Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 93 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben trafik kazası gecirdigimde 25 yaşındaydım.
    Kaza olmadan önce Ayaklarım beni Taşıyordu.
    Kazadan sonra omurilik felç kaldım.
    Şimdi 28 yaşındayım.
    Kazadan önce Ayaklarım beni taşıyordu
    Kazadan sonra Akulu sandalye beni tasiyor
    Anlayacagin ikisi de aynı durum
    Bakış açısı önemli, önemli olan hayat nasıl baktığın.
    Önceden ayakta giderdim bi yerlere şimdi oturarak gidiyorum. Gerisi teferruattir.

Üye
    umudumrabbim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    evet aynen katlıyorum sşze .. ben sole dusunuyorum Allah der verşr insan yeterki sukretmesini bilisn ..

Üye
    hülya Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    31.01-2017
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    9

Doğada her şey kendini yeni durumlara adepte eder.Bu şekilde devam edilebilirliğini sağlar.İlk başta zorda olsa kendine uygun bir düzen kurarsın.Ne mutlu iş senin için zamanında yetişen bir ışık olmuş.Hepimizin yaşama tutunabileceği bir uğraşı olmalı iş,uğraş,hobi,yazmak,çizmek...Beden ve ruh sağlığı dünyanın en güzel hediyesi evet ama bunlar yerindeyken kimse kıymetini bilmiyor,olmayanda yaşamın kıymetini bilip yinede mücadele ediyor ve hayatı farklı bir gözle görebiliyor.Önce kabul etmekle başlıyor her şey.İnsanın en önemli desteği ve savaştığı kendisi nasılsa.Kendine karşı savaşı kazanan yola güzel devam ediyor.

Üye
    kardelen. Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evet gercekten alışmak çok zor.. dusunuyorsunda bir yıl öncesini hiç birşeyin yokken bi anda hiç bilmediğin adını bile hiç duymadigin bir hastalıkla karsilasiyorsun ve bu hayatının bir parçası oluyor alışmak zor olsada alıştım sayılır çünkü beş yıl oldu ama çok şükür inancımı ve umudumu hiç yitirmedim bunu bize layık gören Rabbim elbet öte tarafta bunun mukafatinida bize layıkıyla verir.Bu inançla eski halimden çok çok daha iyiyim bide 2016 ekpss yi kazansam daha da iyi olacam☺☺☺herkese acil şifalar. .

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Merhabalar kaishain muoku cincancunyoung wtar iş this afedersiniz doğrusu kala
    Evet sonradan emekli paradandox engelli olanlar hiç anılarınız uğraşılarınız konukseverliğiniz yok mu insan kendisini tanımazmı, hiç yarım kalan aşkları olan yokmu hep bizler sonradan emekli olanlar engelli olanlar fedakarlık yapacağız, hep bizim bilgeistlık yapacağız neydi yarım kalan aşkları kız. Sakla zamanı elbet gelir zamanı bir gün hepimiz Allah katına çıkacağız sorğu melekleri sormuyacak mı Anne kızı Babamızı hepmi ayın var aynı mal olacağız
    Selam verdik borçlu çıktık neydi büyütmememiz gerekenler neydi alacaklarsola onu öyledemezler hacı cavcav yanaşıp derler şerefsiz doğrusu kala
    Evet sonradan emekli yüz olan bizler görev Aşkımızın bilincine uyanmamamıza silkelenmemizin farkına varmalıyız bizler geri değiliz ilerici hiç değiliz Adamın yaşama süresine tabiyiz, bizler ne şehit nede gaziyiz bo.yoluna gidenler hiç değiliz heleki alçak hiç değiliz karı parası yiyen aptallardanda değiliz biz sadece Adamın yaşam süresine bağlıyız. Biz kimiz sonradan engelli olanlar yarım aşkı olanlar az keremmiz değilim adlı hum aslı hum bizim gibi seve bilirmisin mallarını ve çocuklarınız sizi allah a inanmakta alıkoymasın hele salı verdiyse com suya güneş sola sola .
    Biz kimiz sonradan emekli, engelli olanlar yoksa bir insanlık suçunun esirlerini maalünmü yarım kalan aşklar. Devlerin aşkı büyük olacak sende karıştığını an kurtaran olmayacak
    Evet bağımsızsızlık özgürlük ölümsüzlük laiklik kolay kazanılmadı hepimizin ataları bu canım Türkiye yi bizlere emanet ettiler cumhuriyeti kurdular bir piskopatın zalim oyunlarına amel etmediler yarım kalan herşey bizler için bitirilmiştir onlara olan kavuşma aşkı içinde bulunduğumuz durumunda beraberinde getirmiştir sözüm ona anlıyana biz sonradan ama sonradan emekli yüz olanlar bilmeliirlerki delikanlılık ölmedi ölemezde sen küçük sün bebeğim ölemezsin silahsız askerin çocuğusun sen sonradan emekli yüz

Üye
    Serdal Sevinç Avatarı

Gerçek Adı
    Serdal Sevinç
    Son Giriş
    13.10-2015
    Saat
    16:41
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim rahatsızlığım çok büyük değil sadece kanama durumunda hayatta kalma riskim az ciddi kanamalarda tabi. Sizlerin yazılarını okudukça ne kadar hayatı sevmem gerektiğini anladım. İnsanın en iyi ilacı yine insandır. Ben bununla yaşamaya alıştım. Herkes her şeye alışır. Tabiri caizse kelle koltukta yaşamak kolay değil ama kelleyi de koltuğu da önemsememek en güzeli. Rabbim hepinizin o güzel gönlündeki isteklerini kabul etsin.

Üye
    femur Avatarı

Gerçek Adı
    nevin
    Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    alışıyorsun.kabulleniyorsun .geçmişini hatırladında tabi çok üzülüyorsun ama ne ayapalım buda bizim kaderimiz .bazen isyan ediyoruz.ama yinede nefes alıyor ve yaşıyoruz .bazen geçmişte yaptıklarını yapmak istiyorsun ama bedenin izin vermiyor işte o an çok kötü..ne yapalımherşey rüya olsada o rüyadan uyansak ...HEPİMİZ POLLANNACILIK OYNUYOR ANLAYACAGINIZ

Üye
    bendeniz Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

Tercihle alakası yok, yapacak bir şey yok

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

yaşamdaki en güzel şey insanın kendisine bakabilmesi bağımsız, ve özgür olabilmesi mutlukalabilmesi. EVET bende sonradan engellendim paraparazit (BEYİN OMİRLİLİK) de oluşan kireçlenme Engelliğim %40 en düşük oran, fakat engelli arkadaşlar anlar ortak dil ortak paylaşım zorunda kaldığımız sorunları biz engellilerin yaşamda çok büyük bir yeri var sevgi, saygı, kardeşlik.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

önceleri kabüllenmesi zor gelir çünkü sapasağlam bir kişi iken birden bazı şeylerden yoksun bir hale gelmek insana çok koyar fakat ilerleyen zamanla birlikte bunu kabullenmek zorunda kalırsın çünkü başka çarende yoktur zaten .................

Üye
    ahmetturan Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Başka seçenek yok sabırla kabul edeceksiniz ve alışacaksınız yeni hayata. Allh sabır versin.

ALIŞMAKTAN BAŞKA YAPACAK BİR ŞEYİMİZ YOK AMA HAYAT BÖYLEDE GEÇİYOR ACI TATLI.

Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben iyi olacağım beklentisiyle alıştım zaman herşeyin ilacıderken meğer alınmasın işacıymış ben iyileşmeyen zaten ölürüm diyordum ama olmuyor şimdide yaşamanın anlamı olduğunu anladım engeli olmayanların zaten yaptığı birşey yok bol stres sıkıntı bizim bari bir bahanesi var sonrada iş olacağına varır şaşkın çabaya düşer.

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

moral bozmak istemem ama şuan sağ bacağımda akut gelişmiş bir felç durumum var... tetkiklerim sürüyor,,,MR,kan testleri hatta dna tetkiki,,,sonuçları haftaya alıcam.....buarada sağ bacağım çok güçsüz,1 aydır bu durumdayım ve psikolojim altüst oldu....tetkiklerden sonra fizik tedavi süreci başlayacak yakında....açık olmak gerekirse bir silahım olsa hiç düşünmem sıkarım kafama....o derece dengem bozuldu....belki iyileşicem belki iyileşemicem,,,, bunları bilmemek çok feci,,,uyku kalktı hayatımdan,,,ymek bile zorla yiyorum,,,iştah sıfır...kızmayın ama durum bu...ben sanırım kötü ihtimallere alışamayacağım

Üye
    Alpay35 Avatarı

Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    01:40
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla 2006 da ıs kazası gecırdım ayagım ampute oldu alısmadım hayat hep bom bok nefret ettım

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Alpay35 Mesajı Gör
    valla 2006 da ıs kazası gecırdım ayagım ampute oldu alısmadım hayat hep bom bok nefret ettım
    ,,,ne hissettiğini anlayabiliyorum arkadaşım...diceksin ki nasıl.. bazı insanlar bizim gibi işte,,,kabullenemiyorlar..kafaları hep geçmişe takık,,,bazıları ise kendini bir şekilde ya uyuşturuyor yada rehabilite etmeyi başarıyor....

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon