Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    filozof86 Avatarı

Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    16:24
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ya arkadaşlar bu nasıl iştir evde yaşayarak hayatımı geçiriyorum ev dışında bir yerde bağımsız yürüyemez hale geldim milletin yaşadığı hayatı izlemekle yetiniyorum.Evlilik hayali yok iş umudu yok para yok. bundan önceki ekpss de 81 almıştım kendi ilçemden başka yerde çalışamayacağım için sadece ilçemi seçtim atanamadım.Bu kez 76 aldım yne kendi ilçemi seçtim yine olmadı.Atansam çalışabilir miyim onu da bilmiyorum da.Her neyse devlet terör mağduruna sınavsız atama hakkı veriyor dağdan inene sınavsız hak veriyor çocuk esirgeme kurumundakilere veriyor ona buna sınavsız hak veriyor maaş hakkı veriyor da Allah aşkına bizim durumumuzdan daha mı kötü bunların hayat şartları.Sapasağlam bedenleri var afedersiniz kendine her türlü bakar bunlar.80/1 gruba tekabül ediyoruz toplasan 1 milyon gerçek özürlü ancak çıkar ülkede bizlere nasıl yaşam kalitesi sunmaz bir devlet.Ben neden sınava girmek puan almak zorundayım başkalarına beleş hak verilirken?Bunlar kanıma dokunuyor.Herkesin direkt imkanlara kavuşturulması lazım bir diğer kötüsü de sözde engelliler herşeyden yararlanıyorlar.

Üye
    Suskun Mutsuz Umutlu Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:51
    Yaşadığı Yer
    AMASYA
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    13

Merhaba kardeşim/abim yazınızın tamamını okudum. öncelikle umutsuzluğa kapılmayın pes etmeyin derim. Hangi öğrenim durumundanve bölümünden ekpss ye katıldınız ? hangi senelerde katıldınız ?

hak veriyorum düşüncenize, biz engelliler kendi hastalıklarımızı engellerimizi düşünmekten ders çalışmaya zor fırsat buluyoruz ve dersleri anlamakta güçlük çekiyoruz.

Ekpss sınavı soruları biraz daha kolay olabilir ve kadro sayısı biraz daha fazla olabilir.

Ben 2014 ekpss önlisans lisans genel, ve zihinsel engelli sorularını inceledim. 2014 normal kpss girmiş 4 ay sınava çalışmış fakat 72,5 puan alabilmiş birisi olarak Ekpss nin normal kpss ile aynı zorlukta hatta daha zor olduğunu söyleyebilirim.

Kamu kurum ve kuruluşlarına daha fazla engelli kadrosu açılması için Bimer Akim Cumhurbaşkanlığı gibi birimlere fax mail telefon la iletişime geçerek isteğimizi söyleyebiliriz.

Elimizden bunlar gelir.

Diğer sıkıntılar için Sabredin kardeşim inşAllah herşey daha güzel olur

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Aleyküm,

saymaya varlardan, sahip olduklarından başla yoka sıra gelmedğini göreceksin....

Üye
    filozof86 Avatarı

Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    16:24
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ve Aleykümselam arkadaşlar
    Sınavlara ilk başladığından beri katılıyorum ikisinde 76 birinde 81 aldım.Benim gücüme giden nokta sağlıklı adamlara şu veya bu nedenden deyip direk atama verilirken biz niye uğraşıyoruz.Ayrıca benden sağlam adam özürlü aylığı alırken ordan burdan yardım alırken benim yine gücüme gidiyor.Ailem bana manevi destek değil zaten.Polyannacılığı bırakalım artık öyle söylemekle olmuyor bu işte.Millet her nimetten faydalanırken ben rezil bir hayat sürerken ne diye kendimi avutayım kardeş?Hem bu kişilik meselesi ve zor geliyor insana, ağır geliyor.