Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 76 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    130
    Verilen Beğeniler
    78
    Blog Mesajları
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu erkeklerin geneli böyle zaten, eden er ya da geç cezasını bulur, allah yardımcınız olsun...

Üye
    sağlam türk Avatarı

Gerçek Adı
    recep sağlam
    Son Giriş
    02.02-2017
    Saat
    09:03
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

hanımefendi dediğim gibi siz sabredin imtihanı kazanacasınız o ise kaybedecek eğer böyle giderse tabi
    Mevlananın sözü ne güzeldir.Üzülme can doğruysan zarar gördüm deme bil ki iyiler mutlaka kazanır.Siz de sabredin doğrunun yardımcısı Allahtır

Üye
    zahara Avatarı

Son Giriş
    27.11-2016
    Saat
    22:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

genelleme yapmak her konuda yanlış ve bu konuda da genelleme yapmayalım..diğer engelli arkadaşlarımız ümitvar olsun böylece..ben de engelliyim eşim değil mesela..çok şükür sorun yok..

Üye
    canfeda20 Avatarı

Gerçek Adı
    Gurbetçi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    3

evet genellemem yapmayalım sanki eşide kendiside sağlam olan insanlar sorun yaşamıyormu zaten insanın içinde varsa her haliyle ya iyi yada kötüdür bu durumu engelinize bağlamayın bence

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    1

bu olayın engelli veya engelsiz olayıyla uzaktan yakından alakası yok var çevremde engelli engelsiz evliler herhangi bir sıkıntılarıda yok bu tamamen karakterle ilgili yukarıda arkadaşın bir tanesi bu erkeklerin geneli böyle demiş bu fikre kesinlikle katılmıyorum para avcılığına bakılırsa kadınlar yüzde olarak daha fazla gelir böyle durumlara herkesi katmak doğru değil en basiti bırakın engellileri engelsizler futbolculara bakın birde eşlerine bakın yada çok zengin erkeklerin eşlerine bakın

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Beyefendinin söylediklerine biraz oksun katılıyorum.Bu zamanda evlilikler oyuncak oldu,engelli engelsiz evlilikler yürümüyor artık.Bir yerden bir sorun çıkıyor mutlaka.Ben mesela, erkek arkadaşımla çok iyi anlasiyorduk onunda ailesi istemedi ben engelliyim diye,ayrılmak zorunda kaldik.Hiç aklımın ucundan bile geçmemisti ayrilik..Okadar birbirimize bagliydik ki,nasıl bu hale geldik hala inanamıyorum.

Üye
    bdilara Avatarı

Gerçek Adı
    büşra dilara
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence zamanla herşeyi unutup yeniden bi hayata başlayın.eğlenin,gezin,tekrardan sevin.sevgi insanları ayakta tutan bir bağdır bence.ve insan gerçekten sevince karşısındakinin engelini görmüyor bile.kendinize güzel bi sayfa açmanız dileğiyle..

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bdilara Mesajı Gör
    bence zamanla herşeyi unutup yeniden bi hayata başlayın.eğlenin,gezin,tekrardan sevin.sevgi insanları ayakta tutan bir bağdır bence.ve insan gerçekten sevince karşısındakinin engelini görmüyor bile.kendinize güzel bi sayfa açmanız dileğiyle..
    bana zaman lazım enayiliğime doymayım şu an bir anneciğim var yakınımda ben seven karşılıksız seven bir o var ona tutunacağım ne demişler ağlarsa anam ağlar gerisi hikaye

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sgurkan Mesajı Gör
    Beyefendinin söylediklerine biraz oksun katılıyorum.Bu zamanda evlilikler oyuncak oldu,engelli engelsiz evlilikler yürümüyor artık.Bir yerden bir sorun çıkıyor mutlaka.Ben mesela, erkek arkadaşımla çok iyi anlasiyorduk onunda ailesi istemedi ben engelliyim diye,ayrılmak zorunda kaldik.Hiç aklımın ucundan bile geçmemisti ayrilik..Okadar birbirimize bagliydik ki,nasıl bu hale geldik hala inanamıyorum.

Allah vicdan versin merhamet versin en başı o ve sizide bu konuda anlıyorum

Üye
    nazom Avatarı

Son Giriş
    02.08-2015
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli engelsiz evliliği diye genelleme olmadan evlilik üzerine konuşulursa daha iyi olur diye düşünüyorum.. beni tanıyan arkadaşlarım bilirler ben engelliyim eşim ise sağlam şimdiye kadar evliliğimde bir sorun olmadı çok şükür ...bence bu insan olmayla alakalı tanıdığım iki engelli arkadaşımın evliliğindede olmadık sorunlar yaşandı kadına şiddet bile uygunladı o yüzden evlilik yapacak arkadaşlarımızın gözünü korkutmayalım her evlilikte sorunlar olur diye bakalım

Üye
    naps Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    23

Allah yardımcınız olsun arkadaşım yaşadığınız olayı engelli engelsiz diye kişiselleştirmeyin ortada bir kişilik ve para konuları olunca sağlıklı çiftlerde bile biten evliliklere çoğu kez şahit oluyoruz. Neler yaşadığınızı kısmi olarak biliyoruz. Bu süreç şuan içinizi çok acıtıyor olsada mücadelenizden vazgeçmeyin asla sevgiyle kalın...

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    12.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nazom Mesajı Gör
    Engelli engelsiz evliliği diye genelleme olmadan evlilik üzerine konuşulursa daha iyi olur diye düşünüyorum.. beni tanıyan arkadaşlarım bilirler ben engelliyim eşim ise sağlam şimdiye kadar evliliğimde bir sorun olmadı çok şükür ...bence bu insan olmayla alakalı tanıdığım iki engelli arkadaşımın evliliğindede olmadık sorunlar yaşandı kadına şiddet bile uygunladı o yüzden evlilik yapacak arkadaşlarımızın gözünü korkutmayalım her evlilikte sorunlar olur diye bakalım
    ben 5 yıldır evliyim arkadaşlar bir 5 yıl daha giderdi eşim beni bilerek görerek aldı ben bilmiyordum Allah razı olsun fizik tedaviye götürdü benim en çok içime dokunan şey biz evliyiz dimi madem öyle bir planın var neden benim haberim yok benim eskişehire döneceğimden biletleri almak üzereyken haberim oluyor şimdi soruyorum size siz olsanız nasıl davranırdınız empati yapmanızı istiyorum bıktı arkadaşlar bıktı benden ve kurtulmanın yollarını araştırdı ben sordum didim'deydik geçen kurban bayramıydı sonrası kocaeline gidecektik ve yine ben onun planını son dakika öğrenmişdim sordum kendisine bıktınmı benden klimayı benim rahatsızlanacağımı vs kıvırdı ama bu kez canımı çok acıttı içimi yaktı düsünün ben hep o hayalle yatıp kalkmışım özür dilerim arkadaşlar ama o kadar doluyumki anlatamam

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: naps Mesajı Gör
    Allah yardımcınız olsun arkadaşım yaşadığınız olayı engelli engelsiz diye kişiselleştirmeyin ortada bir kişilik ve para konuları olunca sağlıklı çiftlerde bile biten evliliklere çoğu kez şahit oluyoruz. Neler yaşadığınızı kısmi olarak biliyoruz. Bu süreç şuan içinizi çok acıtıyor olsada mücadelenizden vazgeçmeyin asla sevgiyle kalın...
    bunu hakedecek bir şey yapmadım inanın 6 aydır muntazaman ben arıyordum ama bitti herzaman ılımlı anlayışlıydım suçum ne ben bunu yediremiyorum

Üye
    XDestanX Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şehr-i HüzüN
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Engel bedende ruhda degil kalpteymis demek ki, duygularin olmadigi yerde ......................... Boslugu kendinize gore dolduruverin artik.
    .

Üye
    naps Avatarı

Gerçek Adı
    Semih
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    23

Herşeyi hayra yorun öncelikle. Herşeye rağmen bu gerçek olandır zaten ve de daha az acı çekmenizini sağlar. Sizden bir daha yok bulun farkındalığıyla ayağa kalkıp hayata sıkıca sarılın. Bu yaşadığınız haksızlığa inat tutunun sağlığınıza herşey bizler için ben sizi suçlamadım kuşkusuz karakteri zayıf biriyle bu noktaya kadar gelmişsiniz. Bu noktada biticek olması korkutmasın sizi daha iyi şekilde önünüzü açsın.

Üye
    bdilara Avatarı

Gerçek Adı
    büşra dilara
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben inanıyorum ki karşınıza sizin gibi iyi kalpli biri çıkar.kimse anne gibi olamaz ama size destek verir en azından.umudunuzu kaybetmeyin.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon