Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 36 mesajın 31-36 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    matematik Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    23:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Olay fıkradan fırlamış gibi.Süper komik
    Bu arada olayın gerçek olmadığını düşünüyorum.İnsan tekerlekli sandalye görmeyebilir, hatta bilmeye de bilir diyelim.Ama hem tekerlekli sandalyeyi hem de bebek arabasını mı bilemeyecek?
    Yok öyle dünya.

Yasaklı Üye
    c-legg Avatarı

Son Giriş
    13.09-2010
    Saat
    19:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hasan DURMUŞ;

Bu nasıl bir savunma !!!

Kendi yazdıklarınızı okudunuzmu tekrardan?

Size şöyle cevap vereceğim..Siz hakim karşısına çıkarılsanız suç işlemiş olarak.!

Ama işlediğiniz suçun suç olduğunu gerçekten bilmiyorsunuz.Hakim de sizi içeri atsa!

Bunu hoş görüyorsunuz da bu yapılanı nasıl hoş görürsünüz..

Bu yapılan ceza gerektirecek bir konu bence aşşağılık yaratıktır bunu yapan, bu bir hakarettir.Buna kanunda cezai yaptırım uygulamayanları kınıyorum...

Üye
    ESRArlı YaŞaM Avatarı

Gerçek Adı
    Esra
    Son Giriş
    03.02-2015
    Saat
    18:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Beyazgeceler olay aslında tam senlik biliyor musun ? Senin de hep yazılarına baktığımda bazen öyle bakan insanlardan farkın olmuyor. Engelli bir insanın morali ne kadar ince bir nokta da görmüşündür belki bu olayda. Bir anda moral sıfırlanabiliyor aksi bir durum alıyor.Bu siteye insanlar moral bulmaya. ortak dertleri olanlarla sohbete, arkadaş dost edinemye geliyorlar genelde. Ama çoğu hüsranla sonuçlanıyor. Şimdi soruyorum engellinin en büyük dostu kimdir *Çoğumuzun dışardakilerden ne farkı var ? Engellinin sağcısı solcusu iyisi kötüsü akıllısı vs.. olur mu ?

Üye
    ESRArlı YaŞaM Avatarı

Gerçek Adı
    Esra
    Son Giriş
    03.02-2015
    Saat
    18:39
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben tüm yorumları okumadım. Beyazgecelerin daha önceki yazılarına hitaben yazdım ve de birazdan tartışma çıkacak dediği için yanılsın istemedim çünkü daha önce buna benzer olaylardan hayata küsen yaşama sevincini azmini kaybeden arkadaşlarım oldu. Belki bende yaşamışımdır. Sadece sözüm şahsa değildir her kim yaparsa benim cevabım aynı olacaktır.

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

birazdan tartisma cikacak cumlesini ben gokhan iicn yazdim cunku o bu konuyu acan ksii iicn duygu somurusunu yaptiginii soyledii.... ki daha once bu lafi seda ablaya da soylediler bu yuzden uyarida bulunmak istedim ben!!! oysa kendiniz demisnniz sayfayi tam olrak okumadim diyorsunuz bence bi gozden gecirin sonra cevap yazin derimm

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Demek ki bebek gibisin sana iltifatı nasıl yapcağını şaşırmış : ) Böyle düşün es geç 3 gün sonra oda oturabilir.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123