Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    evsiz Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben şöyle bi şey düşündüm empati yaptım yani şimdi be eski çağlarda yaşayan bir kızım ve bi felçliye aşık oldum ve evlendim ama adam ereksiyon olamıyo
    şimdi ben bu kız olsam küçüklüğümde aklıma takılırdı acaba ben böyle bi insanla evlenirsem ne olacak bu haksızlık değimli gibi ve bunu hep düşünürdüm zaten
    ben bunu kendimde yaklaşık 2 ay kafa patlattım en sonunda şu kararı vardim: aşk hepsinden daha fazla zevk verir. sex sadece bunun sonucu olan bi şeydir. zaten aşık olan kadın veya adam cinsel arzuları için değil sevdiği için birlikte olur diye düşündüm ve bu kızda öyle düşünür diye düşünüp konuyu kapadım. ama sonra düşündüm ki bir akıl hastası hastanede tvde böyle bi evlilik görse ve aklına bu adam ereksiyon olamıyo niye evlenir ki kadın dese ve benim yukardıa düşündüğüm şey aklına gelse
    (1 . aşama ) ama benim içinden çıktığım sonucu bulamasa ve bunu hep düşünüp acı çekse ( yani hep bunu düşünüyo ve içinden çıkamıyo)
    (2) . Benim sorum adam ilk aşamayı düşününebilirmi düşünse bile 2 . aşama gerçekleşebilirmi . Eğer böyleyse bizim akıl hastalarına bunları anlatmamaMIZ /2.A AŞMA )(GEREKMİYOMU ?

YOKSA ŞÖYLEMİ DERSİNİZ ZATEN ADAM VEYA KADIN DELİ ZATEN DÜŞÜNDÜĞÜ ŞEYLERİN İÇİNDEN ÇIKAMAYIP ÇIKMAZA GİRİYO BUNU DÜŞÜNSE NE OLUR GİBİ mi?

Yazdıklarımda yüzde 1 bile ihtimal varmı?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Akıl hastası derken?

Evleneceği adamın/kadının cinsel becerilerini bilmek önemli olsa gerek. Tabii burada ereksiyondan bahsetmiyorum. Oraya kadar daha neler var neler... Bence evlilik öncesinde bu konular çok defa test edilmeli, konuşulmalı.

Not: Soruyu tam anladım mı, isteiğin yanıtlara yaklaşabildim mi, bilemiyorum. Belki sen biraz daha detaylandırırsan daha iyi tartışılabilir konu

Üye
    Mustafa_33 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Önce bir okudum sonra dedim ki adamın elide mi yok dilide mi yok, hadi adamın onlar da çalışmıyor kızın elide mi yok dilide mi yok.. Dil önemli hem bunları konuşurlar aralarında hemde şartlara ve duruma göre bu konu üzerinde de bir uzlaşı sağlayıp aşklarına o şekilde devam ederler.. İnsan sevdikten sonra sevişmek kolay.. Ne demiş Semiha Yankı; Sevmek bir ömür sürer, sevişmek bir dakika..

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence bu konu saçma bir konu.şimdi günümüz dünyasında bir çok erkek bir çok kadın eşlerini aldatıyorlar. ama ancak burada eger ki kadın ve erkek birbirlerini sevip saygı duyuyorlarsa herşey yolundadır. tabiki allah korkularıda varsa. ama sevgi yok ise sadece yaşamı birlikte yürütürler ama iş cinselliğe geldiğinde her iki taraf içinde aldatma kaçınılmazdır. onun için bu konuyu bence uzatmasak derim

Üye
    evsiz Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    17.04-2015
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet sorumun ilk kısmının cevabını aldım yani normal düşünen(akıl sağlığı yerinde olan) iki insan için.
    2.sormak istediğim soru evet belki çok çok saçma gelebilir ama benim aklımdan gerçekten çıkmıyo saçma olduğunun bende farkındayım ama lütffen üzerinde biraz düşünün.
    Akıl hastası derken toplumda deli olarak tabir ettiğimiz kişiler için

Yani anlatmak istediğim diyelim ki ben deliyim akıl hastanesinde tv de veya başka biyerde sakat yatalak bi adamla bi kadının evlendiğini gördüm ve aklıma şu geldi bu adam ereksiyon olamıyo bu kadın bununla neden evleniyo diye düşünüyo ( DÜŞÜNEBİLİRMİ ? ) diyelim ve benim içinden birbirlerine zaten aşıklar en büyük zevk bu diye çıktığım olayı düşünemesin çünkü beyin hasarlı o kadar düşünemeyebilir o vakit bu deli veya herneyse bu adam habire bunu düşünüp içinden çıkamayıp acı çekmezmi.
    BUNU NİYE DÜŞÜNÜYOSUN DİYECEKSİNİZ AÇIKLIYIM : ÇÜNKÜ BENDE EPEYCE Bİ SÜRE BUNU DÜŞÜNMÜŞTÜM BEN Bİ KADINI SEVİYORUM ONUNLA EVLENİYORUM VE ASLA SEKS ZEVKİNİ TADAMICAM BUNU AŞKLA AÇIKLAYIP BEYNİME OTURTMAMLA BU AKLIMDAN GİTMİŞTİ.

Bana niye böyle düşünüyosun niye bu kadar derine iniyosun diyebilirsiniz bende anı fikirdeyim ama kafama bi kere takıldı ve çıkaramıyorum lütfen yardımcı olun ha eğer derseniz bunu ruh ve sinir hastalıkları cinsel bölümü ilgilenir diye nlarada yazdım ama gmail göndermedi bi sebebten veya cevap gelmedi eğer sizde sorunun cevabını bilmiyosanız tanıdığınız varsa uzman bi doktor ona sorabilirmisiniz veya bu hem ruh ve sinir hast. hemdde cinsel psikiytr okumuşlar var googleda çıkıyo onlara mesaj atabilirmisiniz...Bu benim için önemli! Özellikle OTURAN BOĞA sizin tanıdığınız vaya araştırma alanınız vardır lütfen yardım edin

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

günaydın kardeşim evet bazı şeyler zincirin halkası gibidir olmasa olmazdır o halka kopunca sorunlar birbirini takip eder,allah şifalar versin artık ereksiyon olamama sorunu ortadan kalktı tıp çok ilerde

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

istediğin cevapları almışsın bu saçma konu ve başlığıyla içeriği zaten saçma cümlelerle dolu
    üye olduğundan beri başka mesaj yazmamışsın bu konu dışında.
    istersen siteye faydalı bilgili herkesin faydalanacağı konu başlığı ve içeriği ile yazmaya devam et.

Üye
    azad21 Avatarı

Gerçek Adı
    şeyhmus
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

biz 2022 maaşlarımız kesilmesin diye aylarca haykırırken arkadaşın açmış olduğu konuya bak? başka konumu bulamadın?

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkez ıstedıgı konuyu acmakta özgür. düşüncelere saygı lütfen.

mehmet bu konuyu sevdığınle cözersin rahat ol...

Üye
    Lovex72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    12:30
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akıl hastanesindeki adamın konuyla olan bağlantısını çözebilsek bir şeyler söylerdik ama % lik ihtimale gelince orda klavye tutukluk yapıyor

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Sekssiz yasam olmaz ama asksiz olur. Denendi onaylandi. Ask zaten arzuyla baslar insan arzulamadigi bi insani zaten sevemez.An gelir ask sanirsin ama bu abazaliktan baska bisey degildir.Asil onemlisi bu konulari konusmanin neden ayip sayildigidir bastirilmis bi milletiz seversin icini dolduramazsin yasadiginin bunun icin evlenmek sarttir sozde. Bastirilmis doymamis bi millet her zaman kaybeder tipki ecdadimizdaki gibi cini fethedersin bi cin prensesine tav olur aldigin topraklari verirsin keza bu rusya ilede yasanmistir neden doymamak ve bastirilmis olmaktan

Üye
    Lovex72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

erdalakbay;

"An gelir ask sanirsin ama bu abazaliktan baska bisey degildir."

Bu cümle dışındaki çözümlemelerine katılıyorum...

Ve an gelir Aşkının saçının teline bile dokunmaya kıyamazsın...

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkur ederim ama ben cumleninde arkasindayim bi insanin hayati bboyunca 10 larca ciktigi oluyor bunlarin hepsine ask diyemeyecegimiz asikardir.Cem yilmazin dedigi gibi ozellikle erkekler vucudunda bi deliyle yasar he tabir biraz sokak agzi oldu evet ama bu ne yazikki boyle dejenere olmus genclikte bunu oldukca fazla gormek mumkun ama daha onemlisi bunun artik konusuluyor olmasi gerek

Üye
    Lovex72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet ama bunu yine de genelleştirmek doğru olmaz kardeşim hala en saf duygularıyla aşık olabilen ve seven insanlar da olabiliyor. İnsanlar geçmişte yaşadıkları ilişkilere aşk diyebilir ama burda aşkın tanımını da abazalık çercevesinde anlatır ve aşkın bu olduğunu sanır. çevremde tanıdığım arkadaşlarım olsun bizzat kendimde bu duyguyu yaşadım gerçekten bulunması nadir bir şeydir bir insana aşık olmak, hele ki bu zamanda dediğin gibi aşık olmak, olabilmek çok zor ve yine söylediğin gibi bastırılmış duygulardan ve baskılardan ötürü cinselliği yaşamakta zorlanan bir toplum olarak bu paradoksun içinde hapsoluyoruz