Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 76 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ZERYAM Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bunu bol bol okuyun

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

Hayır sgurkan evlenmedim.
    Ben engelli olmayan bir bayanla evlenmeyi düşünmüyorum. Benim engelim anlaşılmıyor ama evlenip boşanmış engelli olmayan biriyle de evlenmem.

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ZERYAM Mesajı Gör
    Bunu bol bol okuyun
    Allah razı olsun okuyacağım

Üye
    XDestanX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şehr-i HüzüN
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

428133 3 4 1c905 - Engelli biriyle engelsiz birinin evliliği olmuyormuş...

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İron Mesajı Gör
    Ben engelli olmayan bir bayanla evlenmeyi düşünmüyorum. Benim engelim anlaşılmıyor ama evlenip boşanmış engelli olmayan biriyle de evlenmem.
    Boyle dusunceleri bildikten sonra evlenirmiyim diyorsun haklisin.ben olsam bende evlenmem.Bazı sağlam kişiler, afedersiniz gerizekalilar diyeceğim,paran varsa seni akayim diyorlar ne kadar ağır bir söz dimi.dünyanın yakisiklisida olsa kabul etmem o zihniyetli bir insani.
    .Bir sevgide menfaat olunca o sevginin tadı tuzu olmaz,kişiler birbirine karşı saf,temiz; bir su gibi duru olmali.birlikte herşeyi goze almali.

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    113
    Verilen Beğeniler
    61

Sgurkan ne alıyor pazardan malmi alıyor. Sonuç olarak kadın ve erkek birbirini alamaz bu cümle tr de çok yanlis kullanılıyor. Guzelse al gitsin. zenginse al afedersinde sen veya karşı cins isterse zaten gerisi gelir. Önemli olan sıcaklık ve güven hisetmen bu adamdan çocuk yapabilirim ileride sevebilirim çocuğumu ve beni korur kollar bakar diyorsan kaçırma fırsatı.

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Sgurkan ne alıyor pazardan malmi alıyor. Sonuç olarak kadın ve erkek birbirini alamaz bu cümle tr de çok yanlis kullanılıyor. Guzelse al gitsin. zenginse al afedersinde sen veya karşı cins isterse zaten gerisi gelir. Önemli olan sıcaklık ve güven hisetmen bu adamdan çocuk yapabilirim ileride sevebilirim çocuğumu ve beni korur kollar bakar diyorsan kaçırma fırsatı.
    Öylesilerle hiç isim olmaz.hep bekar kalırım yine evet demem.büyük konuşmak gibi olmasın ama.

Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    109
    Verilen Beğeniler
    309

sevgili amicable,eşinizi böyle bir anda silip atmanızı dogrusu ben yadırgadım,para için yapılan hiç bir evlilik 5 sene sürmez,ve yorumlarınızdan anlıyorumki siz eşinizi hala seviyorsunuz.ben hemen kestirip atmayın,eşinize biraz zaman tanıyın,belki onunda size yaptıgı bu hareketlerin bir açıklaması var,belki böyle bir karar almak zorunda kalmıştır,yada size söylemek istemedigi sıkıntıları vardır vesaire,bence onuda anlamaya çalışın,ve ben biliyorumki bayanlar,erkeklerden daha hassastır,zaman zaman alıngınlıkları yada kırgınlıkları olabilir,sizde dogal olarak böyle bir durumda olabilirsiniz.ben siizn ilerde daha çok sıkıntı yaşamanızı istemem,üzülmenizi istemem,bazen ilişkilerde yada evliliklerde bu tür anlık sıkıntılar yaşanabilir,bu durumda biraz zamana bırakmak herşeyi çözebilir,siizn için hayırlısı neyse inşallah öyle olur,allah yardımcınız olsun.

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    130
    Verilen Beğeniler
    79
    Blog Mesajları
    4

Evliliklerin 5x li yıllarında (5., 15.,...) sorun olabileceğini evli olan arkadaşlarımın ve tanıdıklarımın yaşadığı tecrübelerden dolayı biliyorum. Birbirinize zaman tanımanız, Sabırlı davranmanız bu krizi çözmemizde yardımcı olacaktır.İnşallah mutlu haberlerinizi de alırız...

Üye
    Şefika Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    172

engelli engelsiz evliliği yürümez diye birşey yok bana göre sonucta iki sağlam insanında evlilikleri yürümuyor bazı şeyler nasip kısmet olmayınca olmuyor. Çünkü her şerde bir hayır, her hayırda da bir şer vardır mutlaka. insanın yüreği sevgisi ne kadar büyük ve güçlüyse o evlilik yürür. Çünkü çevremde bu tarz örnekler var sevgi saygı olduktan sonra gerisi boş..

ben bu yorumu bizzat konuyu açana söylemedim genel olarak bir yorum yapmak istedim.

Üye
    XDestanX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şehr-i HüzüN
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Bir çok hüzünlü hikayeden art kalan o iki kelime --> Nasip Değilmiş.

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: naps Mesajı Gör
    Herşeyi hayra yorun öncelikle. Herşeye rağmen bu gerçek olandır zaten ve de daha az acı çekmenizini sağlar. Sizden bir daha yok bulun farkındalığıyla ayağa kalkıp hayata sıkıca sarılın. Bu yaşadığınız haksızlığa inat tutunun sağlığınıza herşey bizler için ben sizi suçlamadım kuşkusuz karakteri zayıf biriyle bu noktaya kadar gelmişsiniz. Bu noktada biticek olması korkutmasın sizi daha iyi şekilde önünüzü açsın.

hergeçen gün aslında ne kadar şanslı biri olduğumu düşünüyorum Allah'ım şu mübarek günler yüzü hürmetine bana gerçek yüzünü gösterdi

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@hakancan06

o beni istemedi bu kadar basit evliliğimin 5 yıl sürmesi benim gayretimle oldu kasım 2015 den beri aramadı ama ben hergün aradım.hayallerim vardı didim'e gidecektik bunları biliyordu neden tel.da söylemedi madem benim seni didim'e götürmek gibi bir niyetim yok diye o an yemeği yiyip bir karış suratla otur şuraya dedi bana ben çocuk değilim 40 yaşındayım bana söyledi tam şöyleydi sen didim'e gelmiyorsun neden dediğimde işte gelmiyorsun oldu beni kocaeline hastaneye götürecek peki ben o moralle nasıl gideyim bir köpek uğruna beni değişti biliyormusunuz her şeye hazırlamıştım kendimi köpekle yaşamaya dahi güvendiği dostları var tabi didim'de beni napsın Hayırlı böyleymiş şu an yazıyorum diye seviyorum sanmayın

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Köpek dediğin gerçekten köpekmi yani anlayamadım

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @selda*

yo artık mutlu haber alamazsınız benden bitti arkadaşım sabırsa sabır hoşgörüyse hoşgörü şimdi anlatamayacağım nedenlerden ötürü ben hiç mutlu olmadım moral olmayınca hiç bişey olmuyor bir adet otel'di bizim ev tabiii benim kredi kartım baş oyuncu hoş görünmek üzere kredi kartımdan harcamaları yapar milleti konuk ederiz deniz benim için lükstü biliyormusunuz ayyaş arkadaşları gelir bir bayan ailesiyle gelmişti mesela 15 gün alkolik şekilde gününü gün etmişdi banada onu avutmak kalmışdı bay muhterem işteydi çünkü sormayın daha neler neler Allah bana peygamber sabrı vermiş

@gul38

evet gerçek köpek bir evde köpekli yaşayamam çünkü hiç yaşamadım

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon