Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    orhanbeyy Avatarı

Son Giriş
    07.06-2017
    Saat
    22:28
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Slm arkadaslar benim yuzde 60 raporum var beyin amaliyati oldum ve denge kayiplarim olustu ama bu disardan bakan bi insan kesinlikle anlamaz cunku distan cok saglamim şukur denge kayiplarim ince becerilerde oldugu icin sadece ben biluyorum millet diyor sen niye devleti kandirdin biseyin yok diyor bi yandan hosumada gidiyor biseyin yok demeleri gidip raporumu sildirmelimiyim sizce

Üye
    rigobert36 Avatarı

Gerçek Adı
    ERSİN ARAS
    Son Giriş
    22.12-2015
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    KARS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence kesinlikle sildirmemelisin.önemli olan sizin sağlığınız.milletin sözüne bakarak sağlığınızla oynarsınız.sağlık oynanmaya gelmez.yarının garantisi yok.

Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

direk sildir

Üye
    mustafa.ay Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunu anlamıyorum arkadaşım ileride yaşlanıcaksın zorluklar yaşıcaksın hem şu dönemde doktorlar hastalıgı olmayana rapor felan vermez hasta olana zor veriyorlar

Üye
    yakups Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    22:50
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Hastalıklarda oranları dışardakilerin fark edip etmemesine göre vermiyorlar.Öyle olsaydı iç hastalığı olanlara daha düşük oran verilirdi.İçiniz rahat olsun sakın sildirme gibi bir saçmalıkla uğraşmayın.

Üye
    rigobert36 Avatarı

Gerçek Adı
    ERSİN ARAS
    Son Giriş
    22.12-2015
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    KARS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde görüntüm de hiçbirşey yok.fakat yüzde yüz raporum var. bir sorun varki rapor veriyorlar.

Üye
    günayengin52 Avatarı

Gerçek Adı
    günay
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

istersen git sildir sonra tekar alman gerektiği zaman uğraş dur alabilirsen tabiki tekrar bizler engelliyken görsel olarakta raporu yalvar yakar alıyoruz doktorların insafına kalıyoruz yetmiyor birde oranımız düşürülüyor benim tanıdığım sağlam olanlar var ellerinden gelse kolunu bacağını kesecekler rapor almak için erken emekli olabilmek için

Üye
    -GEBZELİ- Avatarı

Gerçek Adı
    gebzeli....yeterli.
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:10
    Yaşadığı Yer
    T.C.gerisi teferruat.
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    11

sacmalamışsın engelisinki o raporu vermişler ...

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba engellüyüz koniçiva avatra servis mösü döve evet kendisiyle barışık olmamak alçak gönüllülük psikolojide bozuk ve haddini bilmemezlik ikikişililik yanlış anlama lütfen engellilik hakkında hiçbirşey bilmiyorsun ve engellilerin işini de özellikle bil geyitssin zorlaştırıyordu senin gibi olan engelliler hiçde azdeyil biride benim şans ve ödül biraz olsun kendini yanı hiç bir suçu olmayan insanlar savaşa gidip gazı oluyorlar veya bir çok anasırından olan ebeveynler özürlü doğuyor veya birçok insanda sonradan engelli oluyor tıpkı erken yaşlanmak her şeyi erkenden yapmak kaplumbağa gibi işin güzelliğine bak kaplumbağa hemi yavaş fakat okadarda emektar tam 3000 bin yıl yaşıyor baba
    Bide şunu iyi anlamanın istiyorum biz engelleri ortadan kaldıracağı bu demek deyildir her insan sağlıksız ve beceriksiz dır oysaki her insan bir engelli adayıdır bu Dünya hepimizin, sadece bizler tanışmak için cenabı Allah bizleri seçti
    Saygının bittiği yerde yeni engelliler çoğalır.
    Birazda kendimden bir örnek vereceğim bende tam kırk yaşındayken %40 engelli oldum kırk yaşına kadar hiçde az bir zaman değil neler yaptım bir insan oğlunun hayatı boyunca yapabileceği her şeyi. Okudum, Askere gittim, Evlendim, Evim, Arabam, işim, Bankada param Artış gibi yaşadım anlıyacağın, Şimdide herşeyin var sadece senden dahada az bir engellilik oldu Allahın zoruna gitmesin
    Neden sende böyle bir düşünce oluştugunu anlıyorum biraz gerisin kaynakcısın başkalarının özelliklede engellilerin haklarına tanımıyordu yoksa sen parelel misin
    Her halde biraz olsun anlamışındır yoksa daha düzgün ne olabilir biraz Allah yardım ediyor alış buna.