Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bundan 4 yıl önce bunları yazsaydım karamsarlık olurdu lakin şimdi yazdıklarım karamsarlığımdan değil yaşanmışlığımdan eskiden de çok kazık yedi özellikle orduda ki üst kademeyle takıştığım dönemlerde insanlar vebalıymışım gibi kaçıyordu ama bu durum çok farklı yer çekimi kanunu muhalefetten müebbet hapis yedim ne yazıkki ne iyi hal indirimi var nede af minik bir pencereden gördüğünüz hayat ışık saçmıyor insanların sizi yok saydığı dünyada ben varım halen buradayım demeniz işe yaramıyor cehennem çukurundan her çıkmaya çalıştığınızda en az bir zebani gelip tokmağıyla kafanıza vuruyor ve her tokmakta biraz daha derine düşüyorsunuz tüm bunlara rağmen hep mutluluk maskesi takmak zorundasınız aileniz zaten yeteri kadar acı çekerken acılarını dahada artıramazsınız kış günü çıplak ayakla gezerken "ayakkabım yok diye ağlarken ayağı olmayan insanı gördüm" sözünün değeri kalmıyor başkasının ayağı olmaması sizin karda ayağınızın ısınmasını sağlamıyor eceli mecnunun leylası gibi bekliyorum ah vefasız sevgili gel artık yeter bu kadar hasret bir an evvel karışıp toprağa çiçeklere can verelim

Üye
    TahaAY Avatarı

Gerçek Adı
    Taha
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    2

demirc;

İnsanların yadırgaması her zaman var kardeşim. şimdi hayvanlar alemine dalacağım. şahsiyetler hayvanat olacak. narsist'i örnek alarak anlatayım diyeceğim olmayacak. üzerinde tartışalım diyeceğim 5N+1K sorularını soracak olursak yine o insanları bizim insanlar aleminden çıkarmış olacağız olmayacak. ama sen benim ne söylemek ne anlatmak istediğimi çok iyi anlıyorsun.

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    09:59
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mkaya64;

Amin hocam hersey icin tesekkurler allah herkese sağlık sihhat versin

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Sahte dostlar gider, gerçek Dost kalır hani Şah damarından yakın olan...

HasbünAllah venimel Vekil - Allah bize yeter O ne güzel vekildir...

Üye
    mdkr Avatarı

Gerçek Adı
    vav
    Son Giriş
    18.10-2014
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli arkadaşların karamsarlık ordusunda yerini alması vücudunun engelli olmasından daha kötü değil mi?
    bu tür arkadaşlar nefes alırken hangi yardımcı materyali kullanıyorlar ki?

Üye
    TahaAY Avatarı

Gerçek Adı
    Taha
    Son Giriş
    01.12-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    2

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: dostempati Mesajı Gör
    Sahte dostlar gider, gerçek Dost kalır hani Şah damarından yakın olan...HasbünAllah venimel Vekil - Allah bize yeter O ne güzel vekildir...
    Ağzına sağlık kardeşim. İmanın şartını da ben ekleyeyim. Hayır ve şerrin Allahtan geldiğine iman

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bu arada eskiden aci yiyemezdim annem cok severdi simdi annem e aci gelen seyler bile bana aci gelmiyor mehmet erdem gibi aciyi sevmek olur mu

Üye
    kaderortaklari Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@FuLLHD eskilere cevap atmayın diyorlar ama ben merak ettim gerçekten şuan durumunuz nasıl umarım cok iyidir ya. Okudukça insan hayatın getirdiklerine şaşıyor . Son girilme tarihiniz yakında o yüzden yazdm valla inşş toparlamıssınızdır herşeyi

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Oncelikle samimiyetle bu hayat hikayeni ve yazman için seni kutlarim bende benzer seyler yasadim ve akli dengemi tamamen bozarak psikoz oldum su an sukur iyiyim onemli olan son durumumuza sukretmek ve bu hayatin bir gun son bulacagi ve tum insanlari yaradan yaninda esit olmasi bana tek mutluluk veren bu

Üye
    Halukgorgulu Avatarı

Gerçek Adı
    Haluk
    Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    Niğde
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkesin derdi vardır o kesin bişey. lakin burdakilerin dertleri çok farklıdır. önemli olan yaşama tutunmak ve yaşamak. elbet o karanlık görünen kapıların arkasında mutlaka aydınlık bi hayat var. dilden şükürü asla düşürme sabret. benden sana tavsiye asla pes etme. ve önemli olan insanın bedeni değil kalbi sakat olmasın..

Üye
    DJ_BORAN Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Ali Şahin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    2

Damdan düşen biri denince bu arkadaşımızın ne hissetiğini anlıyrum az çok gerçekten zor tabii ama güzel bir yol açtığımı düşünüyorum yine de benim gibi bir yazar bile ilham alabiliyorsa hala gerçekten henüz işiniz bitmemiş demektir sevgili dostum bu nacizane tavsiyemdir sana. Güneşin doğmak üzere olduğu an Gecenin en karanlık olduğu zamana raslat.. Bunu unutma

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @kaderortakları şuan durumum biraz daha iyi çok şükür kendi işimi kendim yapabiliyorum tedaviye gidip geliyorum hastaneye evde olduğumda çalışmalara devam ediyorum arkadaşlarım yanlız bırakmıyo çok şükür gezip tozuyoruz ama insanları gün be gün daha iyi öğreniyorum ama kaybetme bende hep olacak sanırım illa bişey ters gitmesse olmuyor ama buna şükür yapcak bişey yok
    @tb2nhf benimde psikolojim tam olmuyor tabi ara ara bozuluyor uykusuz geceler düşünmekten bıktığım sorular ve birazcık isyan oluyor ama genelde şükrediyorum şuraya bu yazıyı yazamayan yazamayacak insanlar gördüm durumu çok kötü olan buda allahın bize sunduğu bi imtahan dünya küçük ve fani inşallah bizimde yüzümüz hep gülecek yerlere gideriz zamanı gelince orda hep eşit oluruz dediğiniz gibi
    @Halukgorgulu o garanti bişey zaten dertsiz insan yok dediğiniz gibi buna şükür allaha şükür en azından fiziksel engelliyiz kafadan engelli kalben engelli olan birçok insan var sağda solda gezen.. Yaşıyosak umut var demektir mücadeleye devam @DJ_BORAN teşekkür ederim hocam naçizane yorumunuz için hep iyi düşünelim ki iyi olsun bir gün bizimde yüzümüz güler elbet

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12