Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 77 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    S3WD4;

Estağfurullah yanlış anlama yok Sevda hanım.Evet maalesef ki ani ruh değişimleri bizlerde görülen bir durum.Eğer idare edemeyeceğinizi düşünüyorsanız bir an önce netleştirin durumu en azından karşı tarafa ümit vermeyin.Devam edecekseniz olabilecek her şeyi göze alarak devam edin.Sevgi kutsaldır,ama sevgili de aynı zamanda ailelerin diğer tarafa verdiği bir emanettir,en önemlisi sevgili Allahın emanetidir.Eğer bu yönlerden karşınızdaki kişinin bu özellikleri taşıyamayacağını,sizi bütünleyemeyeceğini hissediyorsanız gerekeni yapın ve noktalayın.Zira zorla süren bir şey kişilerin birbirine rol yapmasına kadar gidiyor.Sevgi de maalesef yalanı kaldırmıyor.Birini sevemiyorsanız,çekiniyorsanız her şeyi geride bırakmak gerekiyor.Saygılarımla.

Üye
    S3WD4 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda özden
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

Teşekkür ederim düsünceleriniz için ben seviyorum ama hep aklımda olmicağını düşündüğüm için biryerlere gittiğimizde hep biticek gözüyle bakıyorum bende en kısa zamanda konuşmayı düşünüyorum ikimiz içinde en sağlıklısı bence.

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

S3WD4;

Her ne karar verirseniz verin bunun ikiniz açısından en doğru karar olması ümidiyle.

Üye
    S3WD4 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda özden
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

Teşekkür ederim inşallah öle olur

Üye
    sevkat122 Avatarı

Gerçek Adı
    mucahet sen
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    tekirdag
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Psikotik bozukluklarda anlayışlı olmak hem çok önemli hem çok zor.setralin bozuklugu nedeniyle beyin anlamsız reflekler üretiyor inşaallah kronik olmaz a tipik te kalır .anlayış zor ama tek ilaç

Üye
    S3WD4 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda özden
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

ya ben çok anlamadım aslında bu şizofreni gibimi tedaviside sadece olduğu kadarmı yoksa bidaha ses duymama ihtimalide varmı

Üye
    sevkat122 Avatarı

Gerçek Adı
    mucahet sen
    Son Giriş
    27.10-2016
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    tekirdag
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EVET HALİSİLASYON DENİYOR BU SES OLAYINA FRANTAL LOPLA ALAKALI.yine ses duyumu olabilir önemlisi ilaçları saatinde kulanmak 1.5 yıl kısa 2 yıl kısa yani zamanlama yok hiç bi doktor zaman koyamaz bu duruma anlayış ve ilaçların düzenli kulanılması ve kişiler arası ilişkiler sonucu belirler zor bi durum....

zeka ile ilgili bi durum söz konusu degil anlatın tepkivermeyebilir ama sizi anlar inanın.....

alkol keskin bıçak kulanmasın kulanıyorsa zor

işin karmaşık yanı setralin beyinde sürekli üretiliyor zor yanı burası

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Kısmen şizofrenidir ama tedavi önemlidir.Tam şizofrenide kişi başkalarının görmediği şeyleri görebilir (örneğin bina sağlamken üst katlarının tepetaklak olması gibi) ve bu durum kişiye ağır gelebilir,tabi bu esnada çeşitli sesler duymaya devam eder.Bu durumlar kısmi şizofreni de olsa tam şizofreni olsa da yüzde yüz iyileşecek diye bir garanti verilemez.Ama tedaviyle kontrol altına alınabilir.Kişiye bağlı olarak çevresinin de katkısıyla bu durum tamamen de ortadan kalkabilir.

Bir de yolunuza devam edip etmeme konusunda erkek arkadaşınızın doktoruna danışın sonuçta buradaki kişiler ortalama bir fikir söyler.Ama gittiği doktor tanıyı kendisi koyduğu için neden koyduğunu,tedavisinin hangi yollarla devam etmesi gerektiğini size anlatır ve size devam edip etmeme konusunda daha net bir fikir verir düşüncesindeyim.

Üye
    S3WD4 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda özden
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

Ya bıçak kullanıyo onu biliyorum doktorunu nerden bulcam ki ben soramam ki ismini ver nere gidiyon die şuan aaten gayet notmal davranıyo kendi sölemese raporunu göstermese hiç anlamazdım birden ani sinirleniyo ve neler gördüğünü hayallerini ne sesler duyduğunu anlatıyo gayrt nornal gibi bende zaten normal olarak karşılıyorum sadece bi gün hayal gördüğünde onun hayal olduğunu anlamıyomusun nie inanıyosun dedim ondan sonrada bişi anlatmadı zaten

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Tc sini biliyorsanız gittiği hastanedeki doktoru da öğrenebilirsiniz eczaneden.Sonuçta muayene olduğu bilgiler yazacaktır hasta geçmişinde.

Üye
    S3WD4 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda özden
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

Ya raporu war elimde yani fotosu war orda yazar doktoru heraldede ya öğrenirse onada kızarmı sizce iyice sinirlenmesin sonra

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Sizce de bu durumu tam olarak anlayamamak veyahut öğrenememek daha endişe verici değil mi?O raporu sadece tek doktor da vermez heyet raporu verilmiştir kanaatimce psikiyatri ile ilgili özür raporunda heyet mecburen kurulacaktır.Hastalıklardan sadece birisine de oran verilebilir kişinin birkaç rahatsızlığı aynı anda yaşaması durumunda o hastalıkların oranı tespit edilip yazılır ve ona göre rapor verilir.Korkulu rüya görmektense uyanık kalmak iyidir bence.

Üye
    S3WD4 Avatarı

Gerçek Adı
    sevda özden
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    1

Raporu askerlik için almıştı onuda ertelettiler öle heyete falan girmedi anladığım kadarınca sadece hastalığı ve kullandığı ilacı anlatıyo bide bu hep bana ben onların olmadığını biliyorum ama inandırıyolar tabloyu düşürüyolar diyodu ruh gördüğü falan inanmıyom ama kafamı ikna ettiremiyorum diyodu ama doktorununda ilgisiz olduğunu söledi hiç bişey konuşmuyomuş ya sadece ilaçların dozunu yükseltiyo gönderiyo dio ilgilenirmi doktor sizce benimle

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşınızın tedavisi zor. çünkü raporda organik olmayan psikotik demek öür boyu ilaç kullanmak demek. bence yol yakın iken çok iyi düşün. sonradan pişman olma. evlenip ayrılmaktansa şimdi karar ver derim.

Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    4
    Blog Mesajları
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlgilenebilir sonuçta siz o doktora erkek arkadaşınızın durumunun ileride olabilecek bir evlenme olayında ne tür şeyler ortaya çıkaracağını danışacaksınız.Sizden bahsetmiş bile olabilir doktoruna.Sonuçta siz oraya aslında onun rahatsızlığını anlamak için gidiyorsunuz.Bunu herkes yapamaz.Çünkü psikiyatrik açıdan hasta olanlar genelde toplum tarafından damga yerler maalesef,ben bile rapor alacağım ilk sıralar toplumun gözündeki görünümümden ürktüm.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon