Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 76 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakancan06 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    bir önemi yok
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    307

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: shukufe Mesajı Gör
    onu hocalar diyo. engelli cennete girecek diyene inanmiyorum ben. dunyamizi kendimiz duzeltmedikce dunya cehennem olur iste bu bence
    shukufe dudak okumayı sen nerden ögrendin,ookulu varmı? varsa bizde ögrenelim belki ilerde laızm olur

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

okulu varmi bilemem, ben duymayinca annem hep dikkat et dikkat derdidebide eliyle omuzumdan tutar oyle soylerdi daha cok. hep dikkat ettim.farkinda bile dedilim nasi ogrendigimin.
    kulaklik takmayincada insanlar gozume bakmadan konusuyorlarsa anlamiyoum, bunuda duyanlara anlatamiyorum, ama olsun iyi sayilan sekilde anliyorum haa

Üye
    denizci35 Avatarı

Gerçek Adı
    temel
    Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    02:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende bir zamanlar kendimi 3.kattan atlamak istiyordum ameliyattan önce ama intihar demek sonsuz cehennem demek bu beni hep uzaklaştırdı intihardan ameliyattan önce 500 m yürüyordum 4-5yerde eve gelmek İçin kısa molalar veriyordum birde 3. kata çıkmak ölüm geliyordu nefessiz kalıyordum ve eve ulaştıgımda nefessiz kalıp atlamak istiyordum ve kaburgalarımın 5 yerinde kırık olduğunu bilmiyordum 1 yıl böyle dolaştım. ve şimdi eskiye göre çok iyiyim. kırıklar düzeldi beynimdeki ur bana bunları yaptı

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hakancan06 Mesajı Gör
    shukufe dudak okumayı sen nerden ögrendin,ookulu varmı? varsa bizde ögrenelim belki ilerde laızm olur
    katılıyorum şahsen günahlarım çok ve hala işlemeye devam ediyorum herkes gibi düşünüyorumda belkide bu hastalık günahlarımın bir bedeli belkide belkide gemide ayaklarım kaydı fena düştüm veya ters bir hareketten bilmiyorum ama içimdeki ses gunahlarımın bir bedeli diyor ve hergün tevbe ediyorum Allah inşaallah afeder

alıntı shukufe'ninmis yanlış oldu

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

olurmu denizci gunahinin bedelini obur dunyada odiycen. basina gelen dusme alnina yazimis. onu cekiyoruz. kadere karsi gelinmez. olana care ariyaz. isimizi kolaylastirmak icin.

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hastalığın gelme sebebi bi kitapta okudum Allah insanın sağlığını alıyosa öteki dünyada herşeyi vericeği içindir herkesten iyi yaşayacağı içindir üzülmesi acı çekmesi için bu derdi vermez öteki dünyada acılar çekmesin diye bu dert gelmiş olabilir herşeyde bi hayır vardır

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

,,,,activisiony,,,,,sen buraya yazı yazabılıyorsun ve okuyorsun yanı zamanını ınternet basındada gecırebılıyosun,,bunu yapamayanlar var o nolacak..... hastalıgın yada rahatsızlıgın ney yazabılırmısın lutfen.. ve oldukı öldün dıyelım nolacak 3 gun aglarlar 4 gun unuturlar emın ol kımse olene kadar yas tutmaz...

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağ kulak duymuyo sol kulak orta derecede duyuyo konuşma var iyi duymuyorum herkes için öyledir öldükten sonra 2 gün sonra unuturlar kimseden bişey beklemiyorum en yakınlarımdan bile ölmekten başka yol yok gibi görünüyor

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ya allah askına ya elın ayagın tutuyor goruyorsun azda olsa duyuyorsun ya, allah,ını sevıyosan ya yatalak yasıyanlar evde makıneye baglı yasıyanlar hıc gormeyenler hıc duymayanlar,hıc yuruyemıyenler, hıc ellerını kullanamıyanlar napsın he,,, senınkı var ya hıc bısey yemın ederım sen özurlu engellı bıle sayılmazsın yemın olsun, bence şukret halıne,,, senın bana gore bı rahatsızlıgın yok, o yuzden bırak bu düşüncelerı, kendını gec ananı babanı aılenı dusun ya

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şükrediyoruz her zaman yakınlarımın hiç bi zaman bana faydası olmadı başka engelli arkadaşlarımızın yakınları her zaman destek olur yanında olur bizde öyle durumda yok duymak istemediğim kötü sözler söylediler kalbimiz kırıldı gitsek iyiki gitti derler bu durumda olduğum için okuduğum üniversiteyi bıraktım iyi bi bölümü bundan sonrası için çalışmak istedik iş bulamıyoruz hiç duymayan engelli kardeşlerimiz çalışıyo diye öğrendim biz napıcaz bilmiyorum herkes çok üstüme geliyo okulu bıraktın çalışmıyosun diye

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

yakınlarım dedıgın kım ya aılen harıc,akrabalarınmı takmıcaksın muhaddap olmucaksın herkesın agzının payını vereceksın,herkes kendıne yakısanı yapar, bakdın yvsak yvsak konusuyo skdrı cekeceksın,altdan almıcaksın, kımse kımseden ustun degıldır arkadasım, hayırdır laa demesını bıleceksın... kanı bes para etmez ınsanların agzının payını vereceksın,, o dalga gecmeye calısanlarlada sen dalga gececeksın, senın sadece kulakda var sorun, cak agzının ustune yol ver gıtsin, onlar sana sıkıntı olmasın sen onlara sıkıntı ol,, senın yanında nasıl davranacaklarını agızlarından cıkacak kelımeyı düşünerek söyleyeceklerını unutmasınlar,, cakdınmı köfteyi ) uyanık spor.. ölmek ne )) yaşa kı onlara ızdırap ol, o senle dalga gecmeye calısanlara yanı ))

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aile akrabalar arkadaş hepsi aynı en çokta aileden kötü sözler duymak canımızı acıtır iyi insanlar her zaman yardımcı oluyolar bozuk insanlarda bişey deince öldüresim geliyo cinayet günah olmasa önce onları götürücem öteki tarafa keşke diyorum bunlar böyle olsaydı haklısın kimse kimseden üstün deil herkes insan kalp kırmanın ne kadar büyük günah olduğunu bilmiyolar heralde peygamberimiz insanları kalbiyle kıranları ibadetleri temizlemez demiş bi hadiste yani istedikleri kadar ibadet etsinler kalbini kırdığı insan helal etmezse durum kötü

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Yanlış soruya doğru cevap aramak ne kadar doğru arkadaşım?

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

sen bu dunyaya yanlız geldın yanlız gıdeceksın kısaca olay bu ve o yuzden bu hayatın tadını cıkart, senı uzen kım olursa cıkart hayatından, onlar yokmus gıbı davran, bu saatden sonrada ölumu dusunuyorum falan deme bak,,,,,, oraya gelır cin işgencesı yaparım sana ))) anlasdıkmı

Üye
    activisiony Avatarı

Gerçek Adı
    Emre
    Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamam abi cin işkencesi ölmekten kötüdür yanlış soru deil engeli olan bazı arkadaşlarımız herşeye rağmen engellerini aştıklarını görüyorum hayata bağlandıklarını görüyorum nasıl yapıyolar düşüncelerini bilmek istedim bizde aşabilirmiyiz diye bundan sonrası için bilmek istedim

Üye
    denizci35 Avatarı

Gerçek Adı
    temel
    Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    02:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tıp ilerliyor Allah herkese şafii isminle şifa versin zaten Allah her musibeti dayanabileceği kuluna veriyor sabır sabır sabır

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon