Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 30 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Polly Avatarı

Gerçek Adı
    Gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    KoUg ; Cuma günü ameliyat olucağınızı yazmışsınız,olmuşsanız eğer umarım iyi geçmiştir. Sağlığınız düzelsin herşey yoluna girer.Moralinizi yüksek tutun moral çok önemli oluyor.Sevdiğiniz ve aileniz yanınızda olduğu sürece bu zor süreçleri aşabiliceğinize eminim..

Üye
    neskrbg Avatarı

Son Giriş
    25.11-2014
    Saat
    03:01
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

problemlerin hep olduğunu unutma bence. belki senin sağlık problemin var ama kız arkadaşının da başka bir problemi var belki. sen ona güvenip kendini anlatmazsan o sana nasıl kendini açabilir. bence kendini geri çekmek pes etmek çok yanlış. insanız sonucta bir gün bulutların üstündeyken ertesi gün neler geliyor başımıza. sadece bulutlara cıkcagın diğer günü yaşayana kadar sabret

Üye
    grkn 89 Avatarı

Gerçek Adı
    Gürkan
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    09:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş durumunu yürekten anlıyorum ameliyat sonrası herşey netleşir sevdiğini ihmal etme soğukluk girmesin araya inşaallah hep mutlu ol

Üye
    hullo Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    26.07-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle çok geçmiş olsun... Allah acil şifalar versin... içim acıdı okurken empati kurarım ben hep ya benim başıma gelseydi napardım gibisinden. gerçekten zor bir durum mesela ben içi yanan ama göstermeyen yüzü hep gülen mutlu bir kız olarak tanınıyorum.. Allah'ın taktiri ki beni sebepsiz güldürüyor... böyle yaşaya yaşaya güçlü bir insan haline geldim. Allah'tan başka kimden korkayım ki onlarda Allah'ın kulu değil mi? çok şükür ameliyatlar gibi işlerle uğraşmadım ama bu işlere giren insanların yaşadıklarından ders çıkarttım onların acısı benim acım oldu. Kaybedişlerim kazandıklarım oldu hep yeni şeyler öğrendim. kardeşim ne çok zorluklardan geçiyoruz bir bilsen bilsen ki seninki ne ki bir umudu var doktorların kara umudu olsada iyileşeceğini biliyorlar.. gel görki çaresi olmayan bir hastalığın var mı? kara umudu bile yok kardeşim... Sen sen ol hiçbir sıkıntıyı içine atma.. sen herşeye rağmen güçlü bir insana benziyorsun... bunun üstesindende gelirsin... sevdiklerin yanında olduğu sürece hayata kucak açmalı ve geleceğe umutla bakmalısın... çok çok geçmiş olsun... güzel haberlerini bekliyoruz.

Üye
    KoUg Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit Erkan
    Son Giriş
    03.02-2015
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Arkadaşlar,

Ameliyatımı oldum. Durumum şu anda iyi ancak hastalığımın tam olarak düzelmesi yıllar sürecek. Bu önümüzdeki 1 ay çok kritikmiş. Yoğun bakımda tansiyonumu düşürmek için çok uğraştılar (25 tansiyondan bahsediyorum). Tabi nefes almakta güçlük çektiğim için bazen hayat zehir oluyor ancak buna da şükür. Ameliyatım epey uzun sürmüş. Ameliyattan sonra vücudumdan o kadar ödem attım ki resmen zayıfladım

Desteğiniz için sonsuz teşekkürler.Bakalım bundan sonraki süreç ne olacak..

Üye
    ucar7432 Avatarı

Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun kardeş.İnşallah herşey yolunda gider ve sağlığına kavuşursun...

Üye
    su_ateş Avatarı

Son Giriş
    24.11-2014
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çokgeçmişolsun yiğit. umarım cuma günkü operasyonun olumlu geçer... ben de birkaç kelime yazmak istedim.. şunu çok iyibiliyorumki kim neanlatırsa anlatsın acını nebir gram azaltır, nede çektiklerini unutturur. amagerçekşu kiherşeyi basamakbasamakdüşünmelisin.geleceğinleilgilitüm konuları birden düşünürsen tabi ki içindençıkılmazbir hal alır.çünkü şu anki düşünceniniçinde ileride gerçekleşecekolasılıkları hesaplama ihtimalin yok. ne diye koskoca bir ömrün planlarını birkaç güne sığdırmaya çalışıyorsun ki..ben de görme engelliyim, annem de. ve babam da çok saglıklıyken dializ hastası ardından kangren oldu, bir bacagı kesildi , geçen sene kaybettik. ha bunları niye söylüyorum, peşinde senin saglıgın için koşturansaglıklı bir ailen var.bu çok önemli.ve herşeyden önce sevdigin bir başkasınınsaglıgı için üzülmekdurumunda degilsin. insan her halukarda kendi acılarına daha kolay katlanıyor inan bana... ve ben de görme engelli oldugumiçin nişanlım tarafından terkedildim.ama canı cehenneme tabi..gerçeksevginin olmadıgı sahte bir birliktelik yaşamadıgım için şükrediyorum şu anda...kız arkadaşın seni gerçektenseviyorsa yanında olur. bu çok karmaşık birşey degil..

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    90
    Verilen Beğeniler
    57

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: KKELEBEKK Mesajı Gör
    Çok şanslı olduğunuzu bilesiniz.
    Çünkü, en başta ameliyat ile düzelme ihtimalini dahi duymayı bekleyen, isteyen, imkansız bile olsa hayalini kuran ne kadar kişi vardır bir düşünün.
    çok haklısın hem de çokkkkkkkkkkkkkkk.

Üye
    hullo Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    26.07-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun. inşaallah bu zorlu sürecide çabuk atlatırsın.

Üye
    KoUg Avatarı

Gerçek Adı
    Yiğit Erkan
    Son Giriş
    03.02-2015
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba,

Hastalığımda ameliyat tarihimden itibaren yaklaşık 1 ayı geride bıraktım. Bu 1 ay genellikle ağrılar ve çarpıntılarla geçti. Coumadin denen ilaçtan nefret ediyorum bir türlü dozu ayarlayamadık Kapak sesleri bazen uyutmuyor ancak yavaş yavaş alışıyorum. Şu an tansiyonum 11.5 / 9 çıktı. 15 yıldır böyle bir tansiyonum hiç olmamıştı. Büyük tansiyonum 20-25 arasıydı, küçük tansiyonum ise 0 civarıydı (evet gerçekten sıfır). Bu zamana kadar beyin kanaması geçirmeden yaşamam mucizeymiş. Tabi doktorlar biraz abartır sizlerde bilirsiniz. Ancak 25 tansiyon gerçekten epey yüksek.

Bu ameliyattan sonra vücudumda epey değişiklikler oldu. Gereksiz baş ağrılarım kesildi. Vücudumun yüksek kan basıncından dolayı sallanması geçti(hakkaten ileri geri sallanıyordum). Annem, boynumdaki damarın hareketlerini görebildiğini söylüyordu o da geçti. Vücudumdan çok ciddi ödem attım (5-6 kilo civarı).

Ameliyatı geciktirmem iyileşme sürecimi epey etkileyecekmiş. Zararın neresinden dönersek kardır diyip halimize şükrediyoruz.

Bana moral veren herkese çok teşekkürler. Allah hepimizin yardımcı olsun..

Üye
    Cumali Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    ELAZIG
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayat işte birileri cenneti yaşarken birileride cehennemi yaşıyor.

Üye
    NİMBUZ Avatarı

Gerçek Adı
    emre can
    Son Giriş
    02.06-2016
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende Kalp hastasıyım ve 2008 yılında açık kalp ameliyatı oldum. Her ameliyat başarılı geçecek yani durumun iyi olacak diye bir şey yok bana göre. neden diye soracaksınız soyleyim Hacettepe hastanesinde profosere bir miktar da para vererek açık kalp ameliyatı oldum ondan sonra gögüsüme dokunmak bile istemiyorum. sonra kalbimi kestikleri için ameliyat esnasında ritim bozukluğu oluştu birakın benim verdiğim bıçak parasını devlet sadece ritim bozukluğunu düzelmesi için sigortadan 15 bin ti para aldı ve özelde operasyon oldum.
    Kimsenin durumu kimseye benzemez her hastalık farklıdır fakat şu andaki aklım olsa kesinlikle ameliyat olmaz ve Kibaırlı panax kalp ve damar açıcı bitkisel ilacı kullanırdım. Saygılar..

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

çok geçmiş olsun Rabbim Şafi adıyla sana ve bütün şifa bekleyen arkadaşlara şifa versin inşallah.

Yasaklı Üye
    İyilesmekİstiyorum Avatarı

Son Giriş
    23.06-2015
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    TOKAT
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle ilk sayfayı okuduğumda üzüldüm ama 2. sayfada olumlu yazınızı görünce sevindim inşAllah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

Allah tüm hastalara acil şifalar versin yüzleri gülümsetsin amin

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    askerlik yapanlara imrenmek mi? 10 aylık askerlik maceram benim için tam bir kabustu imrenilecek bişey değil emin ol hayattan ve hayatın kurgusunu oluşturan nsanlardan nefret etmemin en büyün nedeni üniformalılardır hayatımı hayalllerimi duygulaırmı ve ideallerimi çaldılar. Haa şmdi belki o günleri yaşadığım için bazı imkanlara sahip olmuş olabilirim ama bu BANA AİT OLANIN ÇALINDIĞI VE GASP EDİLDİĞİ gerçeğini değiştirmez bu uzun hikaye soran olursa seve seve anlatırım söyleycek çok şeyim olduğundan kısa yazıyorum SEVGİYLE KALIN

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12