Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alanya Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    Antalya - Alanya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Geçen gazetede görmüştüm, Serdar Ortaç MS hastası olmuş... eee ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin... çok sevmem zatı muhteremi ama geçmiş olsun dileyelim, umarım çok ilerlemez hastalığı.

MS Hastal Nedir? ( MS Hastas olan Serdar Orta'n son durumu nasl?) - Hrriyet Son Haber

Üye
    adil12 Avatarı

Son Giriş
    03.08-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    Çankırı
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

MS hastalığına kaç puan veriyorlarki cetvelte karşılığı ne ? ben bilmem ama olsa olsa 10 puan verirler.Aileye nasıl katılyıor onu anlamadım sertaç ortaç engelli değil ki konuyu başka yerlere çekmeyelim lütfen.

Üye
    jonquil Avatarı

Son Giriş
    29.12-2014
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Serdar ortaçın hastalığı uzun süredir vardı. En azından ben 5 sene önce öğrenmiştim. Ama son dönemlerine gelince açıklanma gereği duyuldu sanırım.
    MS hastası arkadaşım vardı. benden yüksekdi raporu. % 40 ın üzerindeydi şuan net anımsamıyorum ama 60-65 civarındaydı sanırım.

Kim olursa olsun. Düşmanım dahi olsa ilk başta sağlık dilerim hep. İnsan insanlığını kaybetmemeli. Yok o bunu yapmış , yok o şunu demiş . Haketti çekiyor tarzındaki yazıları kesinlikle onaylamıyorum. O zaman ben de senin insanlığını sorgularım. Saygı duymalıyız