Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    __toprak Avatarı

Gerçek Adı
    abdurrahman
    Son Giriş
    07.01-2015
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merabalar

akülü tekerlekli sandalyeye bağımlıyım geçen akşam yaşadığım problemi paylaşmak istiyor ve çözüm için neler yapabiliriz.
    gece rahatsızlandım ambulans aradım geldi acil devlet hastanesine gittik sabaha kadar acilde serum vb. aldım sabah tamam gidebilirsin dediler(40 kez %88 ağır engelliyim dediiğim halde )yanımda kimsede yok gelecek kimsede yok,hocam ambulansı arayın engelliyim aracımıda getirmedik dedim tamam dedi aradı gönderemeyiz demişler,ben aradım aynen gönderemeyiz acil durumlar hariç dediler eve götüremeyiz dediler 183 aile ve engelli bakanlık filan yeri aradım oparatör önce bilgisi olup olmadığını düşündü ve 112 yi arayın dedi aradım dedim biz bir şey yapamayız geçmiş olsun dedi ama geçmedi neyse 184 sağlık bakanlığını aradım oda bir şey yapamayız belediye nakil ambulansını arayın dedi evet dedim aklıma geldi belediye arayınca tabii bir gün önceden götürüyor filan aradım rica edeceğim ki bir gün bekleyemem randevu hanım efendi şimdi evime götürür müsünüz diyeceğim kafamda kuruyorum açıldı telefon ben dedim kaldım hastanede eeee bugün hafta sonu hafta içi mesai saatlerinde arayın dedi tamam beklerim hastanede dedim kapadım . tabii bu arada 35 dakika geçti doktor hanımla göz göze geldik zaten beni takip ediyormuş gülüştük sinirden 7 dakikalık evime gidemiyordum(otomobille)
    cüzdanımı açtım ooo param var düşündüm ve uyguladım nemi yaptım taksiye kadar hastane tekerlekli arabasıyla beni getirdiler yani acil çıkış kapısı bindim ızdırap çekerek apartmanın önüne geldim yine ızdırap çekerek indim ve doğduğuma söverek içimden sabah işe giden komşularla selamlaşarak emekledim ki zorla kolları mı da kullanamıyorum 5 de 2 kollarım bacaklarım 5 de 0 evet bakanlıklar şunlar bunlar bu sorunu yaşadım ki param da olmasaydı beterin beteri var avutmasıyla millet üzerinden cep dolduranlara bu sorunları nasıl duyuracağız

engelsiz kalmak dileğimle

Yasaklı Üye
    1903ASKIM Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    05.01-2015
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hastaneye 60 yada 70 lira para yatırsaydın evine bırakırlardı benimde yaşlı ananem vardı hastaneyi aradık hastaneye götürmek için bir hastamız var hastaneye götürmek istiyoruz gelebir misiniz dedik geliriz ama ücretli dedi ne kadar dedik 60 dedi bizde tamam gelin dedik tabi bu özel hastane idi tekrar eve götürmek içinde aynı fiyatı uyguladılar ama biz kendi evine götürdük artık cenazesi kaldırmak için

Üye
    __toprak Avatarı

Gerçek Adı
    abdurrahman
    Son Giriş
    07.01-2015
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başınız sağolsun yeni kurulmuş devlet hastanesiydi hastaneye ait bi problem değil ve parası olmayan ne yapacak

Üye
    Engelsizbiz Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet ÖNDER
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:09
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    0

Bu devirde paran yoksa öl daha şanslisin demektir çünkü öbür türlü yaşayan ölü yerine koyuyorlar insanlarda insanlik namina birşey kalmamiş artik.

Hirsizlik yapsan daha şerefli olursun yeter ki paran olsun herşeyin olur hemen hemen

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

kanunini bir zorunluluktanmı keyfi bir uygulamamı bilmiyorum ama kayseri araştırma hastanesine ne zaman gitsem dönüş için ambulans ayarlıyorlar nöbetçi doktordan ambulansla gitmem gerektiğine dair bir kağıt alıyoruz ve sadece hasta nakli için ayrılmış bir ambulansla eve getiriyorlar tabi bazen başka hastayı götürdüğü için beklemem gerekiyor birde ben hastalığım ilk 3-4 ayında sürekli özel ambulansla gidip geldim bunu faturalandırp masrafları sskdan alabiliyorsunuz

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaş büyük geçmiş olsun allah sabır vermişki herhangi bir iş başına gelmeden evinize gelmişsiniz. benim anlamadığım bazı uyanıklar var mesela kadınlar arabaları varken bile engelli taksisi çağırıyorlar. oysaki siz anbulansla dahi gidememişsiniz bu nasıl adalet anlamış degilim. benim tanıdıklarım var arabaları olmalarına ragmen engelli taksi çağırıyorlar . arabaya gaz parası vermeyelim diye. sonuçta onlarda devletin kurumunun aracı yazık valla