bize. KDV den muaf olmamız lazım. Alacağımız benzin mazotda ötv alınmaması lazım.

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

@ulubey kardeşim benzini mazotu indirimli alasak piyasa fiyatına yakın satarız tekrar, tıpkı indirimli aldığımız arabayı kendimize gibi gösterip başkalarına kullandırdığımız gibi.

Üye
    ulubey Avatarı

Gerçek Adı
    Ulubey
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    18

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @gul38 hanım bunlar takip edilebilir. Zaten bir sınır konabilir mesela aylık 50 litre gibi. Bir takım düzenlemelerle kontrol edilebilir. Özel cihaz takılabilir arabalara benzini mazotu kontrol için. Devlet isterse yapar kısacası. Takip mekanizması çok önemli tabi ki. Kimsenin böyle durumları sömürmesine göz yumulmamalı.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234