Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bir kadınla tanışmıştım eşi tarafından aldatılan, dayak yiyen sürekli aşağılanan sığınacak bir dalı olmadığını düşünen gerek ailesi gerek eşi tarafından yıllarca o denli aşığalanmışki kendi bile kendini hiç bir işe yaramaz, çirkin (bana göre tam tersi çok güzeldi) zavallının biri olarak görüyordu garibin ruh hali öylesine bozulmuştu ki bedeni bu yükü taşıyamaz olmuş hastanelerden çıkamaz hale gelmişti (tabi bunda iltahaplı romatizmanında katkısı büyük) 2 hafta muhabbetten sonra bana kendince şahane planını anlattı mükemmel bir eş ailesini gururlandıracak bir evlat olup sonrada kendini öldürerek onları yokluğuyla cezalandıracakmış... ona söylediğimi aynen sanda söylüyorum eğerki tanrı var ise cehennemlik olacaksın yok ise toprağa karışacaksın onların acı çektiğini göremeyeceksin işin daha garibi insan her acıyı unutur yada küllendirir bizim doğamız bu zaten beynimiz bunu beceremeseydi hiç birimiz yaşayamazdık yani onlar en fazla bir kaç yıl üzülür ama sen bir kaç yıl sonra hayata dönemezsin planın çok salakça çevrenden yada hayattan intikam almak istiyorsan gelebileceğin en iyi yere gel sen yükseldikçe geride bıraktıklarını çekeceği acıyı gör... bu kadını 6 ay kadar cabadan sonra boşanmaya ikna ettim zaten kocası dünden razıydı tek celsede ayrıldılar 1 yıl hem dersaneye gitti hemde her fırsatta ben çalıştırdım ve bu kadın 29 yaşında tıp fakültesini kazandı 2 yıl sonra mezun olacak eski eşi köpek gibi peşinde koştu ailesi yaptıkları için bin pişman oldu ve bu yaz onu taparcasına seven bir adamla evlenecek şimdi sen söyle ahmet bu kadın o aptalca plana sadık kalsaydı canına kıysaydı dahamı iyi olurdu her insan birmi dersen de hiç kusura bakma babasını çocuk yaşta kaybeden ailesi ve eşi tarafından bunca zulme uğrayan akrabalarının yok saydığı kendini korumaktan aciz 29 yaşında bir kadının başarabildiğini 20 yaşındaki ahmetin başarmaya gücü yoksa zaten ahmete oksijen veren ağacın yaprağının verdiği emeğe yazık bir yaprak kadar kendine faydan yoksa kusura bakmada sen yaşamasan da olur

Üye
    bilal efe Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel kardeşim geçmiş olsun,8,9 ay öncesi tam sağlıklı,oyun delisi,yerinde duramayan,duygusal ve yaşama sevinciyle dolu yedi buçuk yaşında bi oğlum var.Son dokuz aydır ne durumda biliyomusun;gözleri görmüyor,konuşamıyor,yutkunamıyor ki en sevdiği şeyleri yesin,yürümeyi bırak oturamıyor bile.On ay önce Efe gözün bozulur desem hüngür hüngür ağlardı ki bozulmasın nolur baba diye.Bunlar belki seni ilgilendirmiycek,senin düşündüklerini defalarca düşündüm.Ölmek,sebep olanlara sormak gibi.Bizi ayakta tutan Efe'nin tüm başına gelenlerden haberinin olmasına rağmen dışarı çıkacağımı duyunca ağlaması,espri yapınca gülmesi,zil çalınca misafir gelmiştir diye heyecanlanması..Söylemek istediğim şey,o çocuk haliyle bir yaşama sevinci bulabiliyo kendinde,kaldı ki sen yaş itibarı ile daha mantıklı olabilirsin,sana şifa diliyorum ve kendine kötü davranma diyebilirim.

Üye
    master yi Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    12.11-2014
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilal abim cok uzuldum allah sifa versin umarim iyilesir o daha melek.cunku

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ölmeyi bende düşündüm istesem yapabilirdim düşündükten sonra vazgeçtim ölmekle herşey bitmiyo asıl sıkıntılar öteki dünyada öldükten sonra başlıcak kendini öldüren intihar eden ebedi cehenneme gider cehenneme gitmekte bi insanın yaşayacağı en kötü şeydir iki silahın olucak yaşama devam etmen için sabır ve şükür sabrederek şükrederek yola devam edebilirsin herşeye rağmen olumlu düşünmelisin

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

ben senin çok zeki olduğunu ve ideallerine ulaşabileceğine inanıyorum ...bende bu intibayı bıraktın mesajlarını okuyunca...cahil değilsin bunlarıda aşacaksın...

bilal efe;
    Allah evlatlarımızın acılarını bizlere göstermesin...bende isyankar ve iman anlamında zayıf biriyken böyle durumlarda hep çaresizce Allaha sığınmayı yeğliyorum...galiba gerçek olan da bu...size ve evladınıza sabır ve şifalar dilerim...

Üye
    master yi Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    12.11-2014
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilginiz icin tsk ederim arkadaslar iyileşelim hayırlısıyla önce , sonra canımızı sıkanlara tekme atması kolay olur ...

Üye
    HATAYLI... Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Demirci kardeşin dikkatine:..............
    Sizin fikirlerinizi çok beğendim bana da bu konuda yardımcı olurmusunuz evliyim 1 yaşında oğlum ve 7 aylık ikinci çocuğa hamileyim arkadaşınızın yaşadıklarının aynısını bende yaşıyorum. Ailemden de hayır yok bu evliliği ben istediğimden dolayı. Arkadaşınızın yaşadıkları gibi evliliğimde dayak aldatma hepsi mevcut fakat sığınacak kapım yok diyip çekmek zorumda kalıyorum. Bendede iltihaplı romatizma var şuan kalbime vuruyor. Arkadaşınızdan tek farkım 2 çocuğum olması ve 36 yaşındayım. Şimdi diyeceksiniz ki mademki problemli evliliğiniz var neden 2 çocuk yaptınız diye. Evet haklısınız hep düzelir dedim fakat daha kötüye gitti şimdi ise 2.5 yıllık evliyim. Artık ne yapmak gerek banada fikir verir misiniz

Üye
    HATAYLI... Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    demirci kardeş geçenlerde böyle yazmıştı bu kadar güçlü bir insan nasıl bunu yapar çok şaşırdım
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: master yi Mesajı Gör
    evet merhaba herkese cok kisa kesicem konuyu yanlus yere actiysam ozur dilerim .benim olay cok farkli yas 20 bir futbol macinda dizi burktum arkasindan gelen doktor ihmali aile ihmalleri sorumsuzlugu sonucu sakat kaldim iyi bir doktora denk gelmistim iyi bir ameliyatla tam umudu kesmisken tekrar saglima kabusmusyumki aile sorumsuzluguyla islak birakilan yerde kayatak dustum tekrar basa sardi .ufacik birsey cesitli ihmaller sonucu ne noktalara geldi anlatsam inanmaz gulersiniz yasama umudum yok size sorum var otenazi olmak istiuorum ama turkiyede yasiyorum turkiyede boyle birsey yok diye biliyorum vatmidir ozelde ? birde belcikada varmis yasalmid belcika vatandasi olmadigim halde oraya turist olarak gidip otenazi olabilirmiyim tsk ederim bu arada yasam azminize hayran kaldim bravo sizlere soruya cevap verecek arkadaslarada simdiden tsk ediyorum .....

Guncel ozellikle oturanboga abi cevap yazarmisinix

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12